Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

Α2 Εθνική Ανδρών

Πρόγραμμα Α2 Εθνικής Ανδρών 2015-2016

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
03/10/15 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
03/10/15 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
03/10/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
03/10/15 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
03/10/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
03/10/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
03/10/15 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ  ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
03/10/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
2η Αγωνιστική
10/10/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
10/10/15 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
10/10/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
10/10/15 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
10/10/15 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
10/10/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
10/10/15 17:00 ΜΕΤΣ Α  ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
12/12/15   17:00   ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ.   ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
3η Αγωνιστική
17/10/15 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
17/10/15 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
17/10/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
17/10/15 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
17/10/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
17/10/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
17/10/15 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
17/10/15 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ.ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
4η Αγωνιστική
24/10/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ  ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
24/10/15 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
24/10/15 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ (ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
24/10/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
24/10/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
24/10/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
24/10/15 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
24/10/15 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
5η Αγωνιστική
31/10/15 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
31/10/15 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
31/10/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
31/10/15 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
31/10/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
31/10/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
31/10/15 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ.ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
31/10/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0
6η Αγωνιστική
07/11/15 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
07/11/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
07/11/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
07/11/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
07/11/15 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
07/11/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
07/11/15 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ   ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
07/11/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7η Αγωνιστική
14/11/15 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
14/11/15 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
14/11/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
14/11/15 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
14/11/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
14/11/15 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
14/11/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
14/11/15 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
8η Αγωνιστική
21/11/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
21/11/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
21/11/15 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
21/11/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
21/11/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
21/11/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
21/11/15 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ  (ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
21/11/15 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ   ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
9η Αγωνιστική
28/11/15 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
28/11/15 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
28/11/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ  ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
28/11/15 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
28/11/15 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
28/11/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
28/11/15 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
28/11/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
10η Αγωνιστική
05/12/15 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
05/12/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
05/12/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
05/12/15 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
05/12/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
05/12/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
05/12/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
05/12/15 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ (ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
11η Αγωνιστική
19/12/15 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
19/12/15 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
19/12/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ
19/12/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
19/12/15 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
19/12/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
19/12/15 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
12η Αγωνιστική
09/01/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
09/01/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
09/01/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
09/01/16 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
09/01/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
09/01/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
09/01/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
09/01/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
13η Αγωνιστική
16/01/16 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
16/01/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
16/01/16 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
16/01/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
16/01/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
16/01/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
16/01/16 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
16/01/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ (ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
14η Αγωνιστική
23/01/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
23/01/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
23/01/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
23/01/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
23/01/16 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
23/01/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
23/01/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
23/01/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
15η Αγωνιστική
30/01/16 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
30/01/16 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ.ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
30/01/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
30/01/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
30/01/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
30/01/16 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
30/01/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ (ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
30/01/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
06/02/16 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ.ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
06/02/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
06/02/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
06/02/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
06/02/16 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
06/02/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ (ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
06/02/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
06/02/16 17:00 ΜΕΤΣ Α  ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
2η Αγωνιστική
13/02/16 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
13/02/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13/02/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ  ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
13/02/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
13/02/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
13/02/16 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
13/02/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
13/02/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
3η Αγωνιστική
27/02/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
27/02/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
27/02/16 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
27/02/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ (ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
27/02/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
27/02/16 17:00 ΜΕΤΣ Α  ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
27/02/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
27/02/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
4η Αγωνιστική
05/03/16 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
05/03/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
05/03/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
05/03/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
05/03/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
05/03/16 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
20/02/16 15.30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
05/03/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
5η Αγωνιστική
12/03/16 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
12/03/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ (ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
12/03/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
12/03/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
12/03/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
12/03/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
12/03/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
12/03/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
6η Αγωνιστική
19/03/16 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
19/03/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
19/03/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
19/03/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
19/03/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
19/03/16 16:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
19/03/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
19/03/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
7η Αγωνιστική
26/03/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
26/03/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
26/03/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
26/03/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
26/03/16 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
26/03/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
26/03/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ  (ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
26/03/16 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ  ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
8η Αγωνιστική
02/04/16 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
02/04/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨”  ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
02/04/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
02/04/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
02/04/16 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
02/04/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
02/04/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
02/04/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
9η Αγωνιστική
09/04/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
09/04/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ  ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
09/04/16 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ  ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
09/04/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
09/04/16 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
09/04/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
09/04/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
09/04/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ  (ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
10η Αγωνιστική
16/04/16 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
16/04/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
16/04/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
16/04/16 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
16/04/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
16/04/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
16/04/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
16/04/16 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ  ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
11η Αγωνιστική
23/04/16 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
23/04/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
23/04/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
23/04/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ (ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
23/04/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ  ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
23/04/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
23/04/16 17:00 ΜΕΤΣ Α  ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
23/04/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
12η Αγωνιστική
07/05/16 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
07/05/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
07/05/16 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
07/05/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
07/05/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
07/05/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ  ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
07/05/16 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
07/05/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
13η Αγωνιστική
14/05/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ  ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
14/05/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
14/05/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
14/05/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
14/05/16 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
14/05/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
14/05/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
14/05/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
14η Αγωνιστική
21/05/16 17:00 Γ.ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
21/05/16 16:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ.ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
21/05/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
21/05/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
21/05/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
21/05/16 17:00 ΚΥΜΗΣ “Ν.ΜΑΡΙΝΟ   ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
21/05/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ (ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
21/05/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
15η Αγωνιστική
28/05/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. “ΔΑΙΣ¨” ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
28/05/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.
28/05/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ  ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
28/05/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
28/05/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
28/05/16 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ
28/05/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
28/05/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/
Alex men's hair club

More in Α2 Εθνική Ανδρών