Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

΄Γ Εθνική Ανδρών

Πρόγραμμα Γ Εθνικής Ανδρών 2016-2017

1η Αγωνιστική (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
16/10/16 ΜΑΚΕΔΟΝ.  18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝ.-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
16/10/16 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜ 18.00 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
16/10/16 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤ. 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΟ Ν ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
16/10/16 ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
16/10/16 ΕΠΤΑΠΥΡΓ 18.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
16/10/16 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
16/10/16 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

2η Αγωνιστική
23/10/16 Ν. ΣΚΟΠΟΥ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
23/10/16 ΝΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΟΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
23/10/16 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑ 18.00 ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
23/10/16 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
23/10/16 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔ 18.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
23/10/16 ΔΙΑΒΑΤΩΝ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

3η Αγωνιστική
30/10/16 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΠΟΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
30/10/16 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
30/10/16 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
30/10/16 ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
30/10/16 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
30/10/16 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
30/10/16 ΔΙΑΒΑΤΩΝ 18.00 ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ

4η Αγωνιστική
6/11/16 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ 18.00 ΑΣ ΑΝ ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ
6/11/16ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
6/11/16 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
6/11/16 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
6/11/16 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
6/11/16 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ- ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
6/11/16 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΟΝΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ

5η Αγωνιστική
13/11/16  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
13/11/16 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
13/11/16 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
13/11/16 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. 18.00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
13/11/16 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ- ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
13/11/16 ΔΙΑΒΑΤΩΝ 18.00 ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ -ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
13/11/16 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ-ΖΕΦΥΡΟΣ

6η Αγωνιστική
20/11/16 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
20/11/16 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
20/11/16 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
20/11/16 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
20/11/16 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
20/11/16 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ
20/11/16 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ 18.00 ΑΣ ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ- ΠΟΝΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

7η Αγωνιστική
27/11/16 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
27/11/16 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
27/11/16 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
27/11/16 ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
27/11/16 ΔΙΑΒΑΤΩΝ 18.00 ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ- ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
27/11/16 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ- ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
27/11/16 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

8η Αγωνιστική
4/12/16 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
4/12/16 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
4/12/16 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
4/12/16 ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
4/12/16 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
4/12/16 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00  ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ-ΠΟΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4/12/16 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ

9η Αγωνιστική
11/12/16 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
11/12/16 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
11/12/16 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
11/12/16 ΔΙΑΒΑΤΩΝ 18.00 ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ- ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
11/12/16 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
11/12/16 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
11/12/16 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ 18.00 ΑΣ ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝΤΑ

10η Αγωνιστική
18/12/16 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
18/12/16 ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
18/12/16 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
18/12/16 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
18/12/16 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
18/12/16 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΣ ΑΝ ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
18/12/16 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

11η Αγωνιστική
08/01/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΤ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
08/01/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
08/01/17 ΔΙΑΒΑΤΩΝ 18.00 ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ- ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝΤΑ
08/01/17 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ -ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
08/01/17 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18.00 Π.Ο.Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ- ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
08/01/17 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ 18.00 ΑΣ ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
08/01/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

12η Αγωνιστική
15/01/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
15/01/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
15/01/17 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ 18.00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
15/01/17 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
15/01/17 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ -ΑΣ ΑΝ ΑΚΤΗΣ ΖΕ4ΦΥΡΟΣ
15/01/17 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ -ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
15/01/17 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ -ΜΠΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

13η Αγωνιστική
22/01/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
22/01/17 ΔΙΑΒΑΤΩΝ 18.00 ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
22/01/17 Ν.ΣΚΟΠΟΥ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
22/01/17 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
22/01/17 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ 18.00 ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
22/01/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
22/01/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΜΠΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

14η Αγωνιστική
29/01/17 ΔΙΑΒΑΤΩΝ 18.00 ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
29/01/17 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
29/01/17 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
29/01/17 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ 18.00 ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
29/01/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
29/01/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
29/01/17 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

15η Αγωνιστική
05/02/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ
05/02/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔ 1800 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΟΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
05/02/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
05/02/17 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. 18.00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
05/02/17 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
05/02/17 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
05/02/17 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική
12/2/17 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΟΝΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
12/2/17 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ 18.00 ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ
12/2/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
12/2/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ- ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
12/2/17 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
12/2/17 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
12/2/17 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

17η Αγωνιστική
19/2/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
19/2/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
19/2/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
19/2/17 ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ”
19/2/17 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
19/2/17 ΔΙΑΒΑΤΩΝ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ- ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
19/2/17 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ- ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

18η Αγωνιστική
5/3/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
5/3/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
5/3/17 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
5/3/17 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5/3/17 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ- ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
5/3/17 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΟΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
5/3/17 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ 18.00 ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΚΟΠΟΥ

19η Αγωνιστική
12/3/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
12/3/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
12/3/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
12/3/17 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ 1800 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
12/3/17 ΔΙΑΒΑΤΩΝ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
12/3/17 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
12/3/17 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΟΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ

20η Αγωνιστική
19/3/17 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
19/3/17 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
19/3/17 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
19/3/17 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ- ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19/3/17 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ 18.00 ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ- ΙΩΝΙΚΟΣ
19/3/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ- ΟΡΦΕΑΣ ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
19/3/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΠΟΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

21η Αγωνιστική
2/4/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
2/4/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
2/4/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
2/4/17 ΔΙΑΒΑΤΩΝ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2/4/17 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
2/4/17 ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
2/4/17 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ 18.00 ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

22η Αγωνιστική
9/4/17 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
9/4/17 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
9/4/17 ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
9/4/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
9/4/17 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΟΡΦΕΑΣ ΣΚΟΠΟΥ
9/4/17 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
9/4/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ- ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ

23η Αγωνιστική
30/4/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
30/4/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
30/4/17 ΔΙΑΒΑΤΩΝ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
30/4/17 Ν. ΣΚΟΠΟΥ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ ΣΚΟΠΟΥ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
30/4/17 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
30/4/17 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ 18.00 ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
30/4/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

24η Αγωνιστική
7/5/17 ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
7/5/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
7/5/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ- ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
7/5/17 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ- ΟΡΦΕΑΣ ΣΚΟΠΟΥ
7/5/17 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ- ΠΟ ΝΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7/5/17 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ- ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
7/5/17 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

25η Αγωνιστική
14/5/17 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18.00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
14/5/17 ΔΙΑΒΑΤΩΝ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
14/5/17 Ν. ΣΚΟΠΟΥ 18.00 ΟΡΦΕΑΣ  Ν. ΣΚΟΠΟΥ- ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
14/5/17 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΟΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ- ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
14/5/17 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ 18.00 ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
14/5/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
14/5/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00  ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

26η Αγωνιστική
21/5/17 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
21/5/17 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
21/5/17 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18.00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ
21/5/17 ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ- ΠΟΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
21/5/17 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ- ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
21/5/17 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ- ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
21/5/17 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18.00 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

 

 

 

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/

More in ΄Γ Εθνική Ανδρών