Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

΄Γ Εθνική Ανδρών

Πρόγραμμα Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών 2017-2018

1η Αγωνιστική
15/10/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18.00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
15/10/17 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
15/10/17 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΜΕΝΤ
15/10/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
15/10/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
15/10/17 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 18.00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
15/10/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
2η Αγωνιστική
22/10/17 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18.00 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
22/10/17 ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ
22/10/17 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
22/10/17 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
22/10/17 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
22/10/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 18.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
22/10/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
3η Αγωνιστική
29/10/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18.00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ-ΜΕΝΤ
29/10/17 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
29/10/17 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
29/10/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
29/10/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
29/10/17 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 18.00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
29/10/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
4η Αγωνιστική
5/11/17 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
5/11/17 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ-ΧΑΝΘ
5/11/17 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
5/11/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 18.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5/11/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
5/11/17 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 18.00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
5/11/17 ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
5η Αγωνιστική
12/11/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18.00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ
12/11/17 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
12/11/17 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
12/11/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
12/11/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
12/11/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΕΝΤ
12/11/17 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18.00 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
6η Αγωνιστική
19/11/17 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
19/11/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 18.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ
19/11/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
19/11/17 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 18.00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
19/11/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
19/11/17 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
19/11/17 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΜΕΝΤ
7η Αγωνιστική
26/11/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18.00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
26/11/17 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ 18.00 ΧΑΝΘ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
26/11/17 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
26/11/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
26/11/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
26/11/17 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18.00 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
26/11/17 ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
8η Αγωνιστική
3/12/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
3/12/17 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΧΑΝΘ
3/12/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
3/12/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3/12/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 18.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
3/12/17 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΜΕΝΤ
3/12/17 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
9η Αγωνιστική
10/12/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18.00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
10/12/17 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
10/12/17 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
10/12/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
10/12/17 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18.00 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
10/12/17 ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
10/12/17 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
10η Αγωνιστική
17/12/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
20/12/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΧΑΝΘ
17/12/17 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
17/12/17 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 18.00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
17/12/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΜΕΝΤ
17/12/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 18.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
17/12/17 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
11η Αγωνιστική
7/1/18 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18.00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7/1/18 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
7/1/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
7/1/18 ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
7/1/18 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
7/1/18 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
12η Αγωνιστική
14/1/18 ΔΑΚ  ΣΙΝΔΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
14/1/18 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
14/1/18 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
14/1/18 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΕΝΤ
14/1/18 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 18.00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
14/1/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
14/1/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
13η Αγωνιστική
21/1/18 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18.00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΧΑΝΘ
21/1/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
21/1/18 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18.00 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
21/1/18 ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ -ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
21/1/18 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
21/1/18 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
21/1/18 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
14η Αγωνιστική
28/1/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
28/1/18 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18.00 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ΧΑΝΘ
28/1/18 ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
28/1/18 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
28/1/18 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
28/1/18 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
28/1/18 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ18.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
15η Αγωνιστική
4/2/18 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18.00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
4/2/18 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ 18.00 ΧΑΝΘ- ΜΕΝΤ
4/2/18 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
4/2/18 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
4/2/18 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
4/2/18 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 18.00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
4/2/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
16η Αγωνιστική
11/2/18 ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
11/2/18 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΧΑΝΘ
11/2/18 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
11/2/18 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
11/2/18 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 18.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
11/2/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΦΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
11/2/18 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18.00 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
17η Αγωνιστική
25/2/18 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 18.00  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
25/2/18 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ- ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
25/2/18 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ- Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
25/2/18 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
25/2/18 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
25/2/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΓΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
25/2/18 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18.00 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΕΝΤ
18η Αγωνιστική
4/3/18 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
4/3/18 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΧΑΝΘ
4/3/18 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 18.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
4/3/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4/3/18 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
4/3/18 ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
4/3/18 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
19η Αγωνιστική
11/3/18 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18.00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
11/3/18 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
11/3/18 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
11/3/18 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
11/3/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
11/3/18 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18.00 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
11/3/18 ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
20η Αγωνιστική
18/3/18 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 18.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
18/3/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΧΑΝΘ
18/3/18 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 18.00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
18/3/18 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
18/3/18 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.00  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
18/3/18 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
18/3/18 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ- ΜΕΝΤ
21η Αγωνιστική
1/4/18 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18.00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1/4/18 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
1/4/18 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
1/4/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
1/4/18 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18.00 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
1/4/18 ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ- Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
1/4/18 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
22η Αγωνιστική
22/4/18 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 18.00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
22/4/18 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ΧΑΝΘ
22/4/18 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
22/4/18 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
22/4/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
22/4/18 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 18.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΕΝΤ
22/4/18 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
23η Αγωνιστική
29/4/18 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18.00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
29/4/18 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
29/4/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
29/4/18 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18.00 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
29/4/18 ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
29/4/18 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
29/4/18 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ-Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
24η Αγωνιστική
6/5/18 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
6/5/18 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΧΑΝΘ
6/5/18 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΚΟΜΟΤΗΝΗ
6/5/18 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
6/5/18 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 18.00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΕΝΤ
6/5/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
6/5/18 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 18.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
25η Αγωνιστική
13/5/18 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18.00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
13/5/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΧΑΝΘ
13/5/18 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18.00 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
13/5/18 ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
13/5/18 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ- ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
13/5/18 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
13/5/18 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
26η Αγωνιστική
20/5/18 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ 18.00 ΧΑΝΘ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
20/5/18 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 18.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
20/5/18 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
20/5/18 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΜΕΝΤ
20/5/18 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
20/5/18 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 18.00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
20/5/18 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/
Alex men's hair club

More in ΄Γ Εθνική Ανδρών