Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

Ά Ανδρών

Πρόγραμμα Ά Άνδρων 2018-2019

1 ος ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική
14/10/18 17:00 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ- ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
13/10/18 19:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ- ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ
13/10/18 17:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ
13/10/18 19:30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ- ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β
13/10/18 18:00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ

2 η Αγωνιστική
20/10/18 19:30 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ -ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ
20/10/18 17:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
20/10/18 18:00 ΚΛ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β -ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
20/10/18 20.00 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ
20/10/18 19:30 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ- ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ

3 η Αγωνιστική
27/10/18 17:30 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ
27/10/18 17:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ- ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β
27/10/18 19:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ
27/10/18 19:30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ- ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
27/10/18 19:30 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ -ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ

4 η Αγωνιστική
03/11/18 18:30 ΚΛ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β -ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
03/11/18 18:00 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ- ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
03/11/18 19:30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
03/11/18,  20:00 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ- ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
03/11/18 17:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ

5 η Αγωνιστική
10/11/18 19:30 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ
10/11/18 19:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ- ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
10/11/18 17:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ -ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
10/11/18 17:00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ
11/11/18 18:30 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ- ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β

6 η Αγωνιστική
16/02/19 19:30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
16/02/19 19:30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ -ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
27/02/19 18.30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ- ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
16/02/19 19:30 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ- ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ
16/02/19 17:00 ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β- Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ

7 η Αγωνιστική
24/11/18 19.30 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ -ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
24/11/18 16.30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
24/11/18 19.30 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β
24/11/18 19.30 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
24/11/18 17.00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ

8 η Αγωνιστική
1/12/18 19.00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
1/12/18 17.00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
1/12/18 19.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ -ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
1/12/18  16.30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ
2/12/18 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ- ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β

9 η Αγωνιστική
8/12/18 19.30 ΚΛ.ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ- ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
8/12/18 15.00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ
8/12/18 18.00 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ -ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
8/12/18 17.00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ- ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
8/12/18 17.00 ΚΛ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ

2 ος ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική
15/12/18 19.30 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
15/12/18 18.30 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ- ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
15/12/18 17.00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
15/12/18 17.00 ΚΛ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β -ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
15/12/18 19.30 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ

2η Αγωνιστική
19/01/19 19:30 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ -ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
19/01/19 18:45 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ -Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ
19/01/19 17:00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ -ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β
19/01/19 19:30 ΚΛ.ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ- ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
19/01/19 17:00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ -ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ

4 η Αγωνιστική
02/02/19 17:00 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ- ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β
02/02/19 18:15 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ
02/02/19 16:30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ -ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
02/02/19 19:30 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
02/02/19 17:00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ- Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ

5 η Αγωνιστική
09/02/19 19:30 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ -ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
09/02/19 18:30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
09/02/19 18:30 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ- ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
09/02/19 17:00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ -ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
09/02/19 16:00 ΚΛ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β -ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ

6η Αγωνιστική Β’ Γύρου
03/04/19 20.00  ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
06/04/19 19.30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
03/04/19 19.00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
27/03/19 20.30  ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ
06/04/19 17.00  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β

3 η Αγωνιστική
26/01/19 19:15 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 56-96
02/03/19 17:00 ΚΛ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
02/03/19 19:30 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
06/03/19 19.00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
02/03/19 16:30 ΚΛ.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ

7 η Αγωνιστική
16/03/19 20:00 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
16/03/19 16:30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
16/03/19 19:15 ΚΛ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
16/03/19 19:30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ
16/03/19 16:30 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ

8 η Αγωνιστική
23/03/19 19:30 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ
23/03/19 17:00 ΚΛ. Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ
23/03/19 19:45 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ
23/03/19 19:30 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΚΛ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ

9 η Αγωνιστική
30/03/19 19:15 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΞΕΡΞΗΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
30/03/19 18:30 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Χ
30/03/19 17:30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΣΚ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΟ
27/03/19  20.00 ΚΛ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Α.Ο. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ
ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ Β Aναβολή

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/

More in Ά Ανδρών