Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

΄Γ Εθνική Ανδρών

Αποτελέσματα Γ’ Εθνικής Ανδρών 2017-18

1η Αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 59-73
ΧΑΝΘ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 79-66
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΜΕΝΤ 63-83
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 73-66
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 93-39
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 76-66
ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 66-65
2η Αγωνιστική
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 90-67
ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ 81-79
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 78-74
ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 57-87
ΜΑΣ Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 59-77
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 61-73
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 73-62
3η Αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ-ΜΕΝΤ  67-81
ΧΑΝΘ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 84-63
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 87-50
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 90-72
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 84-69
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 80-66
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 56-62
4η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 81-63
ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ-ΧΑΝΘ 48-68
Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 77-79
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  76-74
ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 60-79
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 90-72
ΜΕΝΤ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 81-64
5η Αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ 81-58
ΧΑΝΘ-Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 81-69
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 72-44
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 90-73
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 81-70
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΕΝΤ 77-76
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 73-83
6η Αγωνιστική
Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 71-59
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ 80-51
ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 55-52
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 86-80
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 68-69
ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 53-90
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΜΕΝΤ 66-68
7η Αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 61-75
ΧΑΝΘ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 87-60
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 47-66
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 91-86
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 63-67
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 87-69
ΜΕΝΤ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 93-73
8η Αγωνιστική
ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 58-47
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΧΑΝΘ 82-75
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 81-77
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 76-64
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 77-75
Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΜΕΝΤ 72-70
ΟΡΦΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 58-63
9η Αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 68-104
ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 71-79
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 60-77
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 76-52
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 87-69
ΜΕΝΤ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 75-83
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 80-81
10η Αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 82-60
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΧΑΝΘ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 62-71
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 97-70
ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΜΕΝΤ 73-79
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 79-51
Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 100-49
11η Αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 70-78
ΧΑΝΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 77-40
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 72-66
ΜΕΝΤ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 79-80
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 76-66
ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 56-83
12η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 78-56
ΧΑΝΘ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 72-70
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 84-79
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΕΝΤ 90-86
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 94-71
ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 83-53
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 77-63
13η Αγωνιστική
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΧΑΝΘ 62-74
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 87-76
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 86-81
ΜΕΝΤ -ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 93-64
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 52-70
ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 48-101
Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 81-65
14η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 76-46
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ΧΑΝΘ 78-74
ΜΕΝΤ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 82-65
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 86-95
ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 49-97
Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 65-73
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 79-56
15η Αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 61-78
ΧΑΝΘ- ΜΕΝΤ  80-59
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 70-72
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 78-44
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 83-68
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 68-62
ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 57-77
16η Αγωνιστική
ΜΕΝΤ-ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 73-68
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΧΑΝΘ 73-70
ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 51-71
Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 80-72
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 71-73
ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΦΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 58-85
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 108-78
17η Αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 68-79
ΧΑΝΘ- ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 94-28
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ- Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 54-71
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 83-78
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 74-65
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΓΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 57-77
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΕΝΤ 89-84
18η Αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 55-89
Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΧΑΝΘ 50-59
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 78-46
ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 65-91
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 95-62
ΜΕΝΤ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 84-79
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 75-77
19η Αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 47-64
ΧΑΝΘ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 82-76
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 67-63
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 89-78
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 56- 65
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 99-44
ΜΕΝΤ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 84-72
20η Αγωνιστική
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 69-37
ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΧΑΝΘ 56-64
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 94-55
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 70-68
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 73-69
Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 90-73
ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ- ΜΕΝΤ 66-73
21η Αγωνιστική
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 85-82
ΧΑΝΘ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 80-89
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 76-70
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 77-69
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 67-76
ΜΕΝΤ- Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 79-63
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 79-46
22η Αγωνιστική
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 108-66
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ΧΑΝΘ 75-68
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 94-88
ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 45-95
ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 65-82
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΕΝΤ 103-63
Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 76-81
23η Αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 60-84
ΧΑΝΘ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 85-72
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 72-76
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 77-89
ΜΕΝΤ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 93-77
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 62-76
ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ-Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 57-95
24η Αγωνιστική
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 86-50
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΧΑΝΘ 61-71
Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΚΟΜΟΤΗΝΗ 67-56
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 96-82
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΕΝΤ 94-89
ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 83-73
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 101-37
25η Αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 73-88
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΧΑΝΘ 65-71
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 89-96
ΜΕΝΤ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 84-91
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 67-81
ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 60-78
Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 69-64
26η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 70-53
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 60-53
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 62-63
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΜΕΝΤ 69-79
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 82-76
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 79-42
ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 68-73

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/
Alex men's hair club

More in ΄Γ Εθνική Ανδρών