Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

Κατηγορία Εφήβων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ 2014-2015

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΣΤΡΑΤΩΝΙ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ ΣΚΟΡ 26-43

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

ΗΜ /ΝΙΑ      ΩΡΑ           ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
13/9/2014 19.00 ΚΛ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΤΡΙΓΛΙΑ
18/9/2014 17.00 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ      ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΣΙΘΩΝΕΣ

2η Αγωνιστική

ΗΜ /ΝΙΑ       ΩΡΑ           ΓΗΠΕΔΟ                  ΑΓΩΝΑΣ
20/9/2014   16.00   ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ
20/9/2014    18.15   ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ     ΤΡΙΓΛΙΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ

3η Αγωνιστική

ΗΜ /ΝΙΑ      ΩΡΑ          ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΑΣ
27/9/2014  19.00  ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ
2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΗΜ /ΝΙΑ     ΩΡΑ          ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΑΣ
04/10/2014 19.00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΣΙΘΩΝΕΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ

2η Αγωνιστική

ΗΜ  ΝΙΑ       ΩΡΑ          ΓΗΠΕΔΟ                 ΑΓΩΝΑΣ
11/10/2014 19.30 ΚΛ Μουδανιών ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΣΙΘΩΝΕΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ

3η Αγωνιστική

ΗΜ /ΝΙΑ       ΩΡΑ           ΓΗΠΕΔΟ                ΑΓΩΝΑΣ
11/10/2014  15.00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ   ΣΙΘΩΝΕΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ
ΤΡΙΓΛΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

 Β ‘ΟΜΙΛΟΣ

1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

ΗΜ /ΝΙΑ       ΩΡΑ            ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΑΣ
13/9/2014  16.30   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ       Ν. ΡΟΔΑ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
13/9/2014  19.00   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΟΡΜΥΛΙΑ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ

2η Αγωνιστική

ΗΜ /ΝΙΑ     ΩΡΑ            ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΑΣ
20/9/2014  17.00   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ         ΙΕΡΙΣΣΟΣ -. Ν ΡΟΔΑ
20/9/2014  19.30   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ

3η Αγωνιστική

ΗΜ /ΝΙΑ    ΩΡΑ          ΓΗΠΕΔΟ                        ΑΓΩΝΑΣ
27/9/2014  17.30   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ       Ν. ΡΟΔΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ
27/9/2014  16.00   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ      ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
2ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

ΗΜ /ΝΙΑ       ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                       ΑΓΩΝΑΣ
04/10 /2014  19.00  ΚΛ. Ν. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ. ΡΟΔΑ
0410/2014    16.30   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ         ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ

2η Αγωνιστική
ΗΜ /ΝΙΑ        ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                          ΑΓΩΝΑΣ
05/10/2014  16.30   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ         Ν. ΡΟΔΑ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
05/10/2014  19.00   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜ /ΝΙΑ        ΩΡΑ    ΓΗΠΕΔΟ                              ΑΓΩΝΑΣ
11/10/2014  18.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
11/10/2014  19.30 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ      ΟΡΜΥΛΙΑ – Ν. ΡΟΔΑ

 

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/

More in Κατηγορία Εφήβων