Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

Κατηγορία Παίδων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 2014-2015

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2014-15

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ    ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΕΣ
7/12/14  12.00   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ   ΙΕΡΙΣΣΟΣ – Ν. ΡΟΔΑ
7/12/14  14.30   ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ    ΑΡΝΑΙΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ    ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΕΣ
14/12/14  16.00  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ   ΣΙΘΩΝΕΣ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
14/12/14  15.00  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ    Ν.ΡΟΔΑ – ΑΡΝΑΙΑ

3η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΕΣ
21/12/14  18.00    ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ    ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΑΡΝΑΙΑ

21/12/14  17.30    ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ    ΣΙΘΩΝΕΣ – Ν. ΡΟΔΑ

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΕΣ
04/01/15  14.30  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ    Ν. ΡΟΔΑ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
04/01/15  13.30  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ   ΣΙΘΩΝΕΣ – AΡΝΑΙΑ

2η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
11/01/15   16.00  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ   ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΣΙΘΩΝΕΣ
11/01/15   13.30   ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ   ΑΡΝΑΙΑ – Ν. ΡΟΔΑ

3η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                   ΑΓΩΝΕΣ
18/01/15  16.30   ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ     ΑΡΝΑΙΑ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
26/01/15  15.00   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ    Ν. ΡΟΔΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                            ΑΓΩΝΕΣ
07/12/14  12.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.  ΟΡΜΥΛΙΑ 2012 – ΟΡΜΥΛΙΑ
07/12/14  13.30  ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.   ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ                           ΑΓΩΝΕΣ
14/12/14  12.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.  ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012
14/12/14  13.30 ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.  ΟΡΜΥΛΙΑ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ

3η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                        ΑΓΩΝΕΣ
21/12/14 11.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.   ΟΡΜΥΛΙΑ 2012 – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
21/12/14 14.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.   ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ       ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΕΣ
—                   ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.   ΟΡΜΥΛΙΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012
04/01/14 16.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.   ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ

2η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                        ΑΓΩΝΕΣ
11/01/15  11.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.   ΟΡΜΥΛΙΑ 2012- ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
11/01/15  14.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.   ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ

3η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                       ΑΓΩΝΕΣ
18/01/15  12.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.      ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012
18/01/15  13.30 ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.      ΟΡΜΥΛΙΑ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ       ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΕΣ
07/12/14  20.30 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α
07/12/14  14.00   ΚΛ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β- ΤΡΙΓΛΙΑ
ΡΕΠΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

2η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΕΣ
13/12/14   17.00  ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
14/12/14    18.15  ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ     ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΤΡΙΓΛΙΑ
14/12/14  16.00  ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β. – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΡΕΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β.

3η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ       ΓΗΠΕΔΟ                       ΑΓΩΝΕΣ
03/01/15   16.00 ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ     ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΤΡΙΓΛΙΑ
21/12/14   14.00  ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β
ΡΕΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α

4η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ       ΓΗΠΕΔΟ                        ΑΓΩΝΕΣ
04/01/15  18.30    ΚΛ. MOYΔΑΝΙΩΝ    ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α- ΤΡΙΓΛΙΑ 133-39
ΡΕΠΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΕΣ
04/01/15 16.00 ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
03/01/15 19.00 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α – ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β
ΡΕΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑ

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ          ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
11/01/15  18.00  ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β
07/01/15  17.00  ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
07/01/15  16.00  ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΣ ΤΡΙΓΛΙΑ -ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β
ΡΕΠΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

2η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ          ΓΗΠΕΔΟ                        ΑΓΩΝΕΣ
10/01/15   19.30 ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α
11/01/15    12.00 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ        ΤΡΙΓΛΙΑ -ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΡΕΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β

3η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                       ΑΓΩΝΕΣ
18/01/15   14.30   ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ     ΤΡΙΓΛΙΑ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
18/01/15   12.00  ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΡΕΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α’

4η Αγωνιστική
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                       ΑΓΩΝΕΣ
26/01/15   13.00   ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΤΡΙΓΛΙΑ -ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α
ΡΕΠΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

5η Αγωνιστικη
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΕΣ
24/01/15  12.30  ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
23/01/15  12.00 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β – ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α
ΡΕΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑ

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/
Alex men's hair club

More in Κατηγορία Παίδων