Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

Ά Ανδρών

Ανάλυση Φ.Α. Ά Άνδρων 2017-2018

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

1oς ΓΥΡΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1. ΑΡΝΑΙΑ-ΜΑΡΜΑΡΑΣ  ΣΚΟΡ 101-21
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 26-2,  54-10, 77-15, 101-21
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αναστασιάδης-Παπαδόπουλος
ΚΡΙΤΕΣ: Xαριστός-Τζημητρέα
ΑΡΝΑΙΑ(Σιμεντζής):Αρβανίτης 12, Κατσάγγελος 2, Σακκοράφας 8, Στόικος 26, Τζιτζιρίκας , Κατράνης 12(1), Τσιαουσίδης 22(2), Κυπαρισσάς 2, Ταμβάκης Π. 7, Χαβιαρόπουλος 2, Κανάκογλου 6, Αργυρίου Χ. 2
MAΡΜΑΡΑΣ(Κάππας):Καταστέργιος 2, Τσεπελίδης 6, Σεισίδης 4, Αλεξόπουλος 6(2), Ρόδιος, Γκιοκα, Λογοτρίβης 3(1)

2. N. ΡΟΔΑ- ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ ΣΚΟΡ 46-73
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:14-23, 31-45, 38-63, 46-73
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Aναστασίαδης-Παπαδόπουλος
ΚΡΙΤΕΣ: Στέκα-Κοκκόνα
Ν. ΡΟΔΑ(Κιακιλίδης): Ταλέας Α. 2, Σταματίου 5(1), Ταλέας Γ., Χατζηλίδης 8(2), Ζηζηλιώτης Α. 8, Βορεινός 6(1), Ευθυμίου 6(1), Καμενάκης Ν. 11(1), Δραγουμάνος, Κουκουμής , Δουλάκης 6
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ(Κασαπίδης): Παπαδόπουλος 3(1), Δαιμόνης, Τερζής 1, Παπαδόπουλος, Τσιάρας 5(1), Κεραμιδάς 8(2), Παπαγεωργίου 3, Σιδηράς, Κωστακίδης 19(1), Καζλάρης 8(1), Νταράκης 20, Λιάπης 6.

3. MOYΔΑΝΙΑ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΚΟΡ 63-65
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:22-19, 36-37, 51-50, 63-65
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Θωμόπουλος-Καρπούζης
ΚΡΙΤΕΣ: Σίμου Κ- Ελιοδώρου
ΜΟΥΔΑΝΙΑ(Τσοπουριδης):Καραγιάννης Π., Βέτσος  9(1), Σαρχώσης 16(1), Τσιγγελίδης 14, Τσουρέκου , Βλογιάρης 2, Τορουνίδης 4, Τσοπουριδης 4, Μαναβάκης 5 , Παντελερης 9, Τσιφτσής, Μουλίκας.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ(Τσομπανάκης): Κοντολέων, Μιχαηλίδης 3, Χαραλάμπους 9 (1) Γελαδάρης 6(1), Βασιλειάδης 22, Γεώργογλου, Καρβέλης, Παντζάκης 6, Γεώργογλου  Ε 12(2), Παυλίδης, Χατζόπουλος 2, Καραγιαννάκης 5.

4. ΣΙΘΩΝΕΣ- ΟΡΜΥΛΙΑ ΣΚΟΡ 20-0
5. ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β- ΙΕΡΙΣΣΟΣ

2η Αγωνιστική
1.ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ-ΣΙΘΩΝΕΣ 72-70
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18-17, 35-29,  52-51, 72-70
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αναστασιάδης- Παπαδόπουλος
ΚΡΙΤΕΣ: Θεοδόσης-Ελιοδώρου
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ(Κασαπίδης):  Τερζής 6(1), Ματσούκης 15(3), Τσιάρας 2, Κεραμιδάς 3(1), Παπαγεωργίου,  Κωστακίδης 26(2), Καζλάρης 3, Λιάπης  1, Νταράκης 16, Παπαδόπουλος.
ΣΙΘΩΝΕΣ(Μπολοβίνης): Κυριακίδης, Μυλωνάς 15(2), Πρατβάρης 11, Ξανθόπουλος 5, Κρικελίκος, Τριγώνης, Δεληγιάννης 15(1), Δαλδογιάννης, Εργκλιντ 6, Μίκιτς 13

2) ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΑΡΝΑΙΑ  66-65
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:10-11, 32-24,  46-44, 66-65
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:Θωμόπουλος Γ- Καρπούζης
ΚΡΙΤΕΣ:Παπαδόπουλος, Ελιοδώρου
ΔΙΑΓΟΡΑΣ(Τσομπανάκης): Koντολέων, Μιχαηλίδης 2, Χαραλάμπους 18(2), Παντζάκης 6, Γεώργογλου Ε. 11(1), Παναγιωτόπουλος 7, Καραγιαννάκης, Γελαδάρης 1, Χατζόπουλος 15(3), Βασιλειάδης 6, Γεώργογλου Γ., Καρβέλης.
ΑΡΝΑΙΑ( Σιμεντζής): Aρβανιτης 2, Κατσάγγελος, Σακκοράφας 17(2), Στόικος 6, Κατράνης 2, Τσιαουσίδης 27(2), Κυπαρισσάς 5(1), Χαβιαρόπουλος, Κανάκογλου 6, Αργυρίου Χ.

3)ΙΕΡΙΣΣΟΣ- Ν. ΡΟΔΑ  78-67
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-14, 37-31, 58-47, 78-67
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αναστασιάδης- Παπαδόπουλος
KΡΙΤΕΣ: Κυρίδου, Μπαλτα, Καλιπολίτης.
ΙΕΡΙΣΣΟΣ(Κατσιφός): Παγώνης, Ντουζα 12(3), Κεσκεσιάδης 8(1), Χαμαιδος, Ευθυμίου Π. 25(1), Κόμνος Ν. 9, Λέχος Β. 21(2), Ματάκος 4 Φυδανάκης, Κουτσουπής
Ν. ΡΟΔΑ(Κιακιλίδης): Ταλέας Α., Σταματίου 5(1), Χατζηλίδης 14, Ζηζηλιώτης 19(2), Βορεινός 15, Ευθυμίου Β. 2, Καμενάκης Μ., Καμενάκης Ν. 2, Κοκουμής 6, Δουλάκης 1.

4) ΟΡΜΥΛΙΑ-ΜΟΥΔΑΝΙΑ 30-85
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 9-30, 19-49, 27-65, 30-85
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπούζης- Μαντάκης
ΚΡΙΤΕΣ: Ελιοδώρου- Βορδός
ΟΡΜΥΛΙΑ(Μουστάκας): Μιχαλούδης 5, Στόγκου 8(1), Λάσκαρης Β. 6(1), Τσικούρης 4, Μαχαιράς 4, Παπαδόπουλος 3, Λαλιώτης, Μιμάνης, Σαλασάσογλου, Κουκοβίνος.
ΜΟΥΔΑΝΙΑ(Τσοπουρίδης): Kαραγιάννης 7(1), Βέτσος 11, Σαρχώσης 11, Τσιγγελίδης 4, Μουλίκας 4, Τσιφτσής 7, Βλογιάρης 6(1), Τορουνίδης 4, Τσοπουρίδης 16, Καρατζιδης 6, Μαναβάκης 9, Παντελέρης.

5) ΜΑΡΜΑΡΑΣ-ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

3η Αγωνιστική
1. ΣΙΘΩΝΕΣ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ 83-54
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:  24-11, 41-25, 56-38, 83-54
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΜΑΝΤΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΑ – ΤΣΑΜΟΥΡΑ-ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΣ
ΣΙΘΩΝΕΣ( Μπολοβίνης): Κυριακίδης 2, Μυλωνάς 9(1), Πρατβάρης 6, Δαλδογιάννης 7(1), Ξανθόπουλος 6, Αργυρόπουλος 13, Αλεξιάδης  3, Τριγώνης 4, Δεληγιάννης 12, Καλλιμάνης 4, Εργκλιντ 4, Μίκιτς 13(2)
ΙΕΡΙΣΣΟΣ ( Ευθυμίου Μ.): Παγώνης, Ευθυμίου Γ. , Κεσκεσιάδης 4, Κουτσούλης , Ευθυμίου Π. 38(2), Κόμνος 6, Λέχος  6, Κατσιφός, Χασάπης.
2. ΑΡΝΑΙΑ-ΟΡΜΥΛΙΑ 102-36 
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 27-7, 51-17,  68-28, 102-36
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Γ- ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: MOΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Α- ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΡΝΑΙΑ(Πραβήτας): Aρβανίτης 7(1), Κατσάγγελος 10, Σακκοράφας 7, Στόικος 23(1), Κατρανης 14(1), Τσιαουσίδης 16(2), Κυπαρισσάς 3(1), Ταμβάκης  Π 10(2), Χαβιαρόπουλος 7, Κανάκογλου 3(1), Ταμβάκης 2
ΟΡΜΥΛΙΑ(Μουστάκας):  Μιχαλούδης 2, Στόγκου, Λάσκαρης 16(3), Τσικούρης 5(1), Παπαδόπουλος 7, Λαλιώτης 2, Μιμάνης 3(1), Σαλασάσογλου 1, Κουκοβίνος.
3. ΜΑΡΜΑΡΑΣ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ  42-83
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:14-20, 20-41, 33-62, 42-83
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΜΑΝΤΑΚΗΣ
KΡΙΤΕΣ: ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ- ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ
MAΡΜΑΡΑΣ(Καμπάς): Kαραστέργιος13(1), Μιλκονίδης 8, Συγκουρλής 3, Ζουμπούλης 8(2), Σεισίδης, Γκιοκα, Λογοτρίβης 4, Θοεχάρης 6
ΔΙΑΓΟΡΑΣ( Τσομπανάκης): Κοντολέων 4, Παπαγεωργίου 2, Μιχαηλίδης 5(1), Χαραλάμπους 11(1), Βασιλειάδης 15, Γεώργογλου Γ., 2 Παντζάκης 2, Γεώργογλου Ε. 4, Παναγιωτόπουλος 14, Παυλίδης 3, Χατζόπουλος 19(1), Καραγιαννάκης 2.
4. ΜΟΥΔΑΝΙΑ- ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ 80-72
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:21-24, 38-45, 60-54, 80-72
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Θωμόπουλος- Καρπούζης
KΡΙΤΕΣ:Παπαδόπουλος- Σούρλας- Ελιοδώρου
MOYΔΑΝΙΑ( Τσοπουρίδης): Kαραγιάννης 2, Βέτσος 7, Σαρχώσης 10(2), Τσιγγελίδης 10, Μουλίκας, Βλογιάρης, Τσοπουρίδης 34(2), Καρατζίδης 3(1), Μαναβάκης 2, Τσιφτσής, Παντελέρης 12.
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ( Κασαπίδης): Ευθυμόπουλος 1, Τερζής 4, Ματσούκης 14(2), Κεραμιδάς 4(1), Τσιάρας 8(2), Τζιαστας 5(1), Κωστακίδης 13, Καζλάρης, Λιάπης 3, Νταράκης, Παπαδόπουλος
5. Ν. ΡΟΔΑ-ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β

4η Αγωνιστική
1. ΙΕΡΙΣΣΟΣ-ΜΟΥΔΑΝΙΑ  58-78
Δεκάλεπτα: 17-22, 27-49, 47-61, 58-78
Διαιτητές: Αναστασιάδης- Ελιοδώρου
Κριτές: Φόρα- Κωσταντινη- Τσουκαλά
Ιερισσός(Κατσιφός): Φυδανάκης, Ευθυμίου Γ., Κεσκεσιάδης 22(1), Ευθυμίου Π. 14(1), Κόμνος Ν. 7, Λέχος Β. 15(1), Κατσιφός Χ., Μυσιρογλου
Μουδανιά(Τσοπουρίδης):Kαραγιάννης 6, Βέτσος 18(1) , Σαρχώσης 18(1), Τσιγγελίδης 9(1), Μουλίκας, Τσιφτσης 2, Βλογιάρης 2, Τορουνίδης, Τσοπουρίδης 6(1), Μαναβάκης 17

2. Ν. ΡΟΔΑ-ΜΑΡΜΑΡΑΣ 75-49
Δεκάλεπτα: 20-8, 37-21, 58- 29, 75-49
Διαιτητές:  Μαντάκης- Ελιοδώρου
Κριτές: Στέκα- Ατζεμίδου
Ν. Ρόδα(Κιακιλίδης):
Ταλέας Α. 5(1), Καραμπατάκης 3,Χατζηλίδης 15(1), Ζηζηλιώτης 12, Σταματίου  2, Ευθυμίου Β 2,   Καμενάκης Ν. 23, Δραγουμάνος, Κουκουμης Ι. 6, Δουλάκης 6
Μαρμαράς(Καμπάς):
Kαραστέργιος 20(3), Γκιόκα 6, Σεισίδης, Συγκούρης 2, Ζουμπούλης 14(1), Ψηλογιάννης 3, Λογοτρίβης 4.

3. ΑΡΝΑΙΑ-ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ  70-64
Δεκάλεπτα:  24-21, 37-36, 57-51, 70-64
Διαιτητές:
Θωμόπουλος- Μάνιος
Κριτές:
Μοσχόπουλος Γ., Χαριστός, Τζημητρέα
Αρναία( Πραβήτας): 
Aρβανίτης 4,  Σακοράφας 2, Στοικος 9(1), Κατράνης, Τσιαουσίδης 21(1), Κυπαρισσάς 10, Χαβιαρόπουλος 8, Κανακόγλου 14, Αργυρίου 2
Γαλάτιστα(Κασαπίδης):
Δαιμονής 2, Τερζής 5, Σιδηράς,Νταράκης 21(1), Κεραμιδάς 4, Τσιάρας 5(1), Κωστακίδης 17(1), Καζλάρης, Παπούλιος, Λιάπης 5, Ευθυμόπουλος 2, Τζιαστας 3

4.  ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ 77-50
Δεκάλεπτα: 19-11, 33-27, 55-36, 77-50
Διαιτητές: Kαρπούζης- Παπαευστρατίου
Κριτές: Xαρισμίδου – Ελιοδώρου
Διαγόρας( Τσομπανάκης): Koντολέων 7, Μιχαηλίδης 9(1), Χαραλάμπους 16(2), Γελαδάρης  6, Βασιλειάδης 6, Γεώργογλου Γ , Καρβέλης 4, Παντζάκης 4, Γεώργογλου Ε 4, Παυλίδης 3, Χατζόπουλος 11, Καραγιαννάκης  7
Ορμύλια(Μουστάκας): Mαχαίρας  8(1), Λαλιώτης 17(4), Στόγκου 9(1), Λάσκαρης 11(1), Παπαδόπουλος , Κουκουβίνος, Τσικούρης , Μιχαλούδης 5, Σαλασάσογλου ,

5. ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ -ΣΙΘΩΝΕΣ

5η Αγωνιστική
1. ΑΡΝΑΙΑ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ 70-66
Δεκάλεπτα: 18-17,  46-40, 59- 57, 70-66
Διαιτητής: Aναστασιάδης
Κριτές:Μοσχόπουλος, Τζημητρέα
AΡΝΑΙΑ(Πραβήτας):
Αρβανίτης 2, Σακοράφας  9, Κυπαρισσάς  13(2), Κατράνης 4, Τσιαουσίδης 24(3), Ταμβάκης  13(2), Χαβιαρόπουλος 11, Κανακόγλου 3(1)
ΙΕΡΙΣΣΟΣ( Κατσιφός):
Nτούζα 6(2), Κεσκεσιάδης 8(1), Ευθυμίου Π. 32(4), Κόμνος 9, Ματάκος , Κατσιφός 10

2. ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ 46-43
Δεκάλεπτα:7-11, 19-22, 27-39, 46-43
Διαιτητές: Μαντάκης- Ελιοδώρου
Κριτές:Μεταγγιτσινός- Κούρα
MAΡΜΑΡΑΣ(Καμπάς):  Καραστέργιος 13, Ψηλογιάννης 10, Μιλκονίδης 8, Συγκούρης 5, Γκιόκα 6,  Καρνόπουλος 4(1) Λογοτρίβης
ΟΡΜΥΛΙΑ( Μουστάκας):  Μιχαλούδης 4, Στόγκου 10(2), Λάσκαρης 8(1), Τσικούρης  5, Μαχαίρας 9, Παπαδόπουλος 2, Λαλιώτης 3(1), Κουκοβίνος 2

3. ΣΙΘΩΝΕΣ – Ν. ΡΟΔΑ 68-32
Δεκάλεπτα: 20-6, 38-15, 51-21, 68-32
Διαιτητές: Μαντάκης- Ελιοδώρου
Κριτές:Μεταγγιτσινός- Κούρα
ΣΙΘΩΝΕΣ(Μπολοβίνης): Κυριακίδης 6, Μυλωνάς 9(1), Πρατβάρης 8, Δαλδογιάννης 2, Ξανθόπουλος 5 , Χασάπης 5(1), Αλεξιάδης 5, Κρικελίκος 5,  Δεληγιάννης 9(1), Δημητριάδης 4(1), Καλλιμάνης 4, Μίκιτς 6(1)
Ν. ΡΟΔΑ(Κιακιλίδης): Tαλέας 3(1), Σταματίου 2, Χατζηλίδης 6, Κουκουμής, Βορεινός 10, Ευθυμίου Β, Καμενάκης Μ 2, Καμενάκης Ν. 5(1), Δραγουμάνος 2, Κουκουμης Ι. 2, Δουλάκης

4. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ σκορ 0-20

5. ΜΟΥΔΑΝΙΑ- ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

6η Αγωνιστική
1. Ν. ΡΟΔΑ-ΜΟΥΔΑΝΙΑ 38-45
Δεκάλεπτα: 8-12, 26-22, 39-41, 38-45
Διαιτητές: Eλιοδώρου – Αναστασιάδης
Κριτές:  Πολύζου- Δραγουμάνου-Κοκκονα
Ν.ΡΟΔΑ(Κιακιλίδης): Ταλέας Α. 2, Σταματίου , Χατζηλίδης 3, Ζηζηλιώτης 7(1), Βορεινός 11(1), Ευθυμίου, Καμενάκης Μ. 6, Καμενάκης Ν 9., Κουκουμής.
ΜΟΥΔΑΝΙΑ(Τσοπουρίδης): Καραγιάννης 4(1), Βέτσος 10, Σαρχώσης 13(3), Τσιφτσής, Μουλίκας1, Βλογιάρης, Τσοπουρίδης 6, Μαναβάκης 2, Παντελέρης 9, Γκέκας.

2) ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 75-72
Δεκάλεπτα: 18-16, 33-26, 51-41, 75-72
Διαιτητές: Αναστασιάδης- Ελιοδώρου
Κριτές: Κάρλα- Λεμπίδα- Μπαντη
ΙΕΡΙΣΣΟΣ ( Κατσιφός): Ματάκος 2, Ντούζα 11(2), Κεσκεσιάδης 16(3), Χαμαιδος, Ευθυμίου Π. 23(2), Κόμνος Ν. 13, Κουτσουπής 2, Ευθυμίου Γ. 2, Παπαδόπουλος, Κατσιφός 6, Μυσιρογλου, Κασκέτης.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ(Τσομπανάκης): Λινάρδος 2, Μιχαηλίδης 10(2), Χαραλάμπους 4, Κοντολέων10(2), Γεώργογλου Ε., Παυλίδης, Γκιουλής, Χατζόπουλος 6(1), Καραγιαννάκης 6, Βασιλειάδης 18, Γεώργογλου Γ., Παντζάκης 16(4).

3) ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ- ΟΡΜΥΛΙΑ 75-34
Δεκάλεπτα: 20-9, 34-18, 57-23, 75-34
Διαιτητές: Mάνιος-Μαντάκης
Κριτές: Θεοδόσης- Βορδός
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ(Κασαπίδης): Δαιμόνης, Τσιάρας 3(1), Παπαγεωργίου 6, Παπαδόπουλος 4, Ευθυμόπουλος 10, Τζιάστας 10, Κατσιούρης 2, Νταράκης, Σιδηράς,  Καζλάρης, Γιαλιάς 9(1), Λιάπης 2.
ΟΡΜΥΛΙΑ(Μουστάκας): Τσικούρης 2, Κουκοβίνος 7, Λάσκαρης 12(1), Λαλιώτης 9(3), Μιμάνι 2, Στόγκου 2.
4)ΣΙΘΩΝΕΣ- ΜΑΡΜΑΡΑΣ  65-48
Δεκάλεπτα: 16-10, 37-26, 55-39, 65-48
Διαιτητές: Μάνιος – Μαντάκης
Κριτές: Mεταγγιτσινός- Κούρα
ΣΙΘΩΝΕΣ(Mπολοβίνης):Κυριακίδης 7(1), Μυλωνάς 13(3), Κρικελίκος 2, Δαλδογιάννης 6, Ξανθόπουλος 1, Χασάπης, Μποζίνης, Δημητριάδης 9(2) , Δεληγιάννης 14(2), Καλλιμάνης 1, Σαχίνι 9, Βουρβουτσιώτης 3.
ΜΑΡΜΑΡΑΣ(Καμπάς): Kαραστέργιος 13(1), Καρνόπουλος 2, Ζουμπουλης 14(1), Μιλκονίδης 13, Συγκουρλής 2, Σεισίδης, Ψηλογιάννης 2, Γκιόκα 2, Καμπάς, Λογοτρίβης.
5) ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β-ΑΡΝΑΙΑ

7η Αγωνιστική
1) ΑΡΝΑΙΑ- Ν. ΡΟΔΑ  63-32
Δεκάλεπτα:23-5, 38-14, 50-23, 63-32
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ- Παπαευστρατίου
Kριτές: Μοσχόπουλος- Τζημητρέα
ΑΡΝΑΙΑ(Πραβήτας):Αρβανίτης 3(1)  Κατσάγγελος 4, Τζιτζιρίκας, Σακοράφας 10 , Κυπαρισσάς 8(2) , Κατράνης  6, Τσιαουσίδης 14(1) , Ταμβάκης Π 2, Χαβιαρόπουλος 10 , Κανακόγλου 6 , Σιγηνός
Ν. ΡΟΔΑ(Kιακιλίδης):Ταλέας Α. 1, Σταματίου , Χατζηλίδης 8 , Ζηζηλιώτης 5(1) , Βορεινός 9(1) , Ευθυμίου Β 2, Καμενάκης Μ. , Καμενάκης Ν . 3, Κουκουμής, Δραγουμάνος, Δουλάκης 4, Κουκουμής Σ.,

2) ΜΟΥΔΑΝΙΑ- ΣΙΘΩΝΕΣ  65-57
Δεκάλεπτα:15-24, 37-38, 52-43, 65-57
Διαιτητές: Καρπούζης- Μαντάκης
Kριτές: Χαρισμίδου- Σίμου
ΜΟΥΔΑΝΙΑ(Tσοπουρίδης):Καραγιάννης 2 , Βέτσος  12(1), Σαρχώσης 8 , Τσιφτσής, Μουλίκας 15(1), Βλογιάρης, Τσοπουρίδης  8, Μαναβάκης 11 , Παντελέρης  6, Τσιγγελίδης 3(1), Τορουνίδης
ΣΙΘΩΝΕΣ(Μπολοβίνης):Κυριακίδης  2, Μυλωνάς 1, Πρατβάρης, Κρικελίκος , Δαλδογιάννης ,  Δημητριάδης  9(1) , Δεληγιάννης  9, Καλλιμάνης , Αργυρόπουλος 16(1) Αλεξιάδης 8, Τριγώνης 2 , Μίκιτς 10(2).

3) ΟΡΜΥΛΙΑ- ΙΕΡΙΣΣΟΣ 46-92
Δεκάλεπτα:16-20, 22-45, 32-72, 46-92
Διαιτητές: Μάνιος – Ελιοδώρου
Kριτές:Λελεγιάννης- Βορδός
ΟΡΜΥΛΙΑ(Μουστάκας):Μαχαιρας 4, Τσικούρης 4 , Κουκοβίνος 6, Λάσκαρης 13(2) , Λαλιώτης 11(2) , Στόγκου 4, Παπαδόπουλος 4
ΙΕΡΙΣΣΟΣ(Κατσιφός):  Κεσκεσιάδης 22(4) , Κόμνος Ν. 22, Κέμος Χ., Κουτσουπής 2 , Ευθυμίου Π.  28(2), Κατσιφός 6 ,  Χαραλαμπίδης 7(1), ΠαπαδόπουλοςΣ. Παγωνης 4

4) ΜΑΡΜΑΡΑΣ- ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ 43-63
Δεκάλεπτα:9-11,  13-24, 28-42, 42-63
Διαιτητές:Μανιος- Ελιοδώρου
Κριτές:Μεταγγιτσινός- Κούρα
MAΡΜΑΡΑΣ(Καμπάς):Kαραστέργιος 14(1), Λάζογλου 13,  Ζουμπουλης 6 , Μιλκονίδης  6,  Σεισίδης, Ψηλογιάννης , Γκιόκα 2 , Λογοτρίβης 2.
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ(Kασαπίδης):Δαιμόνης,  Παπούλιος 3(1),  Παπαγεωργίου 2 , Παπαδόπουλος , Ευθυμόπουλος 17 , Τζιάστας 7(1) , Κατσιούρης , Νταράκης 15, Σιδηράς 6,  Καζλάρης 6, Γιαλιάς , Κεραμιδάς 7(1).

8η Αγωνιστική
1) ΜΟΥΔΑΝΙΑ- ΜΑΡΜΑΡΑΣ 81-37
Δεκάλεπτα: 25-7, 43-18, 61-26, 81-37
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ-Μάνιος
Κριτές: Χαρισμίδου-Ελιοδώρου
ΜΟΥΔΑΝΙΑ( Τσοπουρίδης): Καραγιάννης 2 , Βέτσος  12(1), Σαρχώσης  9(3) , Τσιφτσής 4, Μουλίκας , Βλογιάρης, Τσοπουρίδης 27(1) , Μαναβάκης  17, Παντελέρης  , Τσιγγελίδης  2, Τορουνίδης 8, Σούρλας
MΑΡΜΑΡΑΣ(Καμπάς):Kαραστέργιος 6 ,  Ζουμπουλης  , Μιλκονίδης 22  ,  Σεισίδης, Ψηλογιάννης  1, Γκιόκα, Ζουμπούλης 8(2).

2) ΣΙΘΩΝΕΣ- ΑΡΝΑΙΑ 70-83
Δεκάλεπτα:11-14, 36-38, 46-68, 70-83
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ- Μάνιος
Κριτές: Μεταγγιτσινός- Κούρα
ΣΙΘΩΝΕΣ(Μπολοβίνης):Κυριακίδης 6 , Μυλωνάς 2 , Πρατβάρης, Κρικελίκος , Τσικούρης 9,  Δημητριάδης 2 , Δεληγιάννης 4, Αργυρόπουλος 17(1), Αλεξιάδης  4, Τριγώνης , Μίκιτς 11(1) , Ξανθόπουλος 15(3)
AΡΝΑΙΑ(Πραβήτας):Αρβανίτης3(1) ,  Κατσάγγελος 1 ,Σακοράφας 5 , Κυπαρισσάς  22(3), Κατράνης 7(1) , Τσιαουσίδης 15, Χαβιαρόπουλος  7, Κανακόγλου 20(1) , Σιγινός, Στοικος 3(1), Γαλατσιάνος

3)ΙΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ  72-83
Δεκάλεπτα:14-25, 30-48, 45-64, 72-83
Διαιτητές: Kαρπουζης- Μαντάκης
ΙΕΡΙΣΣΟΣ(Κατσιφός):Κεσκεσιάδης 18 , Ευθυμίου Π. 30(2) , Κόμνος Ν. 11, Κουτσουπής  2, Ευθυμίου Γ. 5(1), Παπαδόπουλος, Κατσιφός 6 , Μυσιρογλου, Παγώνης, Χαραλαμπίδης, Φυδανάκης
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ(Κασαπίδης): Τσιάρας 5(1), Ευθυμόπουλος 14 , Τζιάστας  2, Νταράκης 36(3), Σιδηράς 2,  Καζλάρης 3(1), Γιαλιάς , Κεραμιδάς 5(1), Παπούλιος, Δεληχρήστος, Κωστακίδης 13, Τερζης 2

4) Ν. ΡΟΔΑ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ 17.10  59-83
Δεκάλεπτα:11-25, 23-47, 32-59, 59-83
Διαιτητές: Καρπούζης- Μαντάκης
Κριτές: Στέκα- Κοκκονα
Ν. ΡΟΔΑ(Κιακιλίδης):Ταλέας Α. 3(1), Χατζηλίδης 19 , Ζηζηλιώτης  4 , Βορεινός 13(1) , Ευθυμίου  Β. 4, Καμενάκης Μ. 2 , Κουκουμής Ι 4, Δραγουμάνος 8, Δουλάκης 2.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ(Τσομπανάκης):  Μιχαηλίδης 5(1) , Χαραλάμπους 15(3) , Κοντολέων 3(1), Γεώργογλου Ε. 5(1), Παυλίδης, Γκιουλής, Χατζόπουλος 21(4) , Καραγιαννάκης 10 , Βασιλειάδης 7, Παντζάκης 8, Σουμελίδης 2, Γελαδάρης 7(1)

9η Αγωνιστική
1) ΔΙΑΓΟΡΑΣ 17.10- ΣΙΘΩΝΕΣ  37-65
Δεκάλεπτα: 12-19, 23-39, 32-51, 37-65
Διαιτητές: Καρπούζης-Μαντάκης
Κριτές: Χαρισμίδου- Ελιοδώρου
ΔΙΑΓΟΡΑΣ(Τσομπανάκης): Μιχαηλίδης 6  , Κοντολέων 2, Γεώργογλου Ε. 6(1), Γκιουλής, Χατζόπουλος 11(2) , Βασιλειάδης 2, Παντζάκης 5, Σουμελίδης, Γελαδάρης, Λινάρδος,  Καραγιαννάκης 5.
ΣΙΘΩΝΕΣ(Μπολοβίνης):Κυριακίδης 2 , Πρατβάρης 2, Χασάπης 2, Κρικελίκος ,  Δεληγιάννης 6, Αργυρόπουλος 16(1), Αλεξιάδης 10,  Μίκιτς 9(2) , Ξανθόπουλος 8(1), Καλλιμάνης 6, Δαλδογιάννης 4

2)ΜΑΡΜΑΡΑΣ- ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99  60-85
Δεκάλεπτα: 19-20, 31-37, 50-54, 60-85
Διαιτητές: Θωμόπουλος- Παπαευστρατίου
Κριτές: Πλασταράς- Κούρα
ΜΑΡΜΑΡΑΣ(Καμπάς):Kαραστέργιος 16(3) , Λάζογλου 24  Ζουμπουλης 10  , Μιλκονίδης 10  ,  Σεισίδης, Αλεξόπουλος, Ψηλογιάννης  , Γκιόκα, Θεοχαρίδης.
ΙΕΡΙΣΣΟΣ(Κατσιφός):Κεσκεσιάδης 21(2) , Ευθυμίου Π. 27(2) , Κόμνος Ν. 15, Κουτσουπής , Παπαδόπουλος, Κατσιφός 6 , Μυσιρογλου, Παγώνης 5(1), Χαραλαμπίδης 5, Φυδανάκης 3, Ντούζας 9

3) APNAIA- MOYΔΑΝΙΑ  69-65
Δεκάλεπτα: 25-21, 43-31, 52-48, 69-65
Διαιτητές: ΘωμόπουλοςΓ- Μάνιος
Κριτές: Μοσχόπουλος- Τζημητρέα
ΑΡΝΑΙΑ(Πραβήτας):Αρβανίτης ,  Κατσάγγελος ,Σακοράφας 9(1) , Στοικος 2,  Κυπαρισσάς 4, Κατράνης 4 , Τσιαουσίδης 28(3), Χαβιαρόπουλος 11, Κανακόγλου 9 ,  Στοικος 2, Μοσχόπουλος 2
ΜΟΥΔΑΝΙΑ(Τσοπουρίδης): Βέτσος  18(1), Σαρχώσης  18(2) , Τσιφτσής , Μουλίκας , Βλογιάρης 5(1), Τσοπουρίδης 12(1) , Μαναβάκης  4, Παντελέρης  , Τσιγγελίδης  7.
4) Ν.ΡΟΔΑ-ΟΡΜΥΛΙΑ 67-41
Δεκάλεπτα: 20-6, 31-21, 47-33, 67-41
Διαιτητές: Θωμόπουλος- Αναστασιάδης
Κριτές: Στέκα- Δραγουμάνου-Κοκκόνα
Ν.ΡΟΔΑ(Κιακιλίδης): Ταλέας 4, Αντωνιάδης 2, Κουκουμής 2, Χατζηλίδης, Ζηζηλιώτης 10, Βορεινός 11(1), Σταματίου 13(1), Καμενάκης Μ., Καμενάκης Ν. 19(2), Δραγουμάνος Γ. 4, Κουκουμής Γ. 2, Δουλάκης
ΟΡΜΥΛΙΑ(Μουστάκας): Λαλιώτης 5, Παπαδόπουλος Π. 4, Στόγκου 2, Λάσκαρης 3, Τσικούρης 4, Μιχαλούδης 10, Παπαδόπουλος Στ., Μαχαίρας Φ 4., Μιμάνης Μ. 1, Σαλασάσογλου
5) ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β- ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ

2os Γύρος
1η Αγωνιστική
1) ΟΡΜΥΛΙΑ- ΣΙΘΩΝΕΣ  41-86
Δεκάλεπτα: 13-22, 30-45, 36-68, 41-86
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ- Μάνιος
Κριτές: Τζημητρέα – Βορδός
ΟΡΜΥΛΙΑ(Μουστάκας): Μαχαιρας  7, Τσικούρης Γ. , Κουκοβίνος 6 , Λάσκαρης 6  , Λαλιώτης 6 , Στόγκου2 , Παπαδόπουλος 4 ,Μιχαλούδης 7, Τσικούρης Τηλ 1, Μιμάνης,  Σαλασόγλου 2
ΣΙΘΩΝΕΣ(Μπολοβίνης):Κυριακίδης 1 , Χασάπης 10 , Κρικελίκος 7,  Δεληγιάννης 9(1) , Αλεξιάδης 4 ,  Μίκιτς 14(2) ,Καλλιμάνης  9, Δαλδογιάννης 13(1), Μποζίνης, Μπαμπάργιος Γ. 6, Μπαμπάργιος Δ. 8, Βουρβουτσιώτης 2.

2) ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ- Ν.ΡΟΔΑ 78-44
Δεκάλεπτα: 28-15, 45-27, 58-35, 78-44
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Μάνιος
Κριτές: Τζημητρέα – Βορδός
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ(Κασαπίδης):Τσιάρας 11(3), Ευθυμόπουλος 11, Νταράκης 23(1),   Καζλάρης 5,   Δεληχρήστος, Κωστακίδης 10, Τερζης  2, Παπαγεωργίου 4, Ματσούκης 4, Παπαδόπουλος Μ 3, Λιάπης.Κεραμιδάς 5(1)
Ν.ΡΟΔΑ(Κιακιλίδης):Ταλέας Α. 3(1), Χατζηλίδης 13(1), Ζηζηλιώτης   , Βορεινός 4 , Καμενάκης Ν. 17(3), Κουκουμής Ι  2, Δραγουμάνος  4, Δουλάκης , Κουκουμής Σ, Σταματίου Γ 1.

3) ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΑΡΝΑΙΑ  49-70
Δεκάλεπτα: 8-19, 21-41, 35- 52, 49-70
Διαιτητές: Kαρπούζης – Ελιοδώρου
Κριτές: Πραβίτα- Κουκιάλη
ΜΑΡΜΑΡΑΣ( Καμπάς):Kαραστέργιος 15(2)  , Λάζογλου 20 , Ζουμπουλης 6(2)   , Σετσίδης, Αλεξόπουλος, Ψηλογιάννης  , Γκιόκα, Καρνόπουλος, Ρόδιος 8
ΑΡΝΑΙΑ(Πραβήτας):Αρβανίτης ,  Κατσάγγελος 5(1), Σακοραφας  8, Κυπαρισσάς  5(1), Κατράνης 14(1) , Αργυρίου 7, Χαβιαρόπουλος 6, Κανακόγλου 17(2), Ταμβάκης Ν. 2, Γαλατσιάνος, Ταμβάκης Π 6

4) ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΜΟΥΔΑΝΙΑ 40-43
Δεκάλεπτα: 10-10, 24-16, 33- 29, 40-43
Διαιτητές: Aναστασιάδης- Μαντάκης
Κριτές: Σίμου- Ελιοδώρου
ΔΙΑΓΟΡΑΣ(Τσομπανάκης):Μιχαηλίδης, Παναγιωτόπουλος 4, Γεώργογλου Ε. ,  Χατζόπουλος 12(3), Βασιλειάδης  14, Παντζάκης  5, Γελαδάρης 3(1), Λινάρδος,  Καραγιαννάκης , Παυλίδης, Γεώργογλου Γ., Κοντολέων 2
ΜΟΥΔΑΝΙΑ(Τσοπουρίδης): Καραγιάννης 4 , Βέτσος 16(2)  , Σαρχώσης 6  , Μουλίκας ,  Τσοπουρίδης  9, Μαναβάκης  3 , Παντελέρης  , Τσιγγελίδης 3 , Τορουνίδης, Καρατζίδης 2

5) IEΡΙΣΣΟΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β

2η Αγωνιστική
1) Ν.ΡΟΔΑ-ΙΕΡΙΣΣΟΣ   86-75
Δεκάλεπτα: 29-19, 52-39, 68-59, 86-75
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Ελιοδώρου
Κριτές: Πολύζου-Καλλιπολίδης
Ν. ΡΟΔΑ(Κιακιλίδης):Ταλέας Α. 7(1), Χατζηλίδης 14(1), Ζηζηλιώτης  16(1)  , Βορεινός 19(2) , Καμενάκης Μ. 2, Κουκουμής Ι  2, Δραγουμάνος  7(1), Δουλάκης , Κουκουμής Σ, Σταματίου Γ , Καμενακης Ν 19(3), Ευθυμίου Β
ΙΕΡΙΣΣΟΣ ( Κατσιφός):Κεσκεσιάδης 25(1) , Ευθυμίου Π. 33(1) , Κόμνος Ν. 9, Κουτσουπής,  Κατσιφός 3  Παγώνης 2, Χαραλαμπίδης 3, Κασκέτης

2) ΑΡΝΑΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ 61-55
Δεκάλεπτα:19-15, 28-43, 38-53, 61-55
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Αναστασιάδης
Kριτές: Μοσχόπουλος – Τζημητρέα – Χαριστός
ΑΡΝΑΙΑ ( Πραβήτας):Αρβανίτης  2,  Κατσάγγελος , Σακοραφας  5(1), Κυπαρισσάς  9, Κατράνης 14(1) , Αργυρίου 7, Χαβιαρόπουλος 14, Κανακόγλου  9, Τσιαουσίδης 22(2)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ( Τσομπανάκης):Μιχαηλίδης 7(1), Χαραλάμπους, Παναγιωτόπουλος 9,  Χατζόπουλος 8(2), Βασιλειάδης 8, Παυλίδης, Παντζάκης  3,  Λινάρδος,   Γεώργογλου Γ. 19(4), Κοντολέων 1

3) ΣΙΘΩΝΕΣ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ  52-63
Δεκάλεπτα:15-17, 28-31, 41-43, 52-63
Διαιτητές: Mαντάκης – Παπαδόπουλος
Κριτές:  Μεταγγιτσινός- Κούρα – Μποζίνης
ΣΙΘΩΝΕΣ ( Μπολοβίνης):Κυριακίδης  , Κρικελίκος ,  Αργυρόπουλος 2, Δεληγιάννης 15(1)  , Αλεξιάδης ,  Μίκιτς  20(1), Καλλιμάνης 2  , Δαλδογιάννης 9,   Βουρβουτσιώτης , Τριγώνης  4, Πρατβάρης .
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ(Κασαπίδης): Τσιάρας  21(4),  Νταράκης  14(1),   Καζλάρης  15(3), Κωστακίδης 13 , Τερζης , Ματσούκης , Παπαδόπουλος Μ , Λιάπης, Παπούλιος, Σιδηράς

4) ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ  89-30
Δεκάλεπτα: 18-4, 27-16, 43-24, 89-30
Διαιτητές: Ελιοδώρου – Παπαευστρατίου
Κριτές: Χαρισμίδου – Σίμου – Ελιοδώρου
ΜΟΥΔΑΝΙΑ( Τσοπουρίδης): Βέτσος  6, Γκέκας,  Τσοπουρίδης 25(2)  , Μαναβάκης 18 , Τσιγγελίδης  14, Τσιφτσης 10 , Τορουνίδης 9, Καρατζίδης 5(2) , Σούρλας 2.
OΡΜΥΛΙΑ(Μουστάκας):Μαχαιρας 6, Τσικούρης Γ. , Κουκοβίνος 2 , Λάσκαρης 5  , Λαλιώτης 5(1), Στόγκου  2, Παπαδόπουλος 4 ,Μιχαλούδης 4 , Μιμάνης 2, Σαλασόγλου
5) ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β- ΜΑΡΜΑΡΑΣ

3η Αγωνιστική
1) ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΜΑΡΜΑΡΑΣ   63-58
Δεκάλεπτα: 11-14, 18-27, 35-38, 63-58
Διαιτητές: Παπαδόπουλος- Ελιοδώρου
Κριτές: Χαρισμίδου – Σίμου Κ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ(Παντζάκης):  Koντολέων, Λινάρδος, Μιχαηλίδης, Χαραλάμπους, Βασιλειάδης, Καρβέλης, Παντζάκης, Γεώργογλου Ε
Σουμελίδης, Παναγιωτόπουλος, Χατζόπουλος Απ., Καραγιαννάκης
ΜΑΡΜΑΡΑΣ(Καμπάς): Καραστέργιος, Λάζογλου, Καρνόπουλος, Μιλκονίδης, Ζουμπούλης, Ψηλογιάννης

2) ΟΡΜΥΛΙΑ- ΑΡΝΑΙΑ   49-81
Δεκάλεπτα: 21-30, 31-51, 43- 66, 49-81
Διαιτητές: Αναστασιάδης – Μάνιος
Κριτές: Ελιοδώρου – Βορδός
ΟΡΜΥΛΙΑ(Μουστάκας): Λαλιώτης 10(2), Στογκου 6, Τσικούρης 2, Μιμάνης, Μιχαλούδης 12, Κουκουβίνος 7(1), Λάσκαρης 9(1), Μιμάνης 3(1)
ΑΡΝΑΙΑ(Πραβήτας): Κατσάγγελος, Ταμβάκης Ν. 2, Κυπαρισσάς, Τζιτζιρίκας 2, Κατράνης 11, Τσιαουσίδης 23(2), Σακοράφας 6, Ταμβάκης Π. 14 (2), Χαβιαρόπουλος 4, Κανακόγλου 11, Αργυρίου 7

3) ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ 82-79
Δεκάλεπτα: 16-15, 41- 34, 63-69, 82-79
Διαιτητές: Αναστασιάδης – Μάνιος
Κριτές: Θεοδόσης- Ελιοδώρου- Βορδός
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ(Κασαπίδης): Παπούλιος, Τσιάρας 12 (4), Τερζής 3, Ματσούκης 6(1), Ευθυμόπουλος, Κεραμιδάς 5(1), Παπαγωργίου Αθ., Νταράκης 22(1), Κωστακίδης 25(2), Καζλάρης 5(1), Παπαδόπουλος, Λιάπης 3.
ΜΟΥΔΑΝΙΑ(Τσοπουρίδης): Ευγενίου, Βέτσος 16, Σαρχώσης 25(3), Τσιγγελίδης 14(3), Τσιφτσής, Μώρες, Τορουνίδης, Τσοπουρίδης 14, Καρατζίδης, Μαναβάκης 4, Παντελέρης 6.

4) ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΣΙΘΩΝΕΣ 75-83
Δεκάλεπτα: 24-25, 45-48, 60-66, 75-83
Διαιτητές: Καρπούζης- Παπαευστρατίου
Κριτές: Μπαλτα- Τζέλιου- Κωνσταντινίδη
ΙΕΡΙΣΣΟΣ( Κατσιφός): Παγώνης, Ντούζα 8, Κεσκεσιάδης 17(1), Ευθυμίου Π. 34(2), Κόμνος 8(1), Παπαδόπουλος, Χαραλαμπίδης, Κατσιφός 8, Μυσιρογλου, Κουτσουπής, Ευθυμίου
ΣΙΘΩΝΕΣ(Μπολοβίνης): Κυριακίδης 7, Δαλδογιάννης 10, Κρικελίκος 4, Μποζίνης, Καλλιμάνης 3, Χασάπης 11(1), Αλεξιάδης 7, Γιαννιός, Δεληγιάννης 15, Πρατβάρης, Βουρβουτσιώτης, Μίκιτς 26(2).

ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β- Ν.ΡΟΔΑ
4η Αγωνιστική
1) ΜΟΥΔΑΝΙΑ- ΙΕΡΙΣΣΟΣ  62-51

Δεκάλεπτα: 13-20, 29-31, 45-39, 62-51
Διαιτητές: Mάνιος – Παπαδόπουλος
Κριτές: Χαρισμίδου- Ελιοδώρου Ν
ΜΟΥΔΑΝΙΑ( Τσοπουρίδης):
Βέτσος 6, Σαρχώσης 7, Τσιγγελίδης 10, Τσιφτσής, Μώρες, Τορουνίδης 2, Τσοπουρίδης 10, Καρατζίδης 4, Παντελέρης 23, Σούρλας.
ΙΕΡΙΣΣΟΣ( Κατσιφός):
Nτούζα 3(1), Κεσκεσιάδης 21(3), Ευθυμίου Π. 12, Κόμνος 9, Χαραλαμπίδης, Κατσιφός 6, Μυσίρογλου, Κουτσουπής

2) ΟΡΜΥΛΙΑ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ  55-83
Δεκάλεπτα: 6-21, 23-44, 41-  68, 55-83
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Αναστασιάδης
Κριτές: Θοεδόσης- Βορδός
ΟΡΜΥΛΙΑ ( Μουστάκας):
Λαλιώτης 8(2), Παπαδόπουλος 4, Στόγκου, Λάσκαρης 19(3), Τσικούρης, Μιχαλούδης 15, Παπαδόπουλος Σ. 5(1), Μαχαίρας, Μιμάνης, Σαλασάσογλου, Κουκοβίνος 4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ (Παντζάκης): Λινάρδος, Μιχαηλίδης 19(3), Χαραλάμπους 7, Κοντολέων 4, Σουμελίδης, Παναγιωτόπουλος 6, Παυλίδης 8(1), Γελαδάρης 5(1), Χατζόπουλος 13(1), Βασιλειάδης 8, Καραγιαννάκης, Καρβέλης 13.

3) ΜΑΡΜΑΡΑΣ – Ν. ΡΟΔΑ  45-55
Δεκάλεπτα: 6-4, 24-27, 39-39, 45-55
Διαιτητές:Mαντάκης- Ελιοδώρου
Κριτής: Zήση
ΜΑΡΜΑΡΑΣ(Καμπάς): Kαραστέργιος, Λάζογλου 20(1), Καρνόπουλος, ΜΙλκονίδης 9, Ζουμπουλής 12, Ψηλογιάννης 2, Αλεξόπουλος, Πολύχρος, Λογοτρίβης 2.
Ν. ΡΟΔΑ(Κιακιλίδης): Ταλέας, Σταματίου 5(1), Κουκουμής, Χατζηλίδης 8, Καραμπατάκης, Βορεινός 9(1), Ευθυμίου Β., Καμενάκης, Δραγουμάνος 4, Καμενάκης Ν. 19(3), Κουκουμής 4, Δουλάκης 6.

4) ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΑΡΝΑΙΑ 75-70 
Δεκάλεπτα: 21-20, 41-46, 59-57, 75-70
Διαιτητές:Θωμόπουλος- Αναστασιάδης
Κριτές: Θεοδόσης- Παπαδόπουλος-Βορδός
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ(Κασαπίδης):
Παπούλιος, Σιδηράς, Τερζής 4, Ματσούκης 9(1), Κατσιούρης, Κεραμιδάς 3(1), Τσιάρας 9(2), Τζιάστας, Κωστακίδης 20, Καζλάρης 3(1), Νταράκης 24, Λιάπης 3(1)
ΑΡΝΑΙΑ(Πραβήτας):
Σακοράφας4, Κατσάγγελος, Σιγινός, Κυπαρισσάς 14(2), Κατράνης 8, Τσιαουσίδης 23(2), Μοσχόπουλος, Ταμβάκης Π. 8(1), Χαβιαρόπουλος 2, Κανάκογλου 11, ΑργυρίουΧ.

5η Αγωνιστική
1) Ν.ΡΟΔΑ- ΣΙΘΩΝΕΣ 38-45
Δεκάλεπτα: 14-9, 23-23, 30-32, 38-45
Διαιτητές: Μαντάκης -Ελιοδώρου
Κριτές: Στέκα – Κοκονα
Ν.ΡΟΔΑ(Κιακιλίδης): Tαλέας 4, Σταματίου, Χατζηλίδης 10(1), Ζηζηλιώτης 2, Βορεινός Σ. 11(2), Ευθυμίου Β., Καμενάκης Μ., Καμενάκης Ν. 7(1), Δραγουμάνος 2, Κουκουμής, Δουλάκης 2.
ΣΙΘΩΝΕΣ(Μπολοβίνης):Κυριακίδης, Δαλδογιάννης, Κρικελίκος 2, Μποζίνης, Ξανθόπουλος 4(1)), Χασάπης, Αλεξιάδης 10, Μπαμπαργίου, Δεληγιάννης 13(3), Γιαννιός, Καλλιμάνης 2, Μίκιτς 14

2)ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΑΛΓΙΩΝ 63-54
Δεκάλεπτα:19-18, 33-28, 35-42, 63-54
Διαιτητές: Καρπούζης- Παπαδόπουλος
Kριτές:Θεοδόσης, Ελιοδώρου, Βορδός.
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ(Κασαπίδης):Τσιάρας 4, Τερζής 4(1), Ματσούκης 11(2), Κεραμιδάς 1, Νταράκης 29(3), Κωστακίδης 11, Κασζλάρης 3, Παπούλιος, Σιδηράς.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ( Παντζάκης): Κοντολέων 5(1), Λινάρδος, Μιχαηλίδης 2, Χαραλάμπους, Γελαδάρης 3(1), Βασιλειάδης 10, Καρβέλης, Σουμελίδης, Παναγιωτόπουλος 7, Παυλίδης, Χατζόπουλος 21(2), Καραγιαννάκης 6.

3) OΡΜΥΛΙΑ- ΜΑΡΜΑΡΑΣ  50-58
Δεκάλεπτα:10-15, 25-32, 36-41, 50-58
Διαιτητές: Καρπούζης- Παπαδόπουλος
Κριτές: Ελιοδώρου – Βορδός
ΟΡΜΥΛΙΑ(Μουστάκας):Λαλιώτης 13(2), Παπαδόπουλος 4, Στόγκου 2, Λάσκαρης Β. 3, Τσικούρης 6, Παπαδόπουλος Στ. 2, Μιμάνης 2, Σαλασάσογλου, Μιχαλούδης 18
ΜΑΡΜΑΡΑΣ(Κάμπας):Καραστέργιος14(1), Καρνόπουλος 5, Μιλκονίδης 17, Ζουμπουλης 22(6), Αλεξόπουλος, Ψηλογιάννης, Σεισίδης
4) ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΑΡΝΑΙΑ 73-90
Δεκάλεπτα: 17-24, 39-43, 54-66, 73-90
Διαιτητές: Αναστασιάδης- Θωμόπουλος
Κριτές: Λαφαντάρη, Βελέντζα
ΙΕΡΙΣΣΟΣ (Κατσιφός): Ντούζας 6(1), Κεσκεσιάδης 25(1), Ευθυμίου Γ. 3(1), Ευθυμίου Π. 20(1), Κόμνος 14, Παπαδόπουλος, Κασκέτης, Χαραλαμπίδης 2, Κατσιφός 1, Μυσίρογλου 2, Κουτσουπής.
ΑΡΝΑΙΑ(Πραβήτας): Βαλάντης, Γαλατσιάνος, Σακοράφας 7(1), Ταμβάκης, Τζιτζιρίκας 2, Κατράνης 13(2), Τσιαουσίδης 36(2), Κυπαρισσάς 15, Χαβιαρόπουλος 13, Κανάκογλου 2, Αργυρίου 2
5) ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β- ΜΟΥΔΑΝΙΑ

6η Αγωνιστική
ΑΡΝΑΙΑ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
1) ΜΟΥΔΑΝΙΑ – Ν.ΡΟΔΑ  56-32
Δεκάλεπτα: 26-4, 28-14, 48-20, 56-32
Διαιτητές: Καρπούζης- Παπαδόπουλος
Κριτές: Σίμου – Ελιοδώρου
ΜΟΥΔΑΝΙΑ(Τσοπουρίδης):
Γκέκας, Βέτσος 10, Σαρχώσης 4, Τσιγγελίδης 5, Τσιφτσής 2, Σούρλας, Τορουνίδης 2, Τσοπουρίδης 18, Καρατζίδης , Μαναβάκης4, Παντελέρης 11.
Ν.ΡΟΔΑ(Κιακιλίδης):
Ταλέας 3(1) , Σταματίου 4, Ταλέας Γ., Χατζηλίδης, Ζηζηλιώτης 7, Βορεινός 8, Κουκουμής, Καμενάκης Μ., Καμενάκης Ν. 2, Δραγουμάνος 4, Κουκουμής Γ. 4, Δουλάκης.

2) ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΙΕΡΙΣΣΟΣ  61-70
Δεκάλεπτα: 18-12, 35-33, 49-51, 61-70
Διαιτητές: Καρπούζης, Παπαδόπουλος
Κριτές: Σίμου- Ελιοδώρου
ΔΙΑΓΟΡΑΣ(Παντζάκης):
Κοντολέων, Λινάρδος, Μιχαηλίδης 7(1), Χαραλάμπους 8, Γελαδάρης 6, Βασιλειάδης, Καρβέλης 5, Σουμελίδης 4, Παναγιωτόπουλος 8, Παυλίδης, Χατζόπουλος 17(1), Καραγιαννάκης 6.
ΙΕΡΙΣΣΟΣ (Κατσιφός):
Ντούζας 10(2), Κεσκεσιάδης 15, Ευθυμίου 31(1), Κόμνος Ν. 10, Μπιτζι, Κασκέτης, Κατσιφός 2, Μυσίρογλου, Κουτσουπής 2, Λαζαρής, Παπαδόπουλος

3)ΜΑΡΜΑΡΑΣ- ΣΙΘΩΝΕΣ  64-53
Δεκάλεπτα: 14-12, 31-25, 45-31, 64-53
Διαιτητές:Θωμόπουλος – Παπαευστρατίου
Κριτές:Ζήση- Κουκιαλη
ΜΑΡΜΑΡΑΣ(Καμπάς):
Kαραστέργιος 9, Σετσίδης, Μιλκονίδης 15(1), Καρνόπουλος 7, Γκιόκα, Ψηλογιάννης, Ρόδιος 11, Ζουμπούλης 22(4).
ΣΙΘΩΝΕΣ(Μπολοβίνης):
Κυριακίδης 4, Δαλδογιάννης 13(2), Μπαμπαργιος Γ. 1, Μποζίνης 6, Μπαμπάργιος Δ. 3(1), Χασάπης, Αλεξιάδης 3, Τριγώνης 3, Δεληγιάννης 5(1), Γιαννιός, Βουρβουτσιώτης 6, Καλλιμάνης 9(1)
4) ΟΡΜΥΛΙΑ- ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ 58-81
Δεκάλεπτα: 13-12, 27-38,  37-65,
Διαιτητές: Μαντάκης- Παπαευστρατίου
Κριτές: Θεοδόσης-Βορδός
ΟΡΜΥΛΙΑ(Μουστάκας):
Λαλιώτης 21(5), Παπαδόπουλος 15, Τσικούρης 2, Παπαδόπουλος Σ. 3, Μαχαίρας 6, Μιχαλούδης 9, Μιμάνης 2, Σαλασάσογλου.
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ(Κασαπίδης):
Mατσούκης 13(3), Κεραμιδάς 17(1), Κατσιούρης, Νταράκης 25(1), Καζλάρης 10(1), Παπαδόπουλος 7(1), Τσιάρας, Σιδηράς 2, Τζιάστας 7.

7η Αγωνιστική

1)ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β- ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2) ΣΙΘΩΝΕΣ- ΜΟΥΔΑΝΙΑ 69-57
Δεκάλεπτα: 14-12, 28-23, 40-31, 69-57
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Μαντάκης
Κριτές: Μεταγγιτσινός- Κούρα
ΣΙΘΩΝΕΣ(Μπολοβίνης):
Κυριακίδης, Δαλδογιάννης 11, Ξανθοπουλος, Αργυρόπουλος 13, Αλεξιάδης 4, Τριγώνης, Δεληγιάννης 7, Βουρβουτσιώτης, Καλλιμάνης, Μϊκιτς 28
ΜΟΥΔΑΝΙΑ(Τσοπουρίδης):
Μώρες, Βέτσος 9(1), Σαρχώσης 7(1), Τσιγγελίδης 5(1), Τσιφτσής, Τορουνίδης, Τσοπουρίδης 17(1), Καρατζίδης, Μαναβάκης 6, Παντελέρης 13.
3) Ν.ΡΟΔΑ-ΑΡΝΑΙΑ 79-83
Δεκάλεπτα: 23-14, 43-35,  53-62, 79-83
Διαιτητές: Aναστασιάδης- Παπαευστρατίου
Κριτές:  Πολύζου, Κοκονα
Ν.ΡΟΔΑ( Κιακιλίδης):
Ταλέας, Σταματίου, Ταλέας Γ., Χατζηλίδης 22(1), Ζηζηλιώτης 24(2), Βορεινός 20(2), Κουκουμής, Καμενάκης Μ, Καμενάκης Ν. 7(1), Δραγουμάνος, Κουκουμής Γ. 4, Δουλάκης 2.
ΑΡΝΑΙΑ(Πραβήτας):
Κατσάγγελος 10(1), Ταμβάκης Π. 2, Βαλαντης 13, Κατράνης 14(2), Τσιαουσίδης 19, Χαβιαρόπουλος 2, Κανάκογλου 10(1), Αργυρίου Χ. 7, Σακοράφας, Κυπαρισσάς 6.
4) ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ 89-71
Δεκάλεπτα:17-22, 43-36, 65-49, 89-71
Διαιτητές: Αναστασιάδης- Παπαευστρατίου
Κριτές: Λαφαντάρη- Σουλτάνη
ΙΕΡΙΣΣΟΣ(Κατσιφός):Nτούζα 19(3), Κεσκεσιάδης 16, Ευθυμίου Μ. 31(1), Κόμνος 16, Λαζάρης, Παπαδόπουλος Στ. 3, Μπιτζι, Κατσιφός 4, Μυσίρογλου, Κουτσουπής.
ΟΡΜΥΛΙΑ(Μουστάκας): Λαλιώτης 24(7), Παπαδόπουλος 5, Στόγκου, Λάσκαρης, Τσικούρης 2, Παπαδόπουλος Σ., Μαχαίρας 18(1), Μιμάνης, Σαλασάσογλου 4, Μιχαλούδης 18.
5) ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ- ΜΑΡΜΑΡΑΣ 73-42
Δεκάλεπτα: 28-20, 35-27, 59-31, 73-42
Διαιτητές: Θωμόπουλος- Μαντάκης
Κριτής: Boρδός
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ(Κασαπίδης): Παπούλιος, Τσιάρας 3(1), Τερζής 9, Ματσούκης 11(1), Ευθυμόπουλος 18, Κεραμιδάς 7(1), Τζιάστας 2, Παπαδόπουλος  2, Κωστακίδης 18(1), Λιάπης 3.
ΜΑΡΜΑΡΑΣ(Καμπάς): Καραστέργιος 4, Σεισίδης 6, Μιλκονίδης 8, Καρνόπουλος 8(2), Συγκούρης, Ζουμπούλης 16, Αλεξόπουλος.

8η Αγωνιστική
1) ΔΙΑΓΟΡΑΣ 17.10- Ν. ΡΟΔΑ   51-61
Δεκάλεπτα: 10-16, 28- 15, 43-31, 51-61
Διαιτητές: Αναστασιάδης – Ζυκιρίδου
Κριτές: Χαρισμίδου – Σίμου Κ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ( Βασιλειάδης): Κοντολέων 1, Λινάρδος 2, Καρβέλης 2, Σουμελίδης 9(1), Παυλίδης, Χατζόπουλος 27(2), Καραγιαννάκης  10.
Ν. Ρόδα(Κιακιλίδης): Ταλέας Α. 9(1), Ταλέας Γ., Χατζηλίδης 12(2), Ζηζηλίωτης 11(1), Βορεινός 23(4), Καμενάκης Μ., Καμενάκης Ν., Δραγουμάνος, Κουκουμής, Δουλάκης 5, Κουκουμής Σ., Σταματίου 1.

2) ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ  42-61
Δεκάλεπτα:  11-11, 13- 28,  31-42, 42-61
Διαιτητές: Μάνιος- Ελιοδώρου Χ
Κριτές: Ζήση- Κουκιάλη
ΜΑΡΜΑΡΑΣ( Αλεξόπουλος): Καραστέργιος 7(1), Αλεξόπουλος 3(1), Σετσίδης, Μιλκονίδης 7(1), Ζουμπούλης 10, Καρνόπουλος 10, Γκιόκα, Συγκουρλή, Ρόδιος 3, Λογοτρίβης 2.
ΜΟΥΔΑΝΙΑ( Τσοπουρίδης): Bέτσος 18(1), Τσιγγελίδης 2, Σούρλας Θ., Γκέκας, Ευγενίου 4, Τορουνίδης 6, Τσοπουρίδης 18, Μαναβάκης 13(1).

3) ΑΡΝΑΙΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ   62-64
Δεκάλεπτα: 17-21, 29-35, 45-44, 62-64
Διαιτητές: Θωμόπουλος- Καρπούζης
Κριτές:Moσχόπουλος- Τζημητρέα
ΑΡΝΑΙΑ( Πραβήτας):Aρβανίτης , Στοικος Χ. 14, Κατράνης 4, Τσιαουσίδης 18, Ταμβάκης , Χαβιαρόπουλος, Κανάκογλου 14(2), Αργυρίου Χ., Σακοράφας  11(1), Κυπαρισσάς 1.
ΣΙΘΩΝΕΣ(Μπολοβίνης): Κυριακίδης, Δαλδογιάννης 2, Μποζίνης, Ξανθόπουλος 14(2), Αργυρόπουλος 13(1), Αλεξιάδης 5, Τριγώνης, Δεληγιάννης 5(1), Καλλιμάνης, Μίκιτς 25(2)

4) ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ  67-61
Δεκάλεπτα: 13-17, 34-39, 57-51, 67-61
Διαιτητές: Μαντάκης- Παπαδόπουλος
Kριτές: θεοδόσης- Βορδός
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ( Κασαπίδης): Ευθυμόπουλος 7, Τερζής 7, Κεραμιδάς 5(1), Τσιάρας 6, Τζιάστας 10(2), Κατσιούρης, Παπαδόπουλος 2, Νταράκης 30(1).
ΙΕΡΙΣΣΟΣ(Κατσιφός): Ντούζα 7(1), Κεσκεσιάδης 21(3), Ευθυμίου Π. 17(2), Κόμνος 9 , Κατσιφός 2, Μυσίρογλου, Κουτσουπής 5(1), Μπιτι.

5)  ΟΡΜΥΛΙΑ- ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β

9η Αγωνιστική
1) ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΑΡΝΑΙΑ  74-63
Δεκάλεπτα: 18-16, 32-33, 53- 48, 74-63
Διαιτητές: Θωμόπουλος- Καρπούζης
Κριτές: Σίμου- Ελιοδώρου
ΜΟΥΔΑΝΙΑ(Τσοπουρίδης): Βέτσος 18(2), Σαρχώσης 4, Τσιγγελίδης 14, Τσιφτσής, Τορουνίδης, Τσοπουρίδης 11, Μαναβάκης, Παντελέρης 10, Καρατζίδης 18(4).
ΑΡΝΑΙΑ( Πραβήτας):Aρβανίτης, Κατσάγγελος, Στοικος Χ 4, Στοικος Χρυσ., Κατράνης 12(1), Τσιαουσίδης, Ταμβάκης, Χαβιαρόπουλος 6, Κανάκογλου 8(1), Αργυρίου , Σακοράφας 14(1), Κυπαρισσάς 14.

2) ΟΡΜΥΛΙΑ – Ν. ΡΟΔΑ  47-67
Δεκάλεπτα: 17-11, 21- 29, 37- 49, 47-67
Διαιτητές: Παπαδόπουλος- Παπαευστρατίου
Κριτές: Τζημητρέα – Βορδός
ΟΡΜΥΛΙΑ(Μουστάκας): Λαλιώτης 5(1), Παπαδόπουλος 8, Τσικούρης 4, Παπαδόπουλος Σ. 5, Μαχαίρας 12(1), Μιμάνης, Σαλασάσογλου, Μιχαλούδης 13
Ν.ΡΟΔΑ(Κιακιλίδης): Ταλέας Α. 6(1), Χατζηλιδης 12, Ζηζηλιώτης, Βορεινός 15(1), Δραγουμάνος 5(1), Κουκουμής 3, Δουλάκης 10, Σταματίου 16(4)

3) ΙΕΡΙΣΣΟΣ- ΜΑΡΜΑΡΑΣ 81-48
Δεκάλεπτα: 32-10, 49-21, 68-31, 81-48
Διαιτητές: Αναστασιάδης- Ελιοδώρου
Κριτές: Λαφαντάρη- Σουλτάνη
ΙΕΡΙΣΣΟΣ(Κατσιφός): Μπιτζι, Ντούζα 16(2), Κεσκεσιάδης 4, Ευθυμίου 27(3), Κόμνος 18, Κουτσουπής, Κασκέτης, Λαζάρης 4, Κατσιφός 4, Μυσίρογλου, Φυδανάκης 8.
ΜΑΡΜΑΡΑΣ(Κάππας): Καραστέργιος 3, Καρνόπουλος 14(2), Μιλκονίδης 15, Σεισίδης 8, Αλεξόπουλος 4, Λογοτρίβης, Πολύχρος 4.

4) ΣΙΘΩΝΕΣ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ  54-35
Δεκάλεπτα: 14-5, 32- 16, 44-28, 54-35
Διαιτητές: Μάνιος- Μαντάκης
Κριτές: Γκιοργκίεβα- Κούρα- Τσεσμελή
ΣΙΘΩΝΕΣ(Μπολοβίνης): Κυριακίδης 10(2), Δαλδογιάννης 4, Γιαννιός 6, Μποζίνης  2, Χασάπης 2, Αργυρόπουλος 14, Κρικελίκος, Δεληγιάννης 4, Βουρβουτσιώτης 2, Καλλιμάνης 1, Μίκιτς 7(1), Χασάπης 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ(Βασιλειάδης): Γκιουλής 7(1), Παυλίδης 7(1), Χατζόπουλος 16(2), Καραγιαννάκης 2, Λινάρδος 3.

5) ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ-ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β

 

 

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/
Alex men's hair club

More in Ά Ανδρών