Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

Ά Ανδρών

Πρόγραμμα Α’ Κατηγορίας Ανδρών αγων. περ. 2021-22

1 ος ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική
30/10/21 18:45 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ  83-56
30/10/21 17:45 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ 72-62
22/01/22 18.30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ- ΠΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 64-53
30/10/21 19:30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΒΑ -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ 90-87
Ρεπώ: ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 η Αγωνιστική
06/11/21 19:30 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  74-80
06/11/21 18:45 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ 50-58
06/11/21 20:45 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ -ΚΑΟΧ 89-61
06/11/21 19:00 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ -Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ 68-87
Ρεπώ: ΜΒΑ
3 η Αγωνιστική
13/11/21 19:30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ  59-79
13/11/21 16:45 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ -ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 53-58
13/11/21 19:30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ 67-62
14/11/21 19:30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ- ΜΒΑ 72-62
Ρεπώ: ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
4 η Αγωνιστική
22/12/21 20.15 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 101-57
20/11/21 17:30 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ- ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ 65-59
20/11/21 18:15 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΒΑ -ΚΑΟΧ 66-64
20/11/21 18:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ 58-69
Ρεπώ: Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ
5 η Αγωνιστική
26/01/22 19.00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ 23-61
27/11/21 16:30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -ΜΒΑ 61-84
27/11/21 19:45 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ -Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ 67-81
08/12/21 19.00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 72-82
Ρεπώ: Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ
6η Αγωνιστική
05/12/21 17:00 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΒΑ -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 98-60
04/12/21 19:00 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ- ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ 78-38
23/01/22 19.30 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ- ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ 96-81
04/12/21 17.30 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΣΙΘΩΝΕΣ 101-59
Ρεπώ: ΚΑΟΧ
7 η Αγωνιστική
11/12/21 16:45 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ 60-72
ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -ΚΑΟΧ ΑΝΑΒΟΛΗ 20-0
02/02/22 20.00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ -ΜΒΑ 66-89
16/2/22 19.30 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ 47-69
Ρεπώ: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
8 η Αγωνιστική
18/12/21 19:00 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 74-59
18/12/21 17:15 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ -ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ  62-46
19/12/21 18:15 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΒΑ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ 69-43
18/12/21 19:00 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 85-66
Ρεπώ: ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
9 η Αγωνιστική
03/04/22 16:30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ 63-51
12/03/22 16:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ 63-71
29/01/22 16.45  ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ- ΚΑΟΧ 85-84
29/01/22 18.00 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ -ΜΒΑ 70-84
Ρεπώ: ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ
2ος ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική
1/3/22 18.00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ -ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ 64-58
05/02/22 15.45 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΚΑΟΧ  55-51
05/02/22 20.00 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ- Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ 45-67
05/02/22 18.00 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ- ΜΒΑ 81-64
Ρεπώ: ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 η Αγωνιστική
12/02/22 18.00  ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ -ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ 71-74
13/02/22 17.15  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ 58-62
12/02/22 17.00 ΚΛ. MOYΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ -ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 28-76
13/02/22 19.30 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ 69-56
Ρεπώ: ΜΒΑ
3 η Αγωνιστική
29/03/22 10.00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 55-60
05/03/22 18:30 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ 99-49
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ ΚΑΟΧ 20 0
06/03/22 21:00 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΒΑ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ 48-60
Ρεπώ: ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
4 η Αγωνιστική
09/03/22 18.00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 40-76
26/02/22 19.30 ΚΛ.ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ- ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ 60-86
ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ- ΜΒΑ 0-20
30/3/22 10.00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ 70-63
Ρεπώ: Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ
5 η Αγωνιστική
12/03/22 19:00 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 81-61
12/03/22 17:30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΒΑ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ 20-0
Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ ΚΑΟΧ 20-0
12/03/22 17:00 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ 92-61
Ρεπώ: Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ
6 η Αγωνιστική
16/03/22 20:00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- ΜΒΑ 45-63
16/03/22 17:30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ 53-72
05/03/22 20:00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ- ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ 60-67
17/03/22 19:30 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 64-69
Ρεπώ: ΚΑΟΧ
7 η Αγωνιστική
19/03/22 18.00 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  20-0
ΚΑΟΧ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ 0 20
29/03/22 18.00 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΒΑ -ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ  85-59
19/03/22 18:00 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ- Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ 93-75
Ρεπώ: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
8 η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΑΟΧ 20 0
23/03/22 20:00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ- Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ 49-87
23/03/22 17:30 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ-ΜΒΑ 46-84
23/03/22 18:30 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ 80-79
Ρεπώ: ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
9 η Αγωνιστική
26/03/22 18:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 63-51
ΚΑΟΧ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ 0 20
26/03/22 19:30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ- Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ 81-59
26/03/22 17:30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΒΑ -ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 77-66
Ρεπώ: ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ

Με την λήξη του Β’ Γύρου θα ακολουθήσουν οι αγώνες Play off τις εξής ημερομηνίες: 29-30/3/22, 2-3/4/22 και εφόσον χρειαστεί 6/4/22.
Τελική Φάση 9-10/4/22, 13/4/22 και εφόσον χρειαστεί 20/4/22.

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/
Alex men's hair club

More in Ά Ανδρών