Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

΄Β Εθνική Ανδρών

Αποτελέσματα Β’ Εθνικής Ανδρών 2018-2019

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 10/10/2018, 17.00
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 58-71
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 61-81
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 68-62
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 73-67
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 79-59
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 69-61
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 71-77
2η Αγωνιστική
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΧΑΝΘ  69-72
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 76-70
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 79-71
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 65-67
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 86-55
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 56-63
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 78-77
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 81-65
3η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 85-81
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 85-80
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 76-65
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 82-67
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 91-82
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 77-65
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 78-63
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 71-68
4η Αγωνιστική
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ  64-52
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 71-62
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 81-75
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 77-71
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 70-75
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 58-80
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 93-73
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 88-79
5η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 65-61
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 68-66
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 65-63
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 81-77
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 68-64
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 75-77
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 70-73
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 67-52
6η Αγωνιστική
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΧΑΝΘ 72-76
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 76-52
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 70-60
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 57-82
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 90-88
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 57-54
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 74-68
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 77-80
7η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 70-61
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 75-77
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 79-64
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 83-71
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 80-81
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 78-75
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 94-76
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 78-56
8η Αγωνιστική
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΧΑΝΘ 72-71
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 68-74
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 69-66
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 58-63
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 54-52
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 54-71
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 61-87
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 44-62
9η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 66-72
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 85-72
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 81-62
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 73-71
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 71-75
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 79-52
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 92-85
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 74-56
10η Αγωνιστική
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΧΑΝΘ 66-90
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ  71-66
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 73-76
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 64-57
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 81-82
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 64-84
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 68-71
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 85-69
11η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 70-66
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 67-65
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 79-74
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 72-76
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 67-57
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 77-66
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 85-62
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 69-72
12η Αγωνιστική
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΧΑΝΘ  74-84
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 74-65
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 65-53
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ  60-69
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 76-84
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 65-62
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 68-74
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 65-76
13η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 68-80
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ  68-71
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 67-77
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 83-69
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 76-71
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 79-73
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 68-48
ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 69-63
14η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΧΑΝΘ 65-61
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 69-66
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 71-55
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 76-83
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 66-68
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 68-64
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 71-65
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 71-64
15η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 66-67
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 72-58
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 80-58
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 87-72
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 58-71
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 66-58
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 53-52
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 63-54
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΧΑΝΘ 55-67
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 67-59
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 86-70
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 82-72
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 51-50
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 61-63
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 66-60
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 81-64
2η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 65-72
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 68-76
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  65-58
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 79-80
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 79-65
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 72-65
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 73-65
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 71-68
3η Αγωνιστική
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΧΑΝΘ 89-81
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 84-63
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 68-61
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 72-65
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 83-80
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 62-59
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 72-57
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 50-77
4η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 83-76
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ67-71
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 67-57
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 75-53
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 61-79
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 76-67
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 70-59
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 67-65
5η Αγωνιστική
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΧΑΝΘ 81-84
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 67-60
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 69-52
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 73-75
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 49-67
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 55-61
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 84-69
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 73-77
6η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 88-53
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 101-72
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 71-57
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 78-64
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 72-76
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 74-80
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 62-51
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 81-67
7η Αγωνιστική
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ 60-53
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 80-73
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 80-84
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 75-74
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 73-77
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 77-61
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 67-65
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 76-94
8η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 100-60
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 92-55
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 69-63
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 70-57
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 71-65
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 75-64
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 92-73
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 67-60
9η Αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΧΑΝΘ 63-67
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 75-83
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 81-84
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 77-81
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 82-70
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 44-101
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 66-75
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 65-58
10η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  67-65
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 67-68
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 71-63
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 67-80
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 70-57
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 88-42
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 68-59
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 70-65
11η Αγωνιστική
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΧΑΝΘ 56-61
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 90-69
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 89-85
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 68-70
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 76-73
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 61-86
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 54-88
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 86-76
12η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 22/4
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 73-57
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 85-62
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 43-41
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 106-82
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 115-66
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 79-65
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 74-64
13η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ 75-57
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 79-76
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 76-70
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 70-60
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 74-71
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 87-81
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ 61-69
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 68-112
14η Αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 62-70
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 59-74
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 73-62
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 95-80
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 66-56
ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 55-63
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 82-76
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 122-88
15η Αγωνιστική
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΧΑΝΘ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΜΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/
Alex men's hair club

More in ΄Β Εθνική Ανδρών