Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

Εθνικές 2019-2020

Πρόγραμμα – Αποτελέσματα Β’ Εθνικής Ανδρών περ. 2019-2020

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/10/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 71-82
06/10/19 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 62-72
06/10/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 71-70
06/10/19 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 72-67
06/10/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 77-70
06/10/19 17:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 58-82
06/10/19 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 68-64
06/10/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ 79-103
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/10/19 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 75-79
13/10/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 79-75
13/10/19 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 75-74
13/10/19 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 81-68
13/10/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 65-72
13/10/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 83-50
13/10/19 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 72-66
13/10/19 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 73-57
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/10/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 73-59
20/10/19 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 81-64
20/10/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 80-74
20/10/19 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 65-73
20/10/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 85-53
20/10/19 17:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΧΑΝΘ 69-80
20/10/19 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 75-62
20/10/19 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 85-74
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/10/19 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 77-81
27/10/19 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 65-73
27/10/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 67-62
27/10/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 76-77
27/10/19 16:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 56-66
27/10/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 79-40
27/10/19 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 66-75
27/10/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 72-64
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/11/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 70-63
03/11/19 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 68-79
03/11/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 91-94
03/11/19 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ 70-74
03/11/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 77-70
03/11/19 17:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 61-84
03/11/19 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 52-82
03/11/19 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 85-78
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/11/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 83-67
10/11/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 74-80
10/11/19 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 72-75
10/11/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 64-50
10/11/19 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 70-77
10/11/19 15:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 59-79
10/11/19 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 87-46
10/11/19 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 72-81
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 72-74
16/11/19 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ 73-63
16/11/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 69-75
16/11/19 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 77-82
16/11/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 111-38
16/11/19 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 98-81
16/11/19 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 72-79
16/11/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 63-62
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/11/19 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 49-64
24/11/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 70-71
23/11/19 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 61-60
24/11/19 15:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 61-60
24/11/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 62-55
24/11/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 87-79
24/11/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 74-70
24/11/19 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 86-66
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/12/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 75-74
01/12/19 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 81-56
01/12/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 65-51
01/12/19 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 65-71
01/12/19 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 93-90
01/12/19 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΧΑΝΘ 91-85
01/12/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 80-64
01/12/19 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 95-84
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/19 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 88-72
08/12/19 15:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 64-84
08/12/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 64-52
08/12/19 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 82-55
08/12/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 71-66
08/12/19 16:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 67-70
08/12/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 73-84
08/12/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 66-65
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/12/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 74-45
15/12/19 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 63-68
15/12/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 83-61
15/12/19 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 67-75
15/12/19 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 94-89
15/12/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 72-50
15/12/19 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΧΑΝΘ 69-65
15/12/19 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 84-75
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/12/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 90-96
22/12/19 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 84-77
22/12/19 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 61-55
22/12/19 15:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 48-80
21/12/19 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 76-81
22/12/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 94-64
22/12/19 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 56-63
22/12/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 73-63
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/01/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 94-72
05/01/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 79-57
05/01/20 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 80-72
05/01/20 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 60-66
05/01/20 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 83-62
05/01/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 79-74
05/01/20 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 78-60
05/01/20 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΧΑΝΘ 72-63
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/01/20 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 69-57
12/01/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 72-65
12/01/20 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 57-78
12/01/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 64-61
12/01/20 15:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 79-71
11/01/20 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 68-80
12/01/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 58-61
12/01/20 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 77-65
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/01/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 64-75
19/01/20 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΧΑΝΘ 86-73
19/01/20 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 46-73
19/01/20 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 75-56
19/01/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 56-76
19/01/20 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 91-41
19/01/20 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 74-62
19/01/20 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 68-59
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/01/20 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 85-65
26/01/20 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 59-65
26/01/20 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 77-60
26/01/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 81-69
26/01/20 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 73-70
26/01/20 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 93-46
26/01/20 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 74-63
26/01/20 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 61-64
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/02/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 86-72
02/02/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 60-59
02/02/20 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 84-58
02/02/20 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 64-67
01/02/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 78-67
02/02/20 15:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 77-83
02/02/20 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΧΑΝΘ 74-86
02/02/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 78-71
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/02/20 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 63-62
09/02/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 64-62
09/02/20 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 77-72
09/02/20 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 90-78
09/02/20 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 57-77
09/02/20 16:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 84-49
09/02/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 81-53
09/02/20 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 82-77
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/02/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
23/02/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
23/02/20 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
23/02/20 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 0-0
23/02/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΧΑΝΘ 0-0
23/02/20 15:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
23/02/20 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
23/02/20 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/02/20 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
29/02/20 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
29/02/20 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
29/02/20 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
29/02/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
29/02/20 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 0-0
29/02/20 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
29/02/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/03/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
08/03/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 0-0
08/03/20 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΧΑΝΘ 0-0
08/03/20 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
08/03/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
08/03/20 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 0-0
08/03/20 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
08/03/20 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/03/20 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
15/03/20 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
15/03/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
15/03/20 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
15/03/20 17:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
15/03/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
15/03/20 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
15/03/20 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/03/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΧΑΝΘ 0-0
22/03/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
22/03/20 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
22/03/20 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 0-0
22/03/20 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
22/03/20 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 0-0
22/03/20 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
22/03/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/03/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
29/03/20 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
29/03/20 17:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
29/03/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
29/03/20 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
29/03/20 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
29/03/20 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
29/03/20 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/04/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
05/04/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 0-0
05/04/20 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
05/04/20 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
05/04/20 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
05/04/20 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΧΑΝΘ 0-0
05/04/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 0-0
05/04/20 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/04/20 17:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
12/04/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
12/04/20 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
12/04/20 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
12/04/20 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
12/04/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
12/04/20 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
12/04/20 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/04/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
26/04/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
26/04/20 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
26/04/20 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 0-0
26/04/20 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
26/04/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
26/04/20 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΧΑΝΘ 0-0
26/04/20 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/05/20 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
03/05/20 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
03/05/20 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
03/05/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
03/05/20 17:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
03/05/20 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
03/05/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
03/05/20 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/05/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
10/05/20 17:00 ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
10/05/20 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-0
10/05/20 17:00 ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
10/05/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 0-0
10/05/20 17:00 ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
10/05/20 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
10/05/20 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΧΑΝΘ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/05/20 17:00 ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
17/05/20 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0-0
17/05/20 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
17/05/20 17:00 ΚΓ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
17/05/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
17/05/20 17:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
17/05/20 17:00 ΚΓ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
17/05/20 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 0-0

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/

More in Εθνικές 2019-2020