Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

΄Β Εθνική Ανδρών

Πρόγραμμα Β’ Εθνικής Ανδρών 2018 2019

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
10/10/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
07/10/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
07/10/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
07/10/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
07/10/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
07/10/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
07/10/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
07/10/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
2η Αγωνιστική
14/10/18 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΧΑΝΘ
14/10/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
14/10/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
14/10/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14/10/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
14/10/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
14/10/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
14/10/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
3η Αγωνιστική
21/10/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
21/10/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
21/10/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
21/10/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
21/10/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
21/10/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
21/10/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
21/10/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
4η Αγωνιστική
04/11/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ
04/11/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
04/11/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
04/11/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
04/11/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
04/11/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
04/11/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
04/11/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
5η Αγωνιστική
11/11/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
11/11/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
11/11/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
11/11/18 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
6η Αγωνιστική
18/11/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΧΑΝΘ
18/11/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
18/11/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
18/11/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
18/11/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
18/11/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
7η Αγωνιστική
25/11/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
25/11/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
25/11/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
25/11/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
8η Αγωνιστική
02/12/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΧΑΝΘ
02/12/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
02/12/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
02/12/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
02/12/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
02/12/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
02/12/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
02/12/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
9η Αγωνιστική
09/12/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
09/12/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
09/12/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
09/12/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
09/12/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
09/12/18 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
09/12/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
09/12/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
10η Αγωνιστική
16/12/18 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΧΑΝΘ
16/12/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
16/12/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
16/12/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
16/12/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
16/12/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
16/12/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
16/12/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
11η Αγωνιστική
23/12/18 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
23/12/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
23/12/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
23/12/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
12η Αγωνιστική Aναβολή από 5/1/19 σε  9/1/2019 λόγω κακοκαιρίας
16/01/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΧΑΝΘ
09/01/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
16/01/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
16/01/19 18:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
09/01/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
09/01/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
09/01/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
09/01/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
13η Αγωνιστική
13/01/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13/01/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
13/01/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
13/01/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
13/01/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
14η Αγωνιστική
20/01/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΧΑΝΘ
20/01/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
20/01/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
20/01/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
20/01/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
20/01/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
20/01/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
20/01/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
15η Αγωνιστική
27/01/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
27/01/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
27/01/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
27/01/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
27/01/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
27/01/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
27/01/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
27/01/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
03/02/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΧΑΝΘ
03/02/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
03/02/19 17:00 ΑNATΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
03/02/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
03/02/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
03/02/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
03/02/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
03/02/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2η Αγωνιστική
10/02/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
10/02/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
09/02/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
10/02/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
10/02/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
10/02/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
10/02/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
10/02/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
3η Αγωνιστική
17/02/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΧΑΝΘ
17/02/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
17/02/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
17/02/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
17/02/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
17/02/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
17/02/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
17/02/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
4η Αγωνιστική
24/02/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
24/02/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
23/02/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
24/02/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
5η Αγωνιστική
03/03/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΧΑΝΘ
03/03/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
03/03/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
03/03/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
03/03/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
03/03/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
03/03/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
03/03/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
6η Αγωνιστική
09/03/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
09/03/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
09/03/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
09/03/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
09/03/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
09/03/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
09/03/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
09/03/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
7η Αγωνιστική
17/03/19 19:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ
17/03/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
17/03/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
17/03/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
17/03/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
17/03/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
17/03/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
17/03/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
8η Αγωνιστική
24/03/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
24/03/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
24/03/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
24/03/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
9η Αγωνιστική
31/03/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΧΑΝΘ
31/03/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
31/03/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
31/03/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
31/03/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
31/03/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
31/03/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
31/03/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
10η Αγωνιστική
07/04/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
07/04/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
07/04/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
07/04/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
07/04/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
07/04/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
07/04/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
07/04/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
11η Αγωνιστική
14/04/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΧΑΝΘ
14/04/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
14/04/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
14/04/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
14/04/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
14/04/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
14/04/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
14/04/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
12η Αγωνιστική
21/04/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
21/04/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
21/04/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
21/04/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
21/04/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
21/04/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
21/04/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
21/04/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
13η Αγωνιστική
05/05/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ
04/05/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
05/05/19 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
05/05/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
05/05/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
05/05/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
05/05/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
05/05/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
14η Αγωνιστική
12/05/19 17:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ
12/05/19 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
12/05/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
12/05/19 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
12/05/19 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
12/05/19 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
12/05/19 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
12/05/19 14:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
15η Αγωνιστική
19/05/19 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΧΑΝΘ
19/05/19 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
19/05/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
19/05/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
19/05/19 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
19/05/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
19/05/19 17:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
19/05/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/

More in ΄Β Εθνική Ανδρών