Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

Ά Ανδρών

Πρόγραμμα -Aποτελέσματα Α’ Ανδρών περ. 2019-2020

1 ος ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική


12/10/19 19:30 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 77-70
12/10/19 17:30 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β -ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ 52-67
13/11/19 19.30  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ -ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ  89-60
12/10/19 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ- Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ 80-35
12/10/10 18:00 ΚΛ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ 40-54
2 η Αγωνιστική


19/10/19 17:30 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ- Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ 71-64
19/10/19 20:00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ- ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β 75-78
19/10/19 17:30 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ- ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ 31-66
19/10/19 18:30 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ- ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ 80-54
20/10/19 19:00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ 92-38
3 η Αγωνιστική


26/10/19 19:30 ΚΛ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ  Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ- ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ 87-63
26/10/19 17:30 ΚΛ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ 82-44
26/10/19 19:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ 53-64
06/11/19 16:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ 60-50
30/10/19 19:30 ΚΛ.ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ 68-60
4 η Αγωνιστική


02/11/19 16:30 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ 49-70
02/11/19 19:30 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ -ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β 93-60
27/11/19 20.30 ΚΛ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ -ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ  64-50
02/11/19 18:30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ- ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 56-82
02/11/19 19:00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ -ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ 70-77
5 η Αγωνιστική


09/11/19 19:00 ΚΛ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ 81-67
09/11/19 17:00 ΚΛ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β- ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ 57-37
  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ -ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ 
09/11/19 19:00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ -ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ 96-49
09/11/19 18:00 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ 83-36
6η Αγωνιστική


17/11/19 16:00 ΚΛ. KAΣΣΑΝΔΡΑΣ  ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ -Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ  56-77
17/11/19 19:30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ  ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β 67-86
16/11/19 19:30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ72-77
16/11/19 18:30 ΚΛ. ΑΓ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ- ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ 47-62
16/11/19 17:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ- ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ 58-52
7 η Αγωνιστική


23/11/19 18:00 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ -ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ 76-59
23/11/19 20:00 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β -ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ 58-89
23/11/19 19:30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ 101-50
23/11/19 21:00 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ- ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ  64-40
23/11/19 19:00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ 61-41
8 η Αγωνιστική


4/12/19 19.00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ -Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ 61-86
30/11/19 20:45 ΚΛ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β- ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 46-104
30/11/19 17:30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ- ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ 44-69
30/11/19 17:00 ΚΛ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ- ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ 69-73
30/11/19 19:30 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ 97-68
9 η Αγωνιστική


07/12/19 17:30 ΚΛ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ -ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β 92-53
07/12/19 17:00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ 73-61
07/12/19 19:30 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ- ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ 69-44
07/12/19 19:30 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ -ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ 73-60
07/12/19 17:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ 42-41


2ος ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική
14/12/19 20:30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ 61-83
18/12/19 20:00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ- ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β 60-57
18/12/19  20:00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ- ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ    62-57
14/12/19 17:45 ΚΛ.ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ 40-45
14/12/19 20:00 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ -ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ 63-46
2 η Αγωνιστική


21/12/19 19:30 ΚΛ.ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ- ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ 57-73
21/12/19 17:45 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β- ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ 69-109
21/12/19 19:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ 62-52
ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ
21/12/19 19:30 ΚΛ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ- ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 55-61
3 η Αγωνιστική


11/01/20 20:30 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ- Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ  72-74
11/01/20 18:00 ΚΛ.ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β 36-63
ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ -ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ ΑΝΑΒΟΛΗ
 ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ- ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
11/01/20 20:00 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 74-73


4 η Αγωνιστική
18/01/20 18:30 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ
18/01/20 20:30 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ
18/01/20 20:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ
18/01/20 17:30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
18/01/20 17:45 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ


5 η Αγωνιστική
25/01/20 20:30 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ
25/01/20 16:00 ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β
25/01/20 19:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
25/01/20 20:30 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
25/01/20 18:30 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ


6 η Αγωνιστική
01/02/20 20:00 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ
01/02/20 18:15 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
01/02/20 20:00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
01/02/20 17:30 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ
01/02/20 19:30 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ


7η Αγωνιστική
08/02/20 18:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ
08/02/20 19:45 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β
08/02/20 18:15 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
08/02/20 17:30 ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ
08/02/20 20:00 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ


8 η Αγωνιστική
15/02/20 20:15 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
15/02/20 17:00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β
15/02/20 19:30 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
15/02/20 19:30 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΑΟ
15/02/20 17:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/

More in Ά Ανδρών