Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

Κατηγορία Παίδων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ΦΑΣΗΣ ΠΑΙΔΩΝ 2014-2015

1ος ΓΥΡΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
31/1/2015  17.30    ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ       Ν. ΡΟΔΑ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α
28/2/2015  14.00   ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ       ΤΡΙΓΛΙΑ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
1/2/2015    13.30    ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                        ΑΓΩΝΕΣ
8/2/2015   19.00    ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ
8/2/2015   15.30    ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ      ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΤΡΙΓΛΙΑ
8/2/2015   12.30     ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ     ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ – Ν. ΡΟΔΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                        ΑΓΩΝΕΣ
11/2/2015  18.00 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
15/2/2015  16.00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ         Ν. ΡΟΔΑ – ΤΡΙΓΛΙΑ
15/2/2015  14.30 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ         ΣΙΘΩΝΕΣ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΕΣ
25/2/2015  17.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α
10/3/2015  17.45 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ     ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – Ν. ΡΟΔΑ
18/2/2015  17.00 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ          ΤΡΙΓΛΙΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ

2ος ΓΥΡΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
3/3/2015    17.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ
28/2/2015  18.00  ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΜΟΥΔΑΝΙΑ – Ν. ΡΟΔΑ
3/3/2015    18.00  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ         ΣΙΘΩΝΕΣ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ       ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
7/3/2015   15.30   ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ       ΣΙΘΩΝΕΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ
8/3/2015   14.00  ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ        ΤΡΙΓΛΙΑ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
19/3/2015  16.00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ        Ν. ΡΟΔΑ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                       ΑΓΩΝΕΣ
17/3/2015  17.30  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ
10/3/2015  16.30  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ – ΣΙΘΩΝΕΣ
15/3/2015  17.00  ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ          ΤΡΙΓΛΙΑ – Ν. ΡΟΔΑ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ          ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΕΣ
21/3/2015  14.00  ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
22/3/2015  15.30  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ           Ν. ΡΟΔΑ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
22/3/2015  13.30  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ           ΣΙΘΩΝΕΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2014-15
1ος ΓΥΡΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ       ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΕΣ
1/2/2015   12.00 ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ  ΠΕΥΚΟΧ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012
1/2/2015   16.00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ           ΑΡΝΑΙΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
8/2/2015  14.30 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   ΚΕΝΤΑΥΡ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012
8/2/2015 11.00 ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ   ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΟΡΜΥΛΙΑ
8/2/2015 12.00 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β – ΑΡΝΑΙΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ       ΩΡΑ          ΓΗΠΕΔΟ                   ΑΓΩΝΕΣ
15/2/2015  16.30 ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ    ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ
15/2/2015  13.00 ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ   ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΑΡΝΑΙΑ
15/2/2015 11.00 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β- ΟΡΜΥΛΙΑ 2012

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ       ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
28/2/2015  15.00  ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ         ΑΡΝΑΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
1/3/2015    12.30   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
4/4/2015  16.00 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β. – ΟΡΜΥΛΙΑ
ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ 2012 – ΑΡΝΑΙΑ

2ος ΓΥΡΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΕΣ
ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ 2012 – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
15/3/2015 16.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ – ΑΡΝΑΙΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                   ΑΓΩΝΕΣ
ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ 2012 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
22/3/2015  12.30  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ     ΟΡΜΥΛΙΑ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
22/3/2015  13.00  ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ           ΑΡΝΑΙΑ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΕΣ
29/3/2015   15.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
29/3/2015   14.00 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ       ΑΡΝΑΙΑ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΚΛ. ΠΟΛΥΓ. ΟΡΜΥΛΙΑ 2012 – ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β

4 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
5/4/2015   12.00    ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ     ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΑΡΝΑΙΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5/4/2015 12.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ Β
ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012

ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/

More in Κατηγορία Παίδων