Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

΄Β Εθνική Ανδρών

Πρόγραμμα Β Εθνικής Ανδρών 2016-2017

1η Αγωνιστική (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
2/10/16 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ 17.00  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2/10/16 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
2/10/16 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
2/10/16 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
2/10/16 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2/10/16 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2/10/16 ΛΑΓΚΑΔΑ  17.00  ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ
2/10/16   ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ     17.00    ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

2η Αγωνιστική
9/10/16 ΔΑΣ ΒΙΚΕΛΑ 17.00 ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
9/10/16 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00   ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
9/10/16 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
9/10/16 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00  ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
9/10/16 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΧΑΝΘ
9/10/16 ΚΛ.ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 17.00   ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
9/10/16 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ  17.00  ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
9/10/16 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00  ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η Αγωνιστική
16/10/16 ΣΙΔ ΣΤΑΘΜΟΥ 17.00  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
16/10/16 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00  ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
16/10/16 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
16/10/16 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΛ. 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
16/10/16 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00  ΧΑΝΘ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
16/10/16 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00  ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
16/10/16 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
16/10/16  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00  ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

4η Αγωνιστική
23/10/16 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
23/10/16  ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
23/10/16 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
23/10/16 ΔΑΚ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17.00 ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87- ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
23/10/16 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΧΑΝΘ
23/10/16 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
23/10/16 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
23/10/16 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

5η Αγωνιστική
30/10/16 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
30/10/16 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
30/10/16 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87
30/10/16 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ -ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
30/10/16 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
30/10/16 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
30/10/16 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
30/10/16 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ 17.00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

6η Αγωνιστική
6/11/16 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
6/11/16 ΔΑΚ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17.00 ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
6/11/16 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
6/11/16 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
6/11/16 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ
6/11/16 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
6/11/16 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
6/11/16 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔ 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

7η Αγωνιστική
13/11/16 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
13/11/16 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
13/11/16 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ -ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
13/11/16 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
13/11/16 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
13/11/16 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
13/11/16 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ 17.00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
13/11/16 ΑΡΝΑΙΑΣ 15.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

8η Αγωνιστική
20/11/16 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
20/11/16 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
20/11/16 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
20/11/16 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
20/11/16 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
20/11/16 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
20/11/16 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
20/11/16 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

9η Αγωνιστική
27/11/16 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
27/11/16 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
27/11/16 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
27/11/16 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΧΑΝΘ
27/11/16 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
27/11/16 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ 17.00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
27/11/16 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
27/11/16 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔ 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

10η Αγωνιστική
04/12/16 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
04/12/16 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
04/12/16 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑ
04/12/16 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
04/12/16 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
04/12/16 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
04/12/16 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 17.00 ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
04/12/16 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

11η Αγωνιστική
11/12/16 ΣΙΔ ΣΤΑΘΜΟΥ 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
11/12/16 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΧΑΝΘ
11/12/16 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ- ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
11/12/16 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
11/12/16 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ. 17.00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ”
11/12/16 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
11/12/16 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
11/12/16 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική
18/12/16 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧ
18/12/16 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛ  17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
18/12/16 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ  17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
18/12/16 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠ. ΒΕΡ
18/12/16 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
18/12/16 ΔΑΚ ΕΥΟΣ 17.00  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗ
18/12/16 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
18/12/16 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

13η Αγωνιστική
08/01/17 ΣΙΔ ΣΤΑΘ 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧ-ΧΑΡΙΛ ΤΡΙΚΟΥΠ
08/01/17 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
08/01/17 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87
08/01/17 ΒΙΚΕΛΑΣ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ-ΧΑΝΘ
08/01/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
08/01/17 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔ 17.00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔ
08/01/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
08/01/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

14η Αγωνιστική
15/01/17 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ
15/01/17 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
15/01/17 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
15/01/17 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
15/01/17 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
15/01/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
15/01/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
15/01/17 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ- ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

15η Αγωνιστική
22/01/17 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ- ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
22/01/17 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ- ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
22/01/17 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ. 17.00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
22/01/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
22/01/17 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔ 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ- ΧΑΝΘ
22/01/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
22/01/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
22/01/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17.00 ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

16η Αγωνιστική
29/01/17 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ
29/01/17 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ 17.00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
28/01/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
29/01/17 ΧΡ. ΧΡΙΣΤ. 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
29/01/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ
29/01/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
29/01/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17.00 ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
29/01/17 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

17η Αγωνιστική
05/02/17 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
05/02/17 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ- ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
05/02/17 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ -ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
05/02/17 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
05/02/17 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
05/02/17 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
05/02/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
05/02/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

18η Αγωνιστική
12/02/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧ
12/02/17 ΧΡ. ΧΡΙΣΤ 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
12/02/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
12/02/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
12/02/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17.00 ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ-ΧΑΝΘ
12/02/17 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
12/02/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
12/02/17 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ. 17.00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

19η Αγωνιστική
19/02/17 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
19/02/17 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
19/02/17 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
19/02/17 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
19/02/17 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
19/02/17 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ- ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
19/02/17 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
19/02/17 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚΡ. 17.00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

20η Αγωνιστική
26/02/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧ
26/02/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
26/02/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17.00 ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
26/02/17 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ
26/02/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ
26/02/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
26/02/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
26/02/17 ΧΡ. ΧΡΙΣΤ. 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

21η Αγωνιστική
05/03/17 ΣΙΔ ΣΤΑΘΜΟΥ 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
05/03/17 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
05/03/17 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ -ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
05/03/17 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛ. 17.00  ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
05/03/17 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
05/03/17 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
05/03/17 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ 17.00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ.- ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
05/03/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

22η Αγωνιστική
12/03/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17.00 ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ
12/03/17 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
12/03/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
12/03/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
12/03/17 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΧΑΝΘ
12/03/17 ΧΡ. ΧΡΙΣΤ. 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
12/03/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
12/03/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

23η Αγωνιστική
19/03/17 ΣΙΔ ΣΤΑΘΜΟΥ 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧ- ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
19/03/17 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
19/03/17 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ- ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
19/03/17 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
19/03/17 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ- ΧΑΝΘ
19/03/17 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ 17.00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ
19/03/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ- ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
19/03/17 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔ 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

24η Αγωνιστική
26/03/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ
26/03/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
26/03/17 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
26/03/17 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
26/03/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
26/03/17 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
26/03/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17.00 ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
26/03/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

25η Αγωνιστική
02/04/17 ΣΙΔ. ΣΤΑΘ 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ- ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
02/04/17 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
02/04/17 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΧΑΝΘ
02/04/17 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ- ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
02/04/17 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ 17.00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ- ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
02/04/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
02/04/17 ΧΡ. ΧΡΙΣ. 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ- ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
02/04/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

26η Αγωνιστική
09/04/17 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
09/04/17 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ- ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
09/04/17 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
09/04/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
09/04/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
09/04/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
09/04/17 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ- ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
09/04/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17.00 ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ/ΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΟΥ

27η Αγωνιστική
30/04/17 ΣΙΔ ΣΤΑΘ. 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧ- ΧΑΝΘ
30/04/17 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
30/04/17 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ- ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
30/04/17 ΒΙΚΕΛΑΣ 17.00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
30/04/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
30/04/17 ΧΡ. ΧΡΙΣ. 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ- ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
30/04/17  ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
30/04/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

28η Αγωνιστική
07/05/17 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛ. 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ- ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
07/05/17 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ- ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
07/05/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17.00 ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
07/05/17 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
07/05/17 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
07/05/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ- ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
07/05/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
07/05/17 ΓΕΦΥΡΑΣ 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ- ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

29η Αγωνιστική
14/05/17 ΣΙΔ. ΣΤΑΘ 17.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
14/05/17 ΚΑΡΔΙΤΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ14/05/17 ΒΙΚΕΛΑΣ 17.00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
14/05/17 ΑΡΝΑΙΑΣ 17.00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ
14/05/17 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔ. 17.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
14/05/17 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ- ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
14/05/17 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 17.00 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
14/05/17 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17.00 ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

30η Αγωνιστική
21/05/17 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧ
21/05/17 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. 17.00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
21/05/17 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17.00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ- ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
21/05/17 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛ. 17.00 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
21/05/17 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17.00 ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
21/05/17 ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
21/05/17 ΛΑΓΚΑΔΑ 17.00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
21/05/17 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 17.00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

 

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/

More in ΄Β Εθνική Ανδρών