Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

Ορισμοί

Oρισμός Διαιτητών-Κριτών 15-17/10/22

Α’ Κατηγορία Ανδρών-2 η Αγωνιστική
15/10/22 19:30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ -ΜΒΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ-ΣΙΜΟΥ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
15/10/22 21:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
KΡΙΤΕΣ:
15/10/22 18:30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΤΖΗΜΗΤΡΕΑ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΑΡΙΣΤΟΣ
15/10/22 17:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΚΑΟΧ Β
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΣ-ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ-ΜΑΝΤΣΙΟΥ


Κατηγορία Κορασίδων-1 η Αγωνιστική
16/10/22 17:00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ -ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΣ ΛΑΚΩ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΙΟΥΛΑΣ-ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΤΖΗΜΗΤΡΕΑ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
16/10/22 12:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ- ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
KΡΙΤΕΣ:


Κατηγορία Παίδων -2 η Αγωνιστική
15/10/22 13:30 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ -ΚΑΟΧ Γ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΣΙΟΥΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΒΟΡΔΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
16/10/22 17:00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ- ΜΒΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΧΟΥΛΗ-ΡΕΒΕΝΙΚΙΩΤΗ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ
16/10/22 19:00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ AΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΙΟΥΛΑΣ-ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
KΡΙΤΕΣ:ΤΖΗΜΗΤΡΕΑ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
17/10/22 18:30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -KAOX ΕΥΡΩΠΗ 87
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
KΡΙΤΕΣ:
17/10/22 1930 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ- ΚΑΟΧ Β
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΣΙΟΥΛΑΣ-ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ


Κατηγορία Εφήβων- 1 η Αγωνιστική
16/10/22 14:30 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ- ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΘΕΟΔΟΣΗΣ-ΒΟΡΔΟΣ


Β’ Εθνική Κατηγορία Ανδρών-2η Αγωνιστική
15/10/22  18.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΠΑΓΕΡΙΔΗΣ-ΝΤΟΓΚΑΣ-ΝΕΔΟΓΛΟΥ
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΘΕΟΔΟΣΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΟΡΔΟΣ


Γ’ Εθνική Κατηγορία Ανδρών-2η Αγωνιστική
16/10/22 17.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΕΔΟΓΛΟΥ-ΙΣΙΓΩΝΗΣ
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
KΡΙΤΕΣ:ΘΕΟΔΟΣΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΟΡΔΟΣ

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/
Alex men's hair club

More in Ορισμοί

  • NEΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21

    6/12/22 21.00 KΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ-ΣΙΜΟΥ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ 7/12/22 21.00  ΚΛ. ΑΓ....

  • Oρισμός διαιτητών-κριτών 3-4/12/22

    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2 η Αγωνιστική-2ος Γύρος 04/12/22 19:30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΒΑ -ΠΟ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΤΟΓΑΝΙΔΟΥ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ-ΣΙΜΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ...

  • Oρισμός Διαιτητών-Κριτών 26-27/11/22

    Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΓΥΡΟΣ-1 η Αγωνιστική 26/11/22 18:30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ Β- ΜΒΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:...

  • Oρισμός Διαιτητών-Κριτών 23/11/22

    Κατηγορία Παίδων Α’ Φάση-2 η Αγωνιστική 23/11/22 19.30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -KAOX ΕΥΡΩΠΗ...