Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

΄Β Εθνική Ανδρών

Πρόγραμμα Β’ Εθνικής Ανδρών 2017-2018

1η Αγωνιστική
8/10/17 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ   17.00  ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΓΕΦΥΡΑΣ
8/10/17 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΕΥΡΩΠΗ 87
8/10/17 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
8/10/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
8/10/17 ΦΑΡΛΑΛΩΝ  17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
8/10/17 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
8/10/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
8/10/17 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
2η Αγωνιστική
15/10/17 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87-ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ
15/10/17 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
15/10/17 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
15/10/17 ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
15/10/17 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΦΑΡΛΑΛΩΝ
15/10/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
15/10/17 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
15/10/17 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
3η Αγωνιστική
22/10/17 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ- ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
22/10/17 ΔΑΚ  ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠ-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
22/10/17 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
22/10/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ- ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
22/10/17 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
22/10/17 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΑΟΛ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ- ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
22/10/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ
22/10/17 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ
4η Αγωνιστική
29/10/17 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ- ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ
29/10/17 ΔΑΚ ΑΛ ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
29/10/17 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
29/10/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
29/10/17 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
29/10/17 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
29/10/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
29/10/17 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ- ΕΥΡΩΠΗ 87
5η Αγωνιστική
5/11/17 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ 17.00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
5/11/17 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ- ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
5/11/17 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
5/11/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ -ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
5/11/17 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ- ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
5/11/17 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
5/11/17 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
5/11/17 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
6η Αγωνιστική
12/11/17 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ- ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑΟΣ
12/11/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
12/11/17 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
12/11/17 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ -ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
12/11/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
12/11/17 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
12/11/17 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΕΥΡΩΠΗ 87
12/11/17 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑΣ – Γ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
7η Αγωνιστική
19/11/17 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ 17.00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
19/11/17 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
19/11/17 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ
19/11/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ- ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
19/11/17 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
19/11/17 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
19/11/17 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
19/11/17 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
8η Αγωνιστική
26/11/17 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ
26/11/17 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ- ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
26/11/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
26/11/17 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ- ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
26/11/17 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ- ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
26/11/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΕΥΡΩΠΗ 87
26/11/17 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ- ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
26/11/17 ΔΑΚ ΑΛ ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ  ΠΑΛΑΜΑ
9η Αγωνιστική
3/12/17 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ 17.00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ
3/12/17 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ- ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
3/12/17 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
3/12/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
3/12/17 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ- ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
3/12/17 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ- ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
3/12/17 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
3/12/17 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
10η Αγωνιστική
10/12/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑΟΣ
10/12/17 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
10/12/17 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
10/12/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ- ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
10/12/17 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ- ΕΥΡΩΠΗ 87
10/12/17 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
10/12/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
11η Αγωνιστική
17/12/17 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ 17.00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
17/12/17 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
17/12/17 ΔΑΚ  ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00  ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
17/12/17 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ -ΑΣΠΣ ΞΑΝΘΗΣ
17/12/17 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87- ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
17/12/17 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ- ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
17/12/17 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ- ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
17/12/17 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
12η Αγωνιστική
7/1/18 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ- ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
6/1/18 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
7/1/18 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
7/1/18 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΕΥΡΩΠΗ 87
7/1/18 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
7/1/18  ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
7/1/18 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
7/1/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
13η Αγωνιστική
14/1/18 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ 17.00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
14/1/18 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ- ΓΑΣ ΧΑΛΗΔΟΝΑΣ
14/1/18 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14/1/18 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
14/1/18 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ -ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
14/1/18 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
14/1/18 ΔΑΚ ΑΛ ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
14/1/18 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
14η Αγωνιστική
21/1/18 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
21/1/18 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ- ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
21/1/18 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ- ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87
21/1/18 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
21/1/18 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ- ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
21/1/18 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
21/1/18 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ- ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
21/1/18 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
15η Αγωνιστική
28/1/18 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ 17.00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
28/1/18 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ- ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
28/1/18 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
28/1/18 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
28/1/18 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ- ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
28/1/18 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
28/1/18 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ- ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
28/1/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
16η Αγωνιστική
4/2/18 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑΟΣ
4/2/18 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ- ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
4/2/18 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ”
4/2/18 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ- ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
4/2/18 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
4/2/18 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
4/2/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
4/2/18 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
17η Αγωνιστική
11/2/18 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ 17.00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ- ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ
11/2/18 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ- ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
11/2/18 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
11/2/18 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ -ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
11/2/18 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ- ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
11/2/18 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
11/2/18 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
11/2/18 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
18η Αγωνιστική
17/2/18 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
17/2/18 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ- ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
17/2/18 ΔΑΚ ΑΛ ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
17/2/18 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ- ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
17/2/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
17/2/18 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
17/2/18 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ- ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
17/2/18 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ- ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
19η Αγωνιστική
25/2/18 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ 17.00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ- ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑΣ
25/2/18 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ- ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
25/2/18 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
25/2/18 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ- ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
25/2/18 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ- ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
25/2/18 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
25/2/18 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
25/2/18 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
20η Αγωνιστικη
4/3/18 ΔΑΚ ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
4/3/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
4/3/18 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
4/3/18 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ- ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
4/3/18 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
4/3/18 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ- ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
4/3/18 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ- ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
21η Αγωνιστική
11/3/18 ΣΙΔ/ΣΤΑΘΜΟΥ 17.00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
11/3/18 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ- ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
11/3/18 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
11/3/18 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ- ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
11/3/18 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ -ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
11/3/18 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ -ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
11/3/18 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ- ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
11/3/18 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
22η Αγωνιστική
18/3/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
18/3/18 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
18/3/18 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
18/3/18 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
18/3/18 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ- ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
18/3/18 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ- ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
18/3/18 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ- ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ
18/3/18 ΔΑΚ ΑΛ ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
23η Αγωνιστική
24/3/18 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ 17.00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ- ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
24/3/18 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ- ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
24/3/18 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
24/3/18 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
24/3/18 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
24/3/18 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ- ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
24/3/18 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
24/3/18 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ- ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
24η Αγωνιστική
1/4/18 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ- ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
1/4/18 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
1/4/18 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
1/4/18 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ- ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
1/4/18 ΔΑΚ ΑΛ ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
1/4/18 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ
1/4/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
1/4/18 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ- ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
25η Αγωνιστική
15/4/18 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ 17.00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
15/4/18 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ- ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
15/4/18 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
15/4/18 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
15/4/18 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ- ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
15/4/18 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
15/4/18 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ- ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
15/4/18 ΔΑΚ ΑΛ ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
26η Αγωνιστική
22/4/18 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
22/4/18 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
22/4/18 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ -ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
22/4/18 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ- ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
22/4/18 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
22/4/18 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ- ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
22/4/18 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
22/4/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
27η Αγωνιστική
29/4/18 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘΜ 17.00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ- ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
29/4/18 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ- ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
29/4/18 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
29/4/18 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
29/4/18 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
29/4/18 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ- ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
29/4/18 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ- ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
29/4/18 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ- ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
29/4/18 ΔΑΚ ΑΛ ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
29/4/18 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔ. 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
28η Αγωνιστική
6/5/18 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ- ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
6/5/18 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
6/5/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
6/5/18 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ- ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ
6/5/18 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
6/5/18 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
6/5/18 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ- ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
6/5/18 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
29η Αγωνιστική
13/5/18 ΣΙΔ/ΚΟΥ ΣΤΑΘ 17.00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑΟΣ- ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
13/5/18 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
13/5/18 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ- ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
13/5/18 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17.00 ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
13/5/18 ΠΑΛΑΜΑ 17.00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
13/5/18 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17.00  ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
13/5/18 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
13/5/18 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
30η Αγωνιστική
20/5/18 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ- ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ
20/5/18 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
20/5/18 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ- ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
19/5/18 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
20/5/18 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17.00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ- ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
20/5/18 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17.00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ- ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
20/5/18 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
20/5/18 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ- ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/

More in ΄Β Εθνική Ανδρών