Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

Ά Ανδρών

Ανάλυση Φ.Α. Ά Άνδρων 2016-2017

1η Αγωνιστική

1)17.10 Διαγόρας- Κένταυρος 54-82
Διαιτητές: θωμόπουλος Ι – Αργυρού Μ
Κριτές: Mπιγίτης Χ-Ελιοδώρου Ν
17.10 Διαγόρας(Βασιλειάδης):Λινάρδος 3(1), Μιχαηλίδης 4, Χαραλάμπους, Σουμελίδης8(2), Παντζάκης6(1), Μίσκος, Γκιουλής 10(1), Γελαδάρης 4(1), Παυλίδης , Βασιλειάδης 10(1), Καρβέλης 9(1)
Kένταυρος(Βλοστος): Σελεμενάκης 13, Θαλασσινός , Λουλουντιάδης 8, Κατσαρός 15(4), Δόμπρογλου 4, Καλλιμαυκίδης 2, Θαλασσινός Κ 8, Δασκαλάκης 8, Σακοράφας , Ζαλεντζής, Κανακόγλου 18(2), Κωνσταντινίδης 6

2)Αετός Μουδανιών – Τρίγλια 64-56
Διαιτητές: Θωμόπουλος Ι- Αργυρού
Κριτές: Ελιοδώρου – Μπιγίτης
Αετός Μουδανιών(Παναγιώτοπουλος):Τσιφτσής 13, Τουπέκου 4, Τεζετζίδης Κ., Τορουνίδης 14, Τσοπουρίδης 21, Μαναβάκης 12
Tρίγλια(Τσιαουσίδης):Καρπούζης 12, Κικασαντ 4, Τσιαουσίδης, Λάσκαρης 12, Παπαδόπουλος 2, Κοντολέων 4, Γεώργογλου 9(1), Γιαννόγλου 6(2), Καραγιαννάκης 7

3) Σίθωνες-Ν.Ρόδα 60-45
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β- Μάνιος
Κριτές: Πλασταράς – Σαχίνι-Μαυρίδου
Σίθωνες(Γιόβαν):Κυριακίδης 2, Πρατβάρης 15, Κρικελίκος 6, Καλιμάνης, Δημητριάδης 9, Τσικούρης 4, Αλεξιάδης κ. 5, Πολυγυρνός-Καρράς 5, Εργκλίντ 10, Ασλανίδης , Αναγνωστάρας 4, Κόλλιας
N.Ρόδα(Κιακιλίδης): Ταλέας Α 8, Αντωνιάδης , Ταλέας Τ, Χατζηλίδης 3, Ζηζηλιώτης 9, Αντωνάκης , Βορεινός 17(2), Καραμπατάκης, Καμενάκης 4, Δραγουμάνος, Κουκουμής 4, Δουλάκης

4)Γαλάτιστα-Μαρμαράς 65-55
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β- Μάνιος
Κριτές: Θεοδόσης- Βορδός
Γαλάτιστα(Κασαπίδης):Παπαγεωργίου, Παπαδόπουλος, Τερζής 6, Ματσούκης 20, Κατσούλης 6, Ντομόπουλος 13, Γεωργίου Β 14, Γιαλιάς, Κωστακίδης 6, Καζιαρης, Παπούλιος, Κύρος.
Mαρμαράς(Αλεξόπουλος):Καίκης, Λάζογλου 18, Κισκιρόγλου 11(2), Μιλκονίδης, Θεοχάρης 18, Αλεξόπουλος, Καραστέργιος, Δεληγιάννης 6, Κανατάς, Ρόδιος 2

5)Aρναία-Ορμύλια 71-50
Διαιτητές: Αναστασιάδης- Μαντάκης
Κριτές: Μοσχόπουλος Γ- Χαριστού- Τζημητρέα
Αρναία( Μοσχόπουλος): Κατράνης 6, Λουκοβίτης 1, Ταμβάκης Ν., Μοσχόπουλος Αργ 11(3),  Χότζας, Πολύζος, Στόικος 20(1), Μοσχόπουλος Απ 2, Καραθανάσης 6(1), Κυπαρισσάς 12(1), Ταμβάκης κ. 4, Ταμβάκης Π. 9(1)
Oρμύλια(Τσιάρας):Ματζιώρας, Μυλωνάς 12(2), Τσιάρας 3(1), Βράκας 1, Τσικούρης, Δρακάκης 13, Καγιαμπασλίδης 4, Δάλλιος, Στεφανίδης, Μπουρλής 5, Βουρβουτσιώτης 4, Αρβανίτης 8.

6) Iερισσός- Πευκοχώρι Β 74-42
Διαιτητές: Αναστασιάδης – Μαντάκης
Κριτές: Φόρα
Ιερισσός( Κατσιφός):Καραθανάσης7(1), Ντούζα3(1), Κεσκεσιάδης2, Ευθυμόπουλος15(2), Ευθυμίου 24, Κόμνος Ν. 4, Λέχος Χ. 3, Φυδανάκης 4, Μπαντής 3, Κουτσούλης 7, Φαρμακόπουλος 2, Μισυρλογλου
Πευκοχώρι Β(Πλατής): Παπαδόπουλος Γ. 17, Δεληγιάννης 4, Παπαδημητρίου 7, Σμυρλής 2, Παπακωνσταντίνου 2, Καμπουράνης 6, Χαλκίδης, Μαλίκι 4

2η Αγωνιστική
1)Κένταυρος-Ιερισσός  87-68
Δεκάλεπτα: 23-20, 39-42,  57-54, 87-68
Διαιτητές: ΘωμόπουλοςΓ- Θωμόπουλος Β
Κριτές: Koντογιάννη-Μπιγίτης-Ελιοδώρου
Κένταυρος(Βλόστος): Σελεμενάκης 14, Θαλασσινός Αρ., Λουλουδιάδης 13, Χατζηγιοβαννάκης, Δόμπρογλου 3, Καλιμαυκίδης 2, Κατσαρός 9(1), Δασκαλάκης 12, Θαλασσινός Κ. 3, Ζαπαντζής 5, Κανακόγλου 16, Κωνσταντινίδης 5, Χατζηγιοβάννης 5
Ιερισσός(Κατσιφός): Καραθανάσης, Ντούζα 9(3), Κεσκεσιάδης 15, Κουτσουπής, Ευθυμίου18, Κόμνος Ν. 5, Λέχος Χ., Φυδανάκης 5, Ευθυμίου, Φαρμακόπουλος 6(1), Eυθυμίου Γ.,

2) Ν. Ρόδα- Αρναία 80-63
Δεκάλεπτα: 15-18, 37-26, 58-45, 80-63
Διαιτητές: Aναστασιάδης- Ζυκιρίδου
Κριτές: Φόρα- Κατσαμπρόκος
Ν.Ρόδα(Κιακιλίδης): Tαλέας Α. 3(1), Αντωνιάδης, Ταλέας Γ. 9, Χατζηλίδης 6, Ζηζηλιώτης Α. 16(2), Βορεινός 23(1), Αντωνάκης, Καραμπατάκης, Καμενάκης 11, Δραγουμάνης 2, Κουκουμής 10, Δουλάκης
Αρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης 8(1), Λουκοβίτης, Ταμβάκης, Μοσχόπουλος Αργ 4(1), Τζιτζιρίκας, Χότζα, Στόικος 15(1), Μοσχόπουλος Απ. 3(1), Κατσαγγέλος, Κυπαρισσάς 19, Ταμβάκης κ. 10, Ταμβάκης Π. 4

3) Τρίγλια-Γαλάτιστα 68-76
Δεκάλεπτα: 19-18, 40-40, 51-54, 68-76
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ- Αναστασιάδης
Κριτές: Koντογιάννη- Μπιγίτης
Τρίγλια(Τσιαουσίδης):
Kαρπούζης, Γιαννόγλου, Τσιαουσίδης 29(1), Λάσκαρης 9, Παπαδόπουλος, Κίκας, Κοντολέων 2, Γεωργογλου Ε 6(2), Λαλιώτης 3(1), Γιαννόγλου 10, Γεωργογλου, Καραγιαννάκης 9
Γαλάτιστα(Κασαπίδης):
Παπαδόπουλος 2, Παπαγεωργίου, Τερζής Π 8, Ματσούκης 21(3), Κατσούλης 8(2), Ντομόπουλος 4, Γεωργίου Β19(2), Παπούλιος, Κωστακίδης 10(1), Καζλάρης, Κύρος 4.

4) Πευκοχώρι Β- Σίθωνες
Διαιτητές:Μάνιος – Ελιοδώρου Χ.
Κριτής:Τσάπαρη Ι
Πευκοχώρι(Πλατής): Παπαδόπουλος 10(1), Τσιάλας, Χαλκίδης 2, Παπαδημητρίου 8 , Σμυρλής 5(1), Καπουράνης, Δεληγιάννης Απ1, Μιχαηλίδης 9, Παπαδόπουλος Ξ. 9, Βελίκης 3, Κερμεντης 6, Δεληγιάννης Γ
Σίθωνες(Μίκιτς): Ασλανίδης, Μποζίνης 5(1), Μπαμπαργιός 3(1), Δέας 4, Κρικελίκος 3, Εργκλιντ 9, Καλλιμάνης, Πρατβάρης 7(1)

5)Oρμύλια-Αετός Μουδανιών 61-57
Διαιτητές:Μαντακης-Καρπουζης
Κριτές:Καραδημος-Βορδος
Δεκαλεπτα: 17-4, 32-19, 47-33, 61-57
Ορμυλια(Τσιαρας):
Μυλωνας 20(2),Τσιαρας 6, Βρακας,Τσικουρης, Καγιαμπασλιδης 2, Δαλλιος 3,Μπουρλης, Βουρβουτζιωτης,Αρβανιτης 15(1),Δρακακης 15
Αετος Μουδανιων(Παναγιωτοπουλος):
Τσιφτσης 6, Τσουρεκου 4, Τεζεντζιδης, Τορουνιδης 5, Τσοπουριδης 12, Μαναβακης 17, ΦιλοξενιδηςΙ, Φιλιξενιδης Κ. 13, Ευγενιου, Αποστολου,Σουρλας,

6) Mαρμαράς-17.10 Διαγόρας 54-47
Διαιτητές:Μαντάκης-Καρπούζης
Κριτες: Πλασταράς
Δεκαλεπτα: 9-6, 24-15,42-36, 54-47
Μαρμαρας(Θεοχαρης): Καίκης 4, Λάζογλου 13(1),Κισκιροόπουλος 11(1), Μιλκονίδης 4, Θεοχάρης 12, Καραστέργιος 2, Δεληγιάνης 2, Κανατάς 4, Ρόδιος 2, Σταγγώνης.
17.10 Διαγορας(Τσομπανακης): Λινάρδος 2, Μιχαηλίδης 10(1), Χαραλάμπους, Σουμελίδης 6(2), Παντζάκης7, Μίσκος 6(2), Γκιουλής 2, Γελαδάρης 2, Παυλίδης, Βασιλειάδης 12, Καρβέλης

3η Αγωνιστική
1) Σιθωνες-Ιερισσος 36-54
Διαιτητες: Θωμοπουλος- Ζυκιριδου
Κριτες: Πλασταρας-Μεταγγιτσινος
Δεκαλεπτα:12-13, 24-31, 27-43, 36-54
Σιθωνες(Μικτς): Πρατβαρης , Κρικελικος 5(1) Καλιμανης,Δημητριαδης 15,Τσικουρης 6, Αλεξιαδης 3, Εργκλιντ , Ασλανιδης, Καρρας, Σαχινι 2, Δαλδογιαννης 4.
Ιερισσος(Κατσιφος): Ντουζα 3(1), Κεσκεσιαδης 7 , Ευθυμοπουλος 13, Ευθυμιου 14(1), Κομνος 3, Λεχος 12,Φυδανακης, Κουτσουπης, Φαρμακοπουλος 2(1), Ευθυμιου.

2) Κενταυρος-Μαρμαρας 73-71
Διαιτητες: Αργυρου-Τσερεκας
Κριτες: Κοντογιαννη-Δημου
Δεκαλεπτα: 16-12, 36-29, 52-51, 73-71
Κενταυρος(Βλοστος): Σελεμενακης 10, Θαλασσινος, Λουλουντιαδης 6, Κατσαρος 7(2), Καλλιμαυκιδης 2, θαλασσινος 13, Δασκαλακης 7, Σακοραολφας 2, Ζαπαντζης 3, Κανακογλου 23(4), Χατζηγιοβαννης
Μαρμαρας(Θεοχαρης): Καικης 2, Λαζογλου 16, Κισκιροπουλος 18(4), Μιλκονιδης, Αλεξοπουλος, Καραστεργιος, Δεληγιαννης 2, Κανατας 10(1), Ροδιος

3) Γαλατιστα-Ορμυλια 71-56
Διαιτητες: Αναστασιαδης-Μαντακης
Κριτες: Θεοδοσης-Βορδος
Δεκαλεπτα: 17-10, 36-25, 47-38, 71-56
Γαλατιστα(Κασαπιδης):Παπαγεωργιου 3, Παπαδοπουλος 10(2), Τερζης 7(1), Ματσουκης 14(2), Κατσουλης 4, Ντομοπουλος 28,Καζλαρης,  Κυρος, Θεολογης 3, Κατσιουρης 2, Σιδηρας.
Ορμυλια(Τσιαρας):Ματζιωρας 7,Μυλωνας 10(1), Τσιαρας 9, Βρακας 2, Τσικουρης, Καγιαμπασλιδης 2, Δαλλιος, Στεφανιδης 1, Μπουρλης 11(1),Αρβανιτης 14(1), Δρακακης.

4) Αρναια-Πευκοχωρι Β 63-59
Διαιτητες: Αναστασιαδης- Μαντακης
Κριτες: Μοσχοπουλος-Χαριστου- Τζημητρεα
Δεκαλεπτα:19-5, 37-18, 40-38, 63-59
Αρναια(Μοσχοπουλος):Κατρανης 7, Λουκοβιτης, Ταμβακης 3, Μοσχοπουλος Αργ 12(1), Πολυζος 2, Στοικος 20(1), Μοσχοπουλος Απ 5(1),Καραθανασης 9(1), Ταμβακης Κ. 5, Ταμβακης,Αργυρος.
Πευκοχωρι Β(Πλατης):Παπαδοπουλος 20(1), Δεληγιαννης, Παπαδημητριου 9, Σμυρλης 13(1), Παπακωνσταντινου 9, Καμπουρανης, Χαλκιδης 4(1), Τσιαλας, Δεληγιαννης 4, Καλαμβουκας.

5) Αετος Μουδανιων-Ν.Ροδα 64-60
Διαιτητες:Θωμοπουλος- Μανιος
Κριτες:Σιμου-Ελιοδωρου-Σιμου Κ.
Δεκαλεπτα:16-16, 29-30, 39-47,64-60
ΑετοςΜουδανιων(Παναγιωτοπουλος):Τσιφτσης15,Τουρεκου,Τεζετζιδης,Τορουνιδης 21, Τσοπουριδης 12, Μαναβακης 9, Φιλοξενιδης, Αποστολου 3, Σουρλας, Φιλοξενιδης Κ 4
Ν.Ροδα(Κιακιλιδης):Ταλεας Α, Αντωνιαδης, Ταλεας, Χτζηλιδης 13(1),Ζηζηλιωτης 17(1), Αντωνακης,Βορεινος 14(2), Καμενακης 14,Δραγουμανος, Κουκουμης2, Δουλακης,Φιδεογλου.

6) 17.10 Διαγορας -Τριγλια 60-50
Διαιτητες: Θωμοπουλος Ι. – Μανιος
Κριτες: Μπιγιτης- Ελιοδωρου
Δεκαλεπτα:18-16,30-32,46-46, 60-50
17.10 Διαγορας(Τσομπανακης):Λιναρδος, Μιχαηλιδης 16(4), Χαραλαμπους 15(2),Σουμελιδης 6(2),Παντζακης 2, Μισκος, Γκιουλης 2, Γελαδαρης, Παυλιδης, Βασιλειαδης 17, Καρβελης 2
Τριγλια(Τσιαουσιδης):Καρπουζης 5, Τσιαουσιδης 22, Λασκαρης, Παπαδοπουλος,Κοντολεων 4, Γεωργογλου Ε 7(2),Γιαννογλου, Καραγιαννακης, Λαλιωτης 8(2), Γιαννογλου 4, Γεωργογλου.

4η Αγωνιστικη
1) Πευκοχωρι Β- Αετος Μουδανιων 79-33
Διαιτητες:Μαντακης-Ελιοδωρου
Κριτες:Τσαπαρη
Δεκαλεπτα: 21-18, 42-26, 50-35, 79-33
Πευκοχωρι Β(Πλατης): Παπαδοπουλος 22, Δεληγιαννης, Ταμπουρλος, Χαλκιδης 4, Παπακωνσταντινου, Τσιαλας 5, Παπαδοπουλος Ξ 18, Βελικης 5, Κερμεντης 6, Δεληγιαννης 17
Αετος Μουδανιων(Παναγιωτοπουλος): Τεζεντζιδης 2, Φιλοξενιδης Ι, Τσιφτσης, Τσουρεκου 5, Αποστολου, Τορουνιδης 8, Τσοπουριδης 4, Σουρλας, Μαναβακης 10, Φιλοξενιδης Κ 2

2)Σιθωνες- Κενταυρος 42-82
Διαιτητες:θωμοπουλος-Ζυκιριδου
Κριτες:Σαχινι-Μαυριδου
Δεκαλεπτα:3-19, 15-28, 31-48,42-82
Σιθωνες(Μικιτς):Κυριακιδης 6(1), Πρατβαρης 4, Κρικελικος 2, Δημητριαδης 8(2), Τσικουρης 5, Αναγνωσταρας 6, Μποζινης 4, Δεας, Σαχινι 2, Δαλδογιαννης 5
Κενταυρος(Βλοστος): Σελεμενακης 20, Θαλασσινος 7, Λουλουντιαδης 7,Κατσαρος 7(1), Δομπρογλου 9, Καλλιμαυκιδης, θαλασσινος Κ. 12, Δασκαλακης 4, Κανακογλου 3(1), Κωνσταντινιδης 2, Χατζηγιοβαννακης 2, Σταυρου 4

3) Τριγλια- Μαρμαρας 73-84
Διαιτητες: Αργυρου-Μαντακης
Κριτες:Μπιγιτης-Ελιοδωρου
Δεκαλεπτα:30-12, 49-36, 37-67, 73-84
Τριγλια(Τσιαουσιδης): Καρπουζης 15(3) Γιαννογλου 4,  Τσιαουσιδης 30(4), Λασκαρης, Συκοπουλος 4, Κοντολεων 2, Γεωργογλου Ε., Λαλιωτης 8(2) Γεωργογλου Γ 2., Καραγιαννακης8
Μαρμαρας(Θεοχαρης): Καικης 2, Λαζογλου 15,Κισκιροπουλος 10(1), Μιλκονιδης 11, Θεοχαρης 29,  Καραστεργιος 7(1), Δεληγιαννης 2, Κανατας 8, Ροδιος

4) Ν.Ροδα-Γαλατιστα 67-60
Διαιτητες: Θωμοπουλος-Αναστασιαδης
Κριτες:Ντουζα-Σουλτανη
Δεκαλεπτα:9-19, 30-38, 48-51, 67-60
Ν.Ροδα(Κιακιλιδης): Ταλεας 8(2), Χατζηλιδης 6, Ζηζηλιωτης 16(2), Βορεινος 22(3), Καμενακης 9(1), Δραγουμανος 2, Κουκουμης 2, Φιδεογλου 2
Γαλατιστα(Κασαπιδης): Γεωργιου 10(1), Παπουλιος 6, Τερζης 6(1), Ματσουκης 11(1), Παπαδοπουλος, Ντομοπουλος15(1), Παπαγεωργιου 2, Κατσουλης 6(2), Θεολογης, Καζλαρης 3(1), Κυρος 1

5) Ιερισσος-Αρναια 92-65
Διαιτητες:Θωμοπουλος-Αναστασιαδηςκ
Κριτες:Τζημητρεα-Μπαντη-Σουλτανη
Δεκαλεπτα:25-14, 43-29, 64-46, 92-65
Ιερισσος(Κατσιφος): Ντουζα 23(5),  Κεσκεσιαδης 14, Ευθυμοπουλος 11, Ευθυμιου 21(2), Κομνος 10,  Λεχος 2, Φυδανακης 6, Ευθυμιου Γ., Φαρμακοπουλος 5(1),  Κουτσουπης
Αρναια(Μοσχοπουλος):Κατρανης 4, Ταμβακης Ν.3, Μοσχοπουλος 6(2) Πολυζος 7, Στοικος 15(1), Μοσχοπουλος 2, Κυπαρισσα 18, Ταμβακης Κ 10., Ταμβακης Π.

6) Ορμυλια-Διαγορας 61-53
Διαιτητες:θωμοπουλος-Ζυκιριδου
Κριτες: Καραδημος-Βορδος
Ορμυλια(Τσιαρας): Δρακακης 8, Τσιαρας 8, Μπουρλης 21, Τσικουρης,  Βρακας 2, Μυλωνας 15(3), Βουρβουτσιωτης 5, Αρβανιτης 2.
Διαγορας(Τσομπανακης):Μιχαηλιδης4, Χαραλαμπους11(1) , Σουμελιδης 4, Παντζακης 7(1), Μισκος, Γκιουλης, Γελαδαρης, Παναγιωτοπουλος 13, Βασιλειαδης 7(1), Λιναρδος, Καρβελης 6(1).

5η Αγωνιστικη
1) Κενταυρος-Τριγλια 74-63
Διαιτητες:Θωμοπουλος-Αργυρου
Κριτες: Κοντογιαννη-Καλιμαυκιδης-Καραμιτσιος
Δεκαλεπτα:16-18, 31-40, 54-52, 74-63
Κενταυρος(Βλοστος):Σελεμενακης 14, θαλασσινος, Λουλουδιαδης 21(1), Κατσαρος , Δομπρογλου 9, Καλλιμαυκιδης, Θαλασσινος, Δασκαλακης, Σακοραφας, Ζαλαντζης 4, Κανακογλου 26(3)
Τριγλια(Τσιαουσιδης): Καρπουζης 2,  Τσιαουσιδης 17(2), Λασκαρης 2, Παπαδοπουλος, Γεωργογλου Ε 7(2),Γιαννογλου 4, Καραγιαννακης 9, Λαλιωτης 9(3), Γιαννογλου Α, Γεωργογλου Γ. 2, Συκοπουλος 15

2) Διαγορας 17.10 – Ν. Ροδα 65-70
Διαιτητες: Θωμοπουλος-Μαντακης
Κριτες:Σιμου Κ. Μπιγιτης
Δεκαλεπτα: 20-18, 34-34, 52-45, 65-70
Διαγορας(Τσομπανακης): Παντζακης 10(2), Μιχαηλιδης 4(1), Χαραλαμπους 6, Σουμελιδης 6, Παυλιδης, Μισκος, Γελαδαρης, Παναγιωτοπουλος 15, Βασιλειαδης 12, Καρβελης 12(2)
Ν.Ροδα(Κιακιλιδης): Ταλεας Α., Ταλεας Γ 8., Χατζηλιδης 15, Ζηζηλιωτης 24(4), Βορεινος 11(1) , φιδεογλου Κ, Καμενακης 9(2), Δραγουμανος, Κουκουμης 3, Αντωνακης Γ.

3) Γαλατιστα-Πευκοχωρι Β 56-37
Διαιτητες: Μανιος – Ελιοδωρου
Κριτες: θεοδοσης-Βορδος
Δεκαλεπτα: 22-8, 28-21, 46- 31, 56-37
Γαλατιστα(Κασαπιδης): Παπουλιος 3(1), Κατσιουρης, Τσιογκανος Καλογερας, Παπαδοπουλος 8(1), Ντομοπουλος 7, Παπαγεωργιου 10, Κατσουλης 14(3), Θεολογης, Καζλαρης 12(4), Γιαλιας, Κυρος 2
Πευκοχωρι(Πλατης): Παπαδοπουλος 12(1), Καπουρανης 2, Σερετης, Χαλκιδικης, Σμυρλης, Παπακωνσταντινου, Τσιαλας 1, Δαλαμαγκας, Παπαδοπουλος 11, Βελικης 2, Κερμεντης 4, Δεληγιαννη 2

4)Αετος Μουδανιων- Ιερισσος 58-93
Διαιτητες: Θωμοπουλος Β-Μαντακης
Κριτες: Σιμου- Μπιγιτης
Δεκαλεπτα:16-17, 38-40, 54-69, 58-93
Αετος Μουδανιων(Παναγιωτοπουλος):φιλοξενιδης Ι , Φιλοξενιδης Κ 13(1), Τσιφτσης 4, Τσουρεκου, Τεζετζιδης, Αποστολου, Τορουνιδης 13, Τσοπουριδης 19(1) Σουρλας, Μαναβακης 9,  Ευγενιου
Ιερισσος(Κατσιφος): Ευθυμιου Ντουζα 4, Κεσκεσιαδης 15(1), Ευθυμοπουλος 25, Ευθυμιου Π 29(2), Κομνος 14, Φυδανακης 3, Κουτσουπης 3(1), Γιωργου, Φαρμακοπουλος, Ευθυμιου Γ

5)Μαρμαρας-Ορμυλια 67-65
Διαιτητές: Aναστασιάδης-Ζυκιρίδου
Κριτές: Πλασταράς- Καραδήμος
Δεκάλεπτα: 8-22, 32-31, 46-47, 67-65
Mαρμαράς( Θεοχάρης): Kαίκης, Κισκιρόπουλος 15, Μιλκονίδης 1, Θεοχάρης 19(1), Δεληγιάννης, Καραστέργιος 2, Κανατάς 11, Τσεπελίδης, Λάζογλου 19(1).
Ορμύλια(Τσιάρας):Kαραδήμος, Τσιάρας 12(1), Μπουρλής 12, Καγιαμπασλίδης, Δρακάκης 4, Μυλωνάς 20(5), Βουρβουτσιώτης 2, Αρβανίτης 15(1)
6)Αρναια-Σιθωνες 61-68
Διαιτητές: Aναστασιάδης-Ζυκιρίδου
Κριτές: Μοσχόπουλος- Χαριστού-Τζημητρέα
Δεκάλεπτα: 20-15, 37-41, 42-55, 61-68
Αρναία(Μοσχόπουλος): Kατράνης 23(2), Λουκοβίτης 2, Κατσαμπρόκος, Στοικος, Πολύζος 2, Μοσχόπουλος 3 , Κυπαρισσάς 14(2), Ταμβάκης Κ. 4, Ταμβάκης Π 5.
Σίθωνες(Μίκτς): Κυριακίδης 8, Μποζίνης, Κρικελίκος 3(1), Αναγνωστάρας 4, Δημητριάδης 26(3), Καλλιμάνης, Δέας 5(1), Ασλανίδης 1, Εργκλιντ 8, Πρατβάρης 5, Δαλδογιάννης 2, Τσικούρης 6.

6η Αγωνιστική
1) Αρναία-Κένταυρος 61-87
Διαιτητές: Aναστασιάδης-Μαντάκης
Κριτές: Μοσχόπουλος-Χαριστός-Τζημητρέα
Δεκάλεπτα: 8-21,  21- 40, 43-69, 61-87
Αρναία(Μοσχόπουλος): Kατράνης 9(3), Χότζα, Κατσάγγελος, Μοσχόπουλος Αρ 12(2), Αργυρός 4(1), Κυπαρισσάς 7(1), Πολύζος, Ταμβάκης Ν. 2, Μοσχόπουλος Απ 3(1), Κατσαμπρόκος 8, Ταμβάκης Κ. 9, Ταμβάκης Π 7, Καραθανάσης
Κένταυρος(Βλοστός): Σελεμενάκης 11, Θαλασσινός 4, Λουλουδιάδης 6(1), Κατσαρός 15(5), Σταύρου 2, Θαλασσινός Κ. 6, Δασκαλάκης15(1), Σακοράφας 7, Ζαπαντζής 8, Κανακόγλου 6, Κωνσταντινίδης 7.

2) Ορμύλια-Τρίγλια 83-67
Διαιτητές: Αναστασιάδης-Μαντάκης
Κριτές: Kαραδήμος-Βόρδος
Δεκάλεπτα: 15-23, 33-35, 58-56, 83-67
Oρμύλια(Τσιάρας): Boυρβουτσιώτης, Καραδήμος 5(1), Ματσιώρης, Τσιάρας 20(6), Μπουρλής 13(1), Τσικούρης, Μιμάνης, Καγιαμπασλίδης 2, Δρακάκης 5, Μυλωνάς 29(5), Αρβανίτης 9.
Τρίγλια(Τσιαουσίδης):Καρπούζης 7, Γιαννόγλου, Τσιαουσίδης 37(3), Λασκαρης, Παπαδόπουλος 2, Γιαννόγλου Β., Κοντολέων 3, Γεώργογλου Ε., Λαλιώτης 12(4), Συκόπουλος, Γεώργογλου Γ. 2, Καραγιαννάκης 4

3)Ιερισσός-Γαλάτιστα 69-61
Διαιτητές:Θωμόπουλος Β.- Θωμόπουλος Γ
Kριτές:Ελιοδώρου- Ιωάννου
Δεκάλεπτα:18-12, 35-31, 54-44, 69-61
Iερισσός(Κατσιφός):Ντούζα 7, Κεσκεσιάδης 31(3), Ευθυμόπουλος 4, Ευθυμίου 10, Κόμνος 12, Φυδανάκης 1, Κουτσουπής, Φαρμακόπουλος 4(1), Ευθυμίου Γ.
Γαλάτιστα(Κασαπίδης):Παπαδόπουλος, Τερζής 5, Ματσούκης 12, Ντομόπουλος 20, Γεωργίου 9(1), Γιαλιάς, Καζλάρης 1, Παπούλιος, Κύρος, Κατσιούρης 14(2)

4) N.Ρόδα-Μαρμαράς 57-64
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β.- Θωμόπουλος Γ.
Kριτές:Ελιοδώρου-Ιωάννου
Δεκάλεπτα:7-16, 20-29, 40-49, 57-64
N.Ρόδα(Κιακιλίδης):Ταλέας Α, Ταλέας Γ. 2, Χατζηλίδης 9, Ζηζηλιώτης 22(4), Βορεινός 11, Φιδέογλου 1, Καμενάκης 8, Δραγουμάνος 2, Κουκουμής 2
N.Mαρμαράς(Θεοχάρης): Καίκης, Λάζογλου11, Κισκιρόπουλος 3, Μιλκονίδης 6, Θοεχάρης 10(1), Αλεξόπουλος, Καραστέργιος 2, Δεληγιάννης 20(2), Κανατάς 12, Ρόδιος

5) Πευκοχώρι- 17.10 Διαγόρας 59-67
Διαιτητές: Tσερέκας-Ζυκιρίδου
Κριτές: Τσάπαρη
Δεκάλεπτα:16-15, 26-37, 44-47,
Πευκοχώρι(Πλατής:Παπαδόπουλος 19, Δεληγιάννης 3(1), Παπαδημητρίου 6, Σμυρλής 7(1), Μιχαηλίδης 2, Καπουράνης 6, Χαλκίδης 2, Δαλαμάγκας 2, Βελίκης 2, Κερμεντής 2, Δεληγιάννης 8
Διαγόρας (Τσομπανάκης): Λινάρδος, Χαραλάμπους 9, Μιχαηλίδης 6 Γελαδάρης 5, Βασιελιάδης 12, Καρβέλης 4, Παντζάκης, Γκιουλής 12, Παναγιωτόπουλος 17, Παυλίδης 2.

6) Σίθωνες-Αετός Μουδανιών 53-51
Διαιτητές:Αργυρού-Ελιοδώρου
Kριτές:Μεταγγιτσινός-Πλασταράς-Σαχίνι
Δεκάλεπτα: 13-6, 21-16, 32-30, 53-51
Σίθωνες(Μίκιτς): Κυριακίδης 4, Κρικελίκος 8, Δημητριάδης 8, Αλεξιάδης 8, Αναγνωστάρας 5, Δέας 8(1), Σαχίνι 8, Δαλδογιάννης 4
Aετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος):Τσιφτσής 13, Τουρέκου 6, Τεζετζίδης, Τορουνίδης 6, Τσοπουρίδης 6, Μαναβάκης 6, Φιλοξενίδης Κ. 14, Φιλοξενίδης Ι

7η Αγωνιστική
1)Κένταυρος-Ορμύλια 83-57
Διαιτητές: Θωμόπουλος-Ελιοδώρου
Kριτές:Κοντογιάννη-Μπιγίτης-Καραμίτσιος
Δεκάλεπτα:10-20, 39-34, 63-45, 83-57
Kένταυρος(Βλοστος):Σελεμενάκηες 7, Θαλασσινός 2, Λουλουντιάδης 11, Κατσαρός 3(1), Δόμπρογλου 8, Θαλασσινός Κ. 2, Δασκαλάκης 3, Σακοράφας 11, Ζαλαντζής 10, Κανακόγλου 23, Σταύρου2
Oρμύλια(Τσιάρας): Ματσιώρης, Μυλωνάς 8(1), Τσιάρας 21(7), Βράκας, Τσικούρης, Μπουρλής Α.18(1), Αρβανίτης 6, Καραδήμος, Μιμάνης, Δρακάκης 2, Μαχαίρας, Μπουρλής χ

2)Aετός Μουδανιών-Αρναία 67-54
Διαιτητές:Θωμόπουλος Β- Ελιοδώρου
Kριτές:Μπιγίτη Ευα- Μπιγίτης Χ.
Δεκάλεπτα: 25-14, 41-26, 54-37,
Aετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος):Φιλοξενίδης Ι. 6, Τσατσάρης 2, Φιλοξενίδης Κ. 13(1), Τσιφτσής 13, Τσουρέκου, Σούρλας, Αποστόλου 3, Τορουνίδης 4, Τσοπουρίδης 16, Τεζετζίδης 2, Μαναβάκης 8, Νικολόπουλος
Aρναία(Μ0σχόπουλος):Λουκοβίτης, Ταμβάκης Ν. 2, Μοσχόπουλος Αρ. 14(2), Κατσάγγελος , Κατράνης 20 (1), Μοσχόπουλος Απ.2, Καραθανάσης, Αργυρός , Κυπαρισσάς 8(1), Ταμβάκης Κ 8., Ταμβάκης Π.

3) Tρίγλια-Ν.Ρόδα 70-50
Διαιτητές:Θωμόπουλος – Αργυρού
Κριτές:Σίμου Κ., Ελιοδώρου
Δεκάλεπτα:|26-18, 40-31, 53-48, 70-50
Tρίγλια(Τσιαουσίδης):Καρπούζης 8(2), Γιαννόγλου 4, Τσιαουσίδης 21(2), Λασκαρης 4, Παπαδόπουλος 4, Συκόπουλος 13(1), Κοντολέων 2, Γεώργογλου Ε. 3(1), Λαλιώτης 2, Γιαννόγλου Αθ., Γεώργογλου Γ., Καραγιαννάκης 9
N.Ροδα(Κιακιλίδης):Ταλέας Α. 5(1), Χατζηλίδης 7, Ζηζηλιώτης 8(4), Βορεινός12(2), Φιδέογλου, Αντωνάκης, Καμενάκης 14, Κουκουμής 4, Δουλάκης

4)17.10 Διαγόρας-Ιερισσός 67-63
Διαιτητές:Αργυρού-Ζυκιρίδου
Κριτές:Παπαδόπουλος-Ελιοδώρου
Δεκάλεπτα:14-21, 30-38, 53-51, 70-66
17.10 Διαγόρας(Τσομπανάκης):Χαραλάμπους 7, ΜΙχαηλίδης 10(2), Σουμελίδης5(1), Γελαδάρης 8(1), Βασιλειάδης 7, Παντζάκης 11(1), Kαρβέλης 7(1) ,Παναγιωτόπουλος 12, Παυλίδης
Ιερισσός(Κατσιφός):Ντούζα 9(3), Κεσκεσιάδης 14(2), Ευθυμόπουλος 5, Κόμνος 10, Φυδανάκης , Φαρμακόπουλος, Ευθυμίου 25(3)

5) Γαλάτιστα-Σίθωνες 71-46
Διαιτητές: Αργυρού-Ζυκιρίδου
Kριτές: Παπαδόπουλος-Ελιοδώρου
Δεκάλεπτα:19-10, 38-21, 53-32, 71-46
Γαλάτιστα(Κασαπίδης):Τσιοκάνος, Θεολόγης, Τερζής 2, Ματσούκης 14(1), Ντομόπουλος 14, Κατσούλης , Παπαγεωργίου 12(1), Παπαδόπουλος, Καζλάρης 8, Γιαλιάς, Κύρος 8, Γεωργίου 8(1)
Σίθωνες(Μίκιτς):Κυριακίδης 9(1), Δέας 4, Κρικελίκος 8, Αναγνωστάρας 2, Μποζίνης 1, Καλλιμάνης 6, Μπαμπαργιος Γ3(1), Μπαμπαργίος Δ. 2, Εργκλιντ 2, Ασλανίδης3(1), Δαλδογιάννης Γ., Τσικούρης 6

6) Mαρμαράς-Πευκοχώρι Β 49-48
Διαιτητές:Αναστασιάδης-Μαντάκης
Kριτές:Μεταγγιτσινός-Πλασταράς
Δεκάλεπτα:13-13, 23-19, 35-31, 49-48
Mαρμαράς(Θεοχάρης):Λαζογλου 8, Μιλκονίδης, Καραστέργιος10(2), Δεληγιάννης 11(1), Κανατάς 6, Ρόδιος 14
Πευκοχώρι Β(Πλατής):Μουρελάτος 4, Παπαδόπουλος 23(3), Παπαδημητρίου 4, Σμυρλής 3(1), Καμπουράνης, Χαλκίδης, Τσιάλας, Βελίκης 10, Δεληγιάννης 4

8η Αγωνιστική
1)Αετός Μουδανιών-Κένταυρος 52-93
Διαιτητές: Aργυρού-Μαντάκης
Δεκάλεπτα:14-23, 26-48, 41-66, 52-93Aετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος):Φιλοξενίδης Ι, Τεζετζίδης 3, φιλοξενιδης Κ. 11(1), Τσιφτσής 16, Τσουρέκου, Αποστόλου, Τορουνίδης 10, Τσοπουρίδης 2, Σούρλας 8, Μαναβάκης
Κένταυρος(Βλοστός): Σελεμενάκης 10, Θαλασσινός Α. 6, Λουλουδιάδης 8, Σταύρου 2, Δόμπρογλου 13, Καλιμαυκίδης 12, Δασκαλάκης 8, Θαλασσινός Κ 12, Σακκοράφας 12, Χατζηγιοβανάκης, Κανακόγλου 6, Κωνσταντινίδης 4.

2) Iερισσός-Μαρμαράς 71-67
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β- Θωμόπουλος Γ.
Κριτές: Φόρα-Ιωάννου
Δεκάλεπτα: 22-8, 38-34, 51-50, 71-67
Ιερισσός(Κατσιφός): Ντούζα, Κεσκεσιάδης 26(1), Ευθυμόπουλος 13(1), Ευθυμίου 22(2), Κόμνος Ν. 6, Ευθυμίου Γ., Φυδανάκης, Γιώργου, Φαρμακόπουλος 4, Κουτσουπής
Mαρμαράς(Ντούσας): Λάζογλου 26, Κισκιρόπουλος 6, Μιλκονίδης 2, Καραστέργιος 10(1), Δεληγιάννης 15, Κανατάς 5(1), Ρόδιος 3.

3) Αρναία-Γαλάτιστα 46-70
Διαιτητές: Aναστασιάδης-Καρπούζης
Κριτές: Moσχόπουλος-Τζημητρέα
Δεκάλεπτα: 7-12, 22-34, 37-46, 46-70
Aρναία(Μοσχόπουλος): Moσχόπουλος Απ., Ταμβάκης Ν., Μοσχόπουλος Αρ.6(2), Καραθανάσης 5(1), Κατσάγγελος, Αργυρίου Χ 2, Κατράνης 14(2), Λουκοβίτης, Κυπαρισσάς 17(1), Ταμβάκης Κ.2, Ταμβάκης Π.
Γαλάτιστα(Κασαπίδης): Παπαγεωργίου2, Τερζής 6, Ματσούκης 17(4), Ντομόπουλος 22(1), Κατσούλης 2, Κωστακίδης 10, Καζλάρης 6(2), Γεωργίου Β. 5(1), Παπούλιος.

4) Πευκοχώρι Β- Τρίγλια 76-57
Διαιτητές: Αργυρού-Μαντάκης
Κριτές: Τσάπαρη Ι.
Πευκοχώρι Β(Πλατής):Παπαδόπουλος 21(3), Δεληγιάννης 5(1),
Μουρελάτος 6,Παπαδημητρίου 11, Σμυρλής 23(4), Καμπουράνης, Μιχαηλίδης 2, Χαλκίδης, Παπαδόπουλος Ξ .4, Δαλαμάγκας 2, Ζαφειρίου, Δεληγιάννης Γ.
Τρίγλια(Τσιαουσίδης):Kαρπούζης 17, Γιαννόγλου 3, Τσιαουσίδης, Λάσκαρης 13(2), Παπαδόπουλος . 2, Συκόπουλος-Μπέλλος, Κοντολέων6, Γεώργογλου Ε. 10(1), Λαλιώτης, Γιαννόγλου, Γεωργογλου Γ. 4, Καραγιαννάκης 2.

5) Ν.Ρόδα-Ορμύλια 63-62
Διαιτητές: Αναστασιάδης- Καρπούζης
Κριτές: Φόρα Κ.- Φόρα Χ.
Ν. Ρόδα(Κιακιλίδης):
Ταλέας Α. 8(2), Ταλέας Γ. 10, Χατζηλίδης 18(1), Ζηζηλιώτης 18, Βορεινός 4, Καμενάκης 4, Κουκουμής 1, Δουλάκης.
Ορμύλια(Τσιάρας):
Καραδήμος3(1), Τσιάρας 13(3), Μπουρλής A 6, Καραμπασλίδης, Μπουρλής, Δρακάκης 12(1), Μυλωνάς 14(4), Μουστάκας 14(1), Αρβανίτης 4.
6) Σίθωνες-17.10 Διαγόρας 41-66
Διαιτητές: Θωμόπουλος Ι-ΘωμόπουλοςΒ
Κριτές: Mεταγγιτσινός-Πλασταράς – Σαχίνι
Σίθωνες(Μίκιτς):
Kυριακίδης 1, Κρικελίκος , Αναγνωστάρας  7, Μποζίνης 7(1) Ασλανίδης 3(1), Πρατβάρης 12(2) Δαλδογιάννης Γ.  6 Τσικούρης 5
Διαγόρας(Τσομπανάκης):
Παντζάκης 8, Μιχαηλίδης 6 (1), Σουμελίδης 19(3), Γκιουλής 2, Παναγιωτόπουλος 7, Γελαδάρης 5, Παυλίδης 2, Βασιλειάδης 17

9η Αγωνιστική
1)Κένταυρος-Ν.Ρόδα  59-48

Διαιτητές: Αργυρού-Μαντάκης
Kριτής: Koντογιάννη
Δεκάλεπτα: 14-8, 24-20, 40-31, 59-48
Κένταυρος Καλλικράτειας:(Βλοστος-Χατζηαλεξης) Σελεμενακης 4,Θαλασσινος Θ. 2,Λουλουδιαδης 2,Χατζηγιοβανακης,Δομπρογλου 11,Καλιμαφκιδης 4,Θαλασσινος Κ. 4,Δασκαλακης 5(1),Σακοραφας 4,Ζαπαντζης,Κανακογλου 14,Κωνσταντινιδης 9.
Ξέρξης Ν. Ρόδων (Κιακιλιδης-Ζηζηλιωτης):Ταλεας Α. 7(1),Αντωνιαδης,Ταλεας Γ.,Χατζηλιδης 11,Ζηζηλιωτης 7(1),Βορεινος 19(3),Φιδεογλου,Καμενακης,Κουκουμης 2,Δουλακης 2.

2) Αετός Μουδανιών – Γαλάτιστα  39-61
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β- Αναστασιάδης
Κριτές: Eλιοδώρου- Σίμου Κ.
Δεκάλεπτα: 13-16, 25-40, 33-50, 39-61
Αετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος-Τσοπουρίδης):
Φιλοξενίδης Ι., Φιλοξενίδης Κ. 5(1), Τσιφτσής 4, Τσουρέκου 2, Τεζετζίδης 2, Αποστόλου 8, Τορουνίδης 2, Τσοπουρίδης 4, Σούρλας, Μαναβάκης12
Γαλάτιστα( Κασαπίδης-Καλογεράς): Παπούλιος, Κατσιούρης, Γεωργίου Β. 10, Ματσούκης 12(1), Γιαννάκης 1, Ντομόπουλος 3, Καλογεράς, Τσιόκανος, Κωστακίδης 15, Καζλάρης 12(2), Γιαλιάς 6, Kύρος 2

3) 17.10 Διαγόρας- Αρναία 81-48
Διαιτητές: Θωμόπουλος-Αναστασιάδης
Κριτές:Σίμου Κ., Ελιοδώρου
Δεκάλεπτα:23-18, 45-25, 62-33, 81-48
17.10 Διαγόρας(Τσομπανάκης): Λινάρδος, Μιχαηλίδης 9(4), Χαραλάμπους 6, Γκιουλής 10, Γελαδάρης 2, Παναγιωτόπουλος 18, Βασιλειάδης 15, Παντζάκης 14 (2), Καρβέλης 7
Αρναία(Μοσχόπουλος):Λουκοβίτης 4(1), Ταμβάκης Ν., Μοσχόπουλος Α. 12(3), Κατσάγγελος, Κατράνης 11(2), Μοσχόπουλος Απ., Κυπαρισσάς 12(2), Ταμβάκης κ., Ταμβάκης Π.5

4) Aετοί Ορμύλιας- Πευκοχώρι Β 57-55
Διαιτητές: Θωμόπουλος Ι -Ελιοδώρου
Κριτές: Mεταγγιτσινός-Πλασταράς
Δεκάλεπτα:12-7, 22-20, 26-31, 57-55
Aετοί Ορμύλιας(Μουστάκας): Καραδήμος 4,  Μαχαίρας Φ. 8, Μιμάνης,, Μπουρλή 9(1)), Τσικούρης, Δρακάκης 3, Καγιαμπασλίδης, Ματσιώρης, Μυλωνάς 23(5), Αρβανίτης 10.
Πευκοχώρι(Πλατής): Παπαδόπουλος Γ. 14(2), Μουρελάτος 5, Παπαδημητρίου 13, Σμυρλής 14(4), Καπουράνης 2, Τσιάλας 3, Χαλκίδης, Σκέντος, Δαλαμάγκας, Κερμεντής, Δεληγιάννης Γ.4

5) Μαρμαράς-Σίθωνες 55-46
Διαιτητές: Θωμόπουλος-Ελιοδώρου
Κριτές: Mεταγγιτσινός-Σαχίνι-Πλασταράς
Δεκάλεπτα:  12-14, 27-22, 41-30, 55-46
Μαρμαράς(Ντούσιας): Καίκης 3, Λάζογλου 4, Κισκιρόπουλος 7, Μιλκονίδης, Τσεπελίδης, Καραστέργιος 5, Δεληγιάννης 12(1), Κανατάς 15, Ρόδιος 9.
Σίθωνες(Μίκιτς): Κυριακίδης 4, Δέας, Κρικελίκος 2, Αναγνωστάρας 2, Καλλιμάνης 3, Ασλανίδης 6(2), Αλεξιάδης 4, Καρράς 11(3), Σαχίνι 4,  Δαλδογιάννης 6, Χασάπης, Τσικούρης 4

6) Τρίγλια-Ιερισσόs 74-84
Δεκάλεπτα: 20-20, 41-37, 60-68, 74-84
Tρίγλια(Τσιαουσίδης): Γιαννόγλου Β. 8, Τσιαουσίδης 25(4), Λάσκαρης, Παπαδόπουλος, Συκόπουλος, Κοντολέων 6, Γιαννόγλου, Λαλιώτης 5(1), Κοσμίδης, Γεώργογλου Γ. 5, Καραγιαννάκης 9, Καρπούζης 13.
Ιερισσός(Κατσιφός):Nτούζα 7(1), Κεσκεσιάδης 17, Ευθυμόπουλος 18(4), Ευθυμίου 33(1), Κόμνος 8, Μπαντής, Γιώργου, Φαρμακόπουλος

10η Αγωνιστική
1) Αετός Μουδανιών-17.10 Διαγόρας 59-68

Διαιτητές: Θωμόπουλος- Αργυρού
Κριτές:Μπιγίτης-Ελιοδώρου
Δεκάλεπτα: 15-22, 44-42, 52-51, 59-68
Aετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος): Φιλοξενίδης Ι., Φιλοξενίδης Κ. 15(3), Τσιφτσής 10, Τσουρέκου 3, Λαυκίδης, Αποστόλου, Τορουνίδης 13, Τσοπουρίδης 14(1), Σούρλας, Μαναβάκης 4, Τεζετζίδης.
17.10 Διαγόρας(Τσομπανάκης): Μιχαηλίδης 12, Χαραλάμπους 18, Σουμελίδης 2, Παντζάκης 7(1), Γκιουλής 12, Γελαδάρης 11, Καρβέλης6

2) Γαλάτιστα-Κένταυρος 61-71
Διαιτητές: Θωμόπουλος-Αργυρού
Κριτές: Θεοδόσης-Βορδός- Ελιοδώρου
Δεκάλεπτα: 14-21, 25-38, 47-52, 61-71
Γαλάτιστα(Κασαπίδης): Γεωργίου Β 3(1), Τερζής 10(1), Ματσούκης 8(2), Γιαννάκης, Ντομόπουλος 8, Κατσούλης 7, Κωστακίδης 14, Καζλάρης 10(3), Γιαλιάς, Κύρος 1.
Κένταυρος(Βλοστός): Σελεμενάκης 11, Θαλασσινός, Λουλουδιάδης 10, Δόμπρογλου 3 Καλλιμαυκίδης 1, Θαλασσινός κ. 11(1), Δασκαλάκης 14(1), Σακοράφας 2,  Ζαπαντζής 2, Κανακόγλου 10, Κωνσταντινίδης 7.

3)Σίθωνες-Τρίγλια 50-67
Διαιτητές: Θωμόπουλος-Ελιοδώρου
Κριτές: Σαχίνι- Πλασταράς
Δεκάλεπτα: 15-14, 29-33, 38-51, 50-67
Σίθωνες(Γιόβαν): Κυριακίδηs 7, Μποζίνης 2, Κρικελίκος 12, Αναγνωστάρας 12, Πρατβάρης2, Αλεξιάδης, Κόλλιας, Σαχίνι 2, Καλλιμάνης 2, Δαλδογιάννης 2, Τσικούρης , Xασάπης 3(1)
Τρίγλια(Τσαουσίδης): Καρπούζης 9, Γιαννόγλου 3, Τσιαουσίδης 35(3), Λάσκαρης 10, Παπαδόπουλος, Κοντολέων, Γεώργογλου 5, Λαλιώτης 3(1), Γεώργογλου Γ., Καραγιαννάκης 2

4) Αρναία-Μαρμαράς 44-51
Διαιτητές: Αναστασιάδης-Καρπούζης
Κριτές: Moσχόπουλος-Τζημητρέα
Δεκάλεπτα: 8-10, 18-22, 27-31, 44-51
Aρναία(Μοσχόπουλος): MoσχόπουλοςΑπ 2, Λουκοβίτης, Ταμβάκης Ν., Μοσχόπουλος Αρ 10(2)., Καραθανάσης 15(1), Κατράνης 6(2), Αργυρίου 4, Κατσάγγελος, Χαριστός, Κυπαρισσάς 5(1), Ταμβάκης Κ.2, Ταμβάκης Π
Μαρμαράς(Ντούσας): Λάζογλου5, Κισκιρόπουλος 18(1), Μιλκονίδης 4, Τσεπελίδης, Αλεξόπουλος, Καραστέργιος 4, Δεληγιάννης 8, Κανατάς 8, Ρόδιος 4.
5) Πευκοχώρι Β-Ν. Ρόδα
6) Ιερισσός-Ορμύλια 91-74
Διαιτητές: Aναστασιάδης- Μαντάκης
Κριτές: Φόρα- Ιωάννου
Δεκάλεπτα: 23-26, 41-37, 64-54, 91-74
Ιερισσός(Κατσιφός): Nτούζα 13(1), Κεσκεσιάδης 25(1), Ευθυμόπουλος 2, Ευθυμίου Π. 29(2), Κόμνος 17, Φιδανάκης 3, Φαρμακόπουλος 2, Κουτσουπής.
Ορμύλια(Τσιάρας): Τσιάρας 11(1), Μπουρλής Α. 16(2), Τσικούρης, Μαχαίρας, Καγιαμπασλίδης 2, Δρακάκης 8, Ματσιώρης, Μυλωνάς 24(8), Μπουρλής Χ. 2, Αρβανίτης 11(1)

11η Αγωνιστική
1) Ν. Ρόδα-Ιερισσός 62-65
Διαιτητές: Θωμόπουλος Ι- Αναστασιάδης
Κριτές: Ευθυμίου Χ- Ευθυμίου Β-Ιωάννου
Δεκάλεπτα: 13-19, 37-36, 52-49, 62-65
N.Ρόδα(Κιακιλίδης): Tαλέας Α 5(1), Ταλέας Γ. 8, Χατζηλίδης 9, Ζηζηλιώτης 16(2), Βορεινός 20(2), Φιδέογλου 2, Καμενάκης 2, Δραγουμάνος, Κουκουμής
Ιερισσός(Κατσιφός): Nτούζα 3, Κεσκεσιάδης 10, Ευθυμόπουλος 3, Ευθυμίου Π. 40(1), Κόμνος 7 , Ευθυμίου Γ., Φυδανάκης, Γιώργου , Φαρμακόπουλος 2, Ευθυμίου Γ.(Ηλια)

2) Μαρμαράς-Αετός Μουδανιών 75-43
Διαιτητές:Aναστασίαδης- Θωμόπουλος
Κριτές: Πλασταράς-Σαχίνι
Δεκάλεπτα: 9-6, 40-15, 58-31, 75-43
Μαρμαράς(Ντούσας): Kαίκης, Λάζογλου 9, Κισκιρόπουλος 6, Μιλκονίδης, Καραστέργιος 11(1), Δεληγιάννης 22, Κανατάς 14, Ρόδιος 13.
Αετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος): Φιλοξενίδης Ι. 3, Ταμπούρλος, Φιλοξενίδης Κ. 3, Τσιφτσής 5, Τσουρέκου, Τεζετζίδης 2, Νικολόπουλος, Τορουνίδης 8, Τσοπουρίδης 12, Σούρλας 6, Μαναβάκης 4, Αποστόλου.

3) 17.10 Διαγόρας – Γαλάτιστα 59-51
Διαιτητές: Aρυγρού- ΜαντάκηςΚριτές: Mπιγίτης-Ελιοδώρου
Δεκάλεπτα: 17-16, 25-32, 47-42, 59-51
17.10 Διαγόρας(Τσομπανάκης): Παντζάκης 12, Μιχαηλίδης 8(2), Χαραλάμπους 18(1), Γκιουλής 4, Γελαδάρης 8(1), Βασιλειάδης 7, Παυλίδης 2, Καρβέλης.
Γαλάτιστα(Κασαπίδης): Τερζής 9, Ματσούκης 11(3), Γιαννάκης, Ντομόπουλος 15, Παπαγεωργίου, Κατσούλης 4, Καζλάρης, Τσιοκάνος 12, Παπαδόπουλος.

4) Τρίγλια-Αρναία 76-58
Διαιτητές: Αργυρού-Μαντάκης
Κριτές: Mπιγίτης-Ελιοδώρου
Δεκάλεπτα: 18-9, 35-21, 58-43, 76-58
Tρίγλια(Τσιαουσίδης): Καρπούζης5(1), Γιαννόγλου 12, Τσιαουσίδης 39(7), Λάσκαρης 5(1), Παπαδόπουλος 4, Κοντολέων, Γεώργογλου Ε. 2, Λαλιώτης, Γιαννόγλου Α. 2, Γεώργογλου Γ. 4, Καραγιαννάκης 3.
Αρναία(Μοσχόπουλος):  Λουκοβίτης, Ταμβάκης 3(1), Μοσχόπουλος 3(1), Καραθανάσης 7(1), Κατράνης 11(2), Αργυρίου Χ. 2, Κατσαμπρόσκος, Κυπαρισσάς 19(2), Ταμβάκης Κ. 5(1), Ταμβάκης Π. 8(1).

5) Ορμύλια-Σίθωνες 62-40
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β- Ελιοδώρου
Κριτές:Λελεγιάννης- Βορδός
Δεκάλεπτα: 18-9, 29-23, 45-26, 62-40
Oρμύλια(Τσιάρας): Τσιάρας 11(2), Μπουρλής A. 8(1), Τσικούρης, Μαχαίρας 3, Καγιαμπασλίδης 11(1), Μπουρλής Χ. 2, Ματσιώρης, Μυλωνάς 16(2), Αρβανίτης 6(2), Mιμάνης Μ. 5
Σίθωνες( Mίκιτς): Kυριακίδης5(1), Δέας , Κρικελίκος 6, Αναγνωστάρας 5, Ασλανίδης, Μποζίνης 7(1), Μπαμπαργιος, Πρατβάρης 3, Εργκλιντ 2, Κόλλιας, Δαλδογιάννης 2, Τσικούρης 9.

6) Κένταυρος-Πευκοχώρι Β 65-37
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β- Ελιοδώρου
Κριτές: Koντογιάννη- Κατσαρός- Καραμίτσιος
Δεκάλεπτα: 19-6, 29-12, 51-27, 65-37
Κένταυρος(Βλοστός): Σελεμενάκης 4, Θαλασσινός Α 2, Λουλουδιάδης 5,  Xατζηγιοβαννάκης , Δόμπρογλου 7Καλλιμαυκίδης. 4, Θαλασσινός Κ. 9, Δασκαλάκης 14(2), Σταύρου 2, Ζαπαντζής 2,  Κανακόγλου 6, Κωνσταντινίδης 3.
Πευκοχώρι Β(Πλατής): Παπαδόπουλος 3 , Δεληγιάννης Απ. 3, Μουρελάτος 3, Παπαδημητρίου 7, Δαλαμάγκας 2, Καπουράνης, Τσιάλας, Χαλκίδης, Παπαδόπουλςο Ξ. 5, Ζαφειρίου, Κερμεντής 9, Δεληγιάννης Γ 3.

Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
1) Κένταυρος-Διαγόρας 74-54
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β-Αργυρού
Κριτές: Κοντογιάννη – Δήμου-Καραμίτσιος
Κένταυρος(Βλοστος): Σελεμενάκης 5, Θαλασσινός 2, Λουλουντιάδης 9, Κατσαρός 5(1), Δόμπρογλου 4, Καλλιμαυκίδης4, Θαλασσινός 5(1), Δασκαλάκης 9(1), Σταύρου, Ζαπαντζής 3, Κανακόγλου 28(4)
Διαγόρας(Τσομπανάκης): Παντζάκης  4, Μιχαηλίδης 13(2), Χαραλάμπους 2, Παναγιωτόπουλος 17, Γκιουλής 2,  Γελαδάρης 2, Παυλίδης, Βασιλειάδης 14, Καρβέλης

2) Μαρμαράς- Γαλάτιστα 60-56
Διαιτητές: ΘωμόπουλοςΒ- Θωμόπουλος Ι
Κριτές: Mεταγγιτσινός-Πλασταράς
Μαρμαράς( Λάζογλου): Καίκης 1, Λάζογλου, Κισκιρόπουλος 11, Θεοχάρης 22, Καραστέργιος 7(1), Δεληγιάννης 8, Κανατάς 6(1), Ρόδιος 5
Γαλάτιστα(Κασαπίδης): Γιαννάκης 2, Παπαγεωργίου, Τερζής 20(2), Ματσούκης 8, Παπαδόπουλος, Ντομόπουλος 3, Γεωργίου Β 9(2), Κατσούλης 10(2), Κωστακίδης 4, Καζλάρης, Γιαλιάς, Κύρος

3) Τρίγλια-Αετός Μουδανιών 77-54
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β- Αργυρού Μ.
Κριτές: Σιμου Α- Ελιοδώρου
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Γιαννόγλου 2, Τσιαουσίδης 31(3), Λάσκαρης 4, Παπαδόπουλος, Κοντολέων 4, Γεώργογλου Ε 9(1), Λαλιώτης  7(1), Κοσμίδης6(1), Γεώργογλου Γ. , Καρσαγιαννάκης  14
Αετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος): Λαυκίδης 3, Νικολόπουλος, Τσιφτσής , Τσουρέκου 9, Τεζετζίδης  5, Αποστόλου , Τσοπουρίδης 25(1), Σούρλας 2, Μαναβάκης 10

4) Ορμύλια-Αρναία 76-77
Διαιτητές: Mαντάκης-Ελιοδώρου
Κριτές: Βορδός Α-Βορδός Ζ
Ορμύλια(Τσιάρας): Ματσιώρης, Τσιάρας 17(2), Μπουρλής 11,  Τσικούρης 4, Μαχαίρας  4, Καγιαμπασλίδης 2, Μυλωνάς 25(4), Αρβανίτης 13(1)
Αρναία(Μοσχόπουλος): Kατσάγγελος, Ταμβάκης Ν. , Μοσχόπουλος Αρ. 8(2), Καραθανάσης  8(2), Κατράνης 23(3), Στόικος 19(2), Αργυρίου Χ. 4, Μοσχόποπουλος Απ. 9(3),  Ταμβάκης Κ.4, Ταμβάκης Π. 2

5) Ν. Ρόδα-Σίθωνες 58-38
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ- Αναστασιάδης
Κριτές: Καραμπατάκης
Ν.Ρόδα(Κιακιλίδης): Tαλέας Α. 9(1), Αντωνιάδης, Ταλέας Γ. 3(1), Χατζηλίδης 13,  Ζηζηλιώτης 21, Βορεινός 5(1), Φιδέογλου, Δραγουμάνος 4, Κουκουμής 3, Δουλάκης
Σίθωνες(Μίκιτς): Μποζίνης, Κρικελίκος 2, Αναγνωστάρας 16, Καλλιμάνης, Χασάπης , Αλεξιάδης 9, Πολυγυρνός-Καρράς 3, Δαλδογιάννης 4, Ασλανίδης, Πρατβάρης 4

6) Πευκοχώρι Β- Ιερισσός 53-77
Διαιτητές: Mαντάκης-Ελιοδώρου Χ.
Κριτής: Tσάπαρη
Πευκοχώρι(Πλατής): Ζαφειρίου, Παπαδημητρίου 6, Σμυρλής 23(5),Δαλαμάγκας 4, Κερμεντής 2, Δεληγιάννης, Παπαδόπουλος Ξ 8 , Καπουράνης 2, Παπαδόπουλος Γ. 8
Ιερισσός(Κατσιφός): Ευθυμίου 5, Ντούζα 10, Κόμνος 5, Κουτσουπής 4, Ευθυμίου Π. 35(4), Καραθανάσης 8 , Φυδανάκης 10

2η Αγωνιστική
1) Αετός Μουδανιών-Αετοί Ορμύλιας 61-62
Διαιτητές: Αργυρού-Ελιοδώρου
Κριτές: Σίμου Α- Χαριστός-Σίμου Κ
Αετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος): Λαυκίδης 4, Τσιφτσής 12, Τσουρέκου 4, Τεζετζίδης 4, Αποστόλου, Τορουνίδης 7, Τσοπουρίδης 22, Σούρλας, Μαναβάκης 8, Ταμπούρλος.
Αετοί Ορμύλιας(Τσιάρας): Μυλωνάς 24(2), Τσιάρας 11(1), Βράκας Τσικούρης, Μαχαίρας 6, Καγιαμπασλίδης 5, Μπουρλής 7, Αρβανίτης 9

2) Αρναία- Ν.Ρόδα 54-58
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ- Θωμόπουλος Β
Κριτές: Μοσχόπουλος-Τζημητρέα
Αρναία( Μοσχόπουλος): Μοσχοπουλος Απ., Λουκοβίτης, Κατσάγγελος, Μοσχόπουλος Αρ. 9(3), Κατσαμπρόκος, Κατράνης 12(1), Στόικος 13(1), Αργυρίου Χ., Ταμβάκης Κ. 3 Ταμβάκης Π.13(1)
Ν. Ρόδα(Κιακιλίδης):  Ταλέας Α. 3(1), Αντωνιάδης, Ταλέας Γ. 3, Χατζηλίδης 3, Ζηζηλιωτης 13, Βορεινός 16(2), Φιδέογλου 3, Καμενάκης 12, Κουκουμής 5.

3) Ιερισσός-Κένταυρος 68-74
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ- Θωμόπουλος Β
Κριτές: Eυθυμίου, Ντούζα, Φόρα
Ιερισσός(Κατσιφός): Ντούζα 10(2), Κεσκεσιάδης 13, Ευθυμόπουλος 21, Ευθυμίου Π. 8, Κόμνος Ν. 13, Φαρμακόπουλος 3, Κουτσουπής
Κένταυρος( Bλοστός): Σελεμενάκης 9, Θαλασσινός Α., Λουλουδιάδης 16, Κατσαρός 8(2), Δόμπρογλου, Καλλιμαυκίδης 2, Θαλασσινός Κ. 6, Δασκαλάκης 22, Σταύρου, Ζαπαντζής 2, Κανακόγλου 5, Κωνσταντινούδης 4

4) 17.10 Διαγόρας-Μαρμαράς 47-40
Διαιτητές: Αναστασιάδης- Καρπούζης
Κριτές: Παπαδόπουλος-Ελιοδώρου
17.10 Διαγόρας(Τσομπανάκης):Παπαγεωργίου, Μιχαηλίδης 15(3), Χαραλάμπους 5(1), Γελαδάρης 2, Βασιλειάδης 3(1), Καρβέλης, Παντζάκης 5, Γκιουλής 4, Σουμελιδης 3(1), Παναγιωτόπουλος 10
Μαρμαράς(Αλεξόπουλος): Καίκης 2, Λάζογλου 10, Κισκιρόπουλος, Μιλκονίδης 4, Καραστέργιος 4, Δεληγιάννης 13(1), Κανατάς 7(1), Ρόδιος.

5) Γαλάτιστα-Τρίγλια 61-52
Διαιτητές: Aναστασιάδης- Μαντάκης
Κριτές: Θεοδόσης- Βορδός Ζ.
Γαλάτιστα(Κασαπίδης): Σιδηράς, Παπαγεωργίου 2, Τερζής  6(1), Ματσούκης  10(1), Κατσούλης 14, Ντομόπουλος 6, Γιαλιάς 2, Κύρος 2, Παπαδόπουλος  2, Κωστακίδης 8, Καζλάρης 9(2)
Τριγλια(Τσιαουσίδης): Καρπούζης 3, Γιαννόγλου 3, Τσιαουσίδης 26(3), Λάσκαρης 2, Παπαδόπουλος, Γιαννόγλου Α. , Κοντολέων 2, ΓεώργογλουΕ. 9(2), Λαλιώτης , Κοσμίδης 3(1), Γεώργογλου Γ., Καραγιαννάκης  4

6) Σίθωνες- Πευκοχώρι Β

3η Αγωνιστική
1) Ιερισσός-Σίθωνες 70-39
Διαιτητές: Αναστασιάδης- Ελιοδώρου Χ.
Κριτές: Ευθυμίου-Ντούζα- Ευθυμίου Χ
Ιερισσός(Κατσιφός): Ευθυμίου Γ. 2, Ντούζα 3, Κεσκεσιάδης 12, Ευθυμοπουλος 23, Κόμνος Ν. 17, Ευθυμίου Γ του Ηλ, Μπάντης 4, Γιώργου 3, Φαρμακόπουλος 4, Κουτσουπής 2
Σίθωνες(Μίκιτς): Δέας 2, Μποζίνης 5, Αναγνωστάρας 14, Μανουσαρίδης, Πρατβάρης 8, Κρικελίκος, Πολυγυρνός-Καρράς  2, Καλλιμάνης 2, Δαλδογιάννης 2, Κόλλιας, Τσικούρης 4,

2) Ν.Ρόδα- Αετός Μουδανιών 68-38
Διαιτητές: Aναστασιάδης- Ελιοδώρου Χ.
Κριτές: Σταματίου Γ.- Φιδέογλου, Καραμπατάκης
Ν.Ρόδα(Κιακιλίδης): Tαλέας Α. 8, Ταλέας Γ. 2, Χατζηλίδης 10, Ζηζηλιώτης 19(1), Βορεινός 15(2), Φιδέογλου, Καμενάκης Μ. 8, Καμενάκης Ν., Δραγουμάνος, Κουκουμής 4, Δουλάκης 2.
Αετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος): Λαυκίδης, Ταμπούρλος, Φιλοξενίδης 2, Τσιφτσής 6, Τσουρέκου 2, Τεζετζίδης 3, Τορουνίδης 7(1), Τσοπουρίδης 8, Μαναβάκης 4, Αποστόλου 6.

3)Πευκοχώρι Β-Αρναία 67-45
Διαιτητής: Kαρπούζης
Κριτής: Tσάπαρη
Πευκοχώρι Β(Πλατής): Παπαδόπουλος 8(2), Δεληγιάννης 4, Μουρελάτος 6, Παπαδημητρίου 17 , Σμυρλής 13(3), Παπανικολάου, Χαλκίδης 9, Δαλαμάγκας, Τσιάλας, Σερέτης 4, Κερμεντής 2, Δεληγιάννης, Δαλαμάγκας 4.
Αρναία(Μοσχόπουλος): Μοσχόπουλος, Κατσαγγελος, Λουκοβίτης, Μοσχόπουλος Αργ 9(3), Κατσαμπρόκος,Κατράνης 12(1), Στόικος 3, Αργυρίου Χ., Τζιτζιρίκας Γ. 1, Κυπαρισσάς 4(1), Ταμβάκης Κ. 6, Ταμβάκης Π 5.

4) Τρίγλια-17.10 Διαγόρας 69-72
Διαιτητές: Aργυρού- Μαντάκης
Κριτές:Μπιγίτης- Χατζηπέτρου
Τρίγλια(Σερεμέτης): Καρπούζης 8, Γιαννόγλου 2, Τσιαουσίδης 24(2), Λάσκαρης 4, Γιαννόγλου Α., Συκόπουλος-Μέλλος 4, Κοντολέων 2, Γεώργογλου Ε. 6(1), Λαλιώτης 9(3), Κοσμίδης 3(1), Γεώργογλου Γ., Καραγιαννάκης 7.
17.10 Διαγόρας(Τσομπανάκης) : Παπαγεωργίου 9, Μιχαηλίδης 7(1), Παντζάκης 13(2), Γκιουλής 4, Σουμελίδης 11(1), Γελαδάρης, Παναγιωτόπουλος10(1), Βασιλειάδης 14, Παυλίδης, Καρβέλης 4

5) Ορμύλια-Γαλάτιστα 37-65
Διαιτητές: Αναστασιάδης-Μαντάκης
Κριτές: Βορδός Α., Βορδός Ζ.
Ορμύλια(Τσιάρας): Μυλωνάς 6(1), Τσιάρας 6(2), Μπουρλής 3, Τσικούρης, Μαχαιράς, Καγιαμπασλίδης 2, Μπουρλής Αθ 6, Ματσιώτης, Αρβανίτης 4, Στεφανίδης 10(2)
Γαλάτιστα(Κασάπης): Γιαννάκης 5, Παπαγεωργίου 10, Τερζής, Ματσούκης 10, Παπαδόπουλος 6(2), Ντομόπουλος 11, Καλογεράς, Κατσούλης, Κωστακίδης 19, Καζλάρης, Γιαλιάς 2, Κύρος 2.

6) Μαρμαράς-Κένταυρος 33-54
Διαιτητές: Αργυρού- Μαντάκης
Κριτές: Mεταγγιτσινός- Πλασταράς- Ελιοδώρου
Δεκάλεπτα: 6-12, 16-26, 29-48, 33-54
Μαρμαράς(Αλεξόπουλος): Kαίκης 3(1), Ψηλογιάννης, Κισκιρόπουλος, Μιλκονίδης 7(1), Θεοχάρης 9, Καραστέργιος 5(1), Δεληγιάννης 4, Κανατάς, Ρόδιος 1, Ζουμπουλης 4.
Κένταυρος(Βλοστός): Σελεμενάκης 6, Θαλασσινός Α. 2, Λουλουδιάδης 9(1), Κατσαρός, Δόμπρογλου 6, Καλιμαυκίδης 2, Θαλασσινός 8, Δασκαλάκης, Σταύρου, Ζαπαντζής 2, Κανακόγλου13, Κωνσταντινίδης 6.

4η Αγωνιστική
1)Αρναία-Ιερισσός 59-76
Διαιτητές:Aναστασιάδης-Αναστασιάδης Σ
Κριτές: Μοσχόπουλος-Τζημητρέα
Δεκάλεπτα:7-28, 22-47, 39-64, 59-76
Aρναία(Μοσχόπουλος): Μοσχόπουλος Απ. 15(3), Λουκοβίτης, Κατσάγγελος , Μοσχόπουλος Αργ. 9(1), Τζιτζιρίκας 5, Κυπαρισσάς 4, Στόικος 17(2), Αργυρίου, Κατράνης 7(1), Ταμβάκης Κ. 2, Ταμβάκης Π.
Ιερισσός(Κατσιφός):Ντούζα 11(1), Κεσκεσιάδης 30(2), Κόμνος 11, Κουτσουπής 5(2), Ευθυμίου, Ματάκος 4, Μπαντής 9(1), Φαρμακόπουλος 6(1)

2) 17.10 Διαγόρας- Ορμύλια 74-60
Διαιτητές: Λειβαδιώτης- Μαντάκης
Kριτές:Σίμου Α.-Ελιοδώρου
Δεκάλεπτα: 33-17, 49-29, 61-42, 74-60
17.10 Διαγόρας(Tσομπανάκης):Παπαγεωργίου, Μιχαηλίδης 9(1), Γελαδάρης 5(1), Βασιλειάδης 17, Καρβέλης 7(1), Παντζάκης 22(5), Γκιουλής, Σουμελίδης 3(1), Παναγιωτόπουλος 7, Παυλίδης 2, Χαραλάμπους 2
Oρμύλια(Τσιάρας):Βουρβουτσιώτης, Μιμάνης, Τσιάρας 13(1), Μπουρλής 16(2), Τσικούρης 2, Μαχαιράς 4, Καγιαμπασλίδης, Αρβανίτης 25(2)

3) Mαρμαράς-Τρίγλια 62-70
Διαιτητές:Αναστασιάδης – Αναστασιάδης Σ
Kριτές: Γκιοργκίεβα-Πλασταράς
Δεκάλεπτα:18-12, 28-25, 47-51, 62-70
Mαρμαράς(Ντούζας):Καίκης, Λαζόγλου 9, Κισκιρόπουλος 7, Μιλκονιδης 7 Καραστεργίος 13(2), Ζουμπούλης, Δεληγιάννης 8, Κανατάς 6, Ρόδιος 6, Κανατάς 6
Tρίγλια(Τσιαουσίδης):Γιαννόγλου 5(1), Τσιαουσίδης 31(3), Παπαδόπουλος, Κοντολέων 2, Γεωργογλου 6(1), Λαλιώτης 10(3), Κοσμίδης 3(1), Γεωργογλου Γ., Καραγιαννάκης 13(1)

4) Aετός Μουδανιών-Ευρώπη 87 37-50
Διαιτητές:Αργυρού – Ελιοδώρου
Kριτές:Σίμου Α., Ελιοδώρου-Μπιγίτης
Δεκάλεπτα: 8-9, 22-16, 32-31, 37-50
Aετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος): Λαυκίδης 2, Ταμπούρλος 2, Φιλοξενίδης Ι. 6, Τσιφτσής 7, Τσουρέκου, Αποστόλου 2, Τορουνίδης 10, Σούρλας, Νικόπουλος, Μαναβάκης 8
Ευρώπη 87 (Πλατής): Παπαδόπουλος Γ  3, Τσιάλας 2, Μουρελάτος 5, Παπαδημητρίου 4, Σμυρλής, Παπανικολάου 2, Χαλκίδης, Δεληγιάννης 4, Σερέτης 14, Κερμεντής 3.

5) Kένταυρος-Σίθωνες 60-33
Διαιτητής: Mαντάκης
Kριτές:Κοντογιάννη-Κανακόγλου, Δήμου
Δεκάλεπτα: 21-8, 42-20, 49-28, 60-33
Kένταυρος(Βλοστός):Σελεμενάκης 4, Θαλασσινός Α. 2, Λουλουδιάδης 11(1), Χατζηγιοβανάκης, Δόμπρογλου 6, Καλιμαυκίδης 9, Θαλασσινός 16(2), Δασκαλάκης 4, Σταύρου 6(2), Ζαπαντζής, Ανφιμιάδης, Κωνσταντινίδης 2.
Σίθωνες(Mίκιτς):Δεάς 2, Κρικελίκος 3, Αναγνωστάρας 4, Πρατβάρης 9, Χασάπης, Μποζίνης, Ασλανίδης 2, Εργκλιντ 2, Δαλδογιάννης 2, Καλλιμάνης 4, Τσικούρης 5
6) Γαλάτιστα- Ν.Ρόδα 39-49
Δεκάλεπτα: 12-14, 23-26, 35-40, 39-49
Γαλάτιστα(Kασαπίδης):
Γιαννάκης, Τερζής 8, Ματσούκης 6, Ντομόπουλος 6(2), Γεωργίου Β. 10, Παπαγεωργίου, Κωστακίδης 8, Καζλάρης, Γιαλιάς, Κύρος 1
Ν.Ρόδα(Κιακιλίδης):
Ταλέας Α. 11(2), Χατζηλίδης 8(1), Ζηζηλίωτης 21(3), Βορεινός 5, Καμενάκης 2, Δραγουμάνος 2, Κουκουμής, Δουλάκης

5η Αγωνιστική
1) Τρίγλια-Κένταυρος 79-86
Δεκάλεπτα: 24-24, 48-46, 61-62, 79-86
Tρίγλια(Τσιαουσίδης): Καρπούζης 9(1), Γιαννόγλου Β., Τσιαουσίδης 46(8), Λάσκαρης, Γιαννόγλου Α., Κοντολέων 10(2), Γεώργογλου Ε., Λαλιώτης 4, Κοσμίδης, Γεώργογλου Γ., Καραγιαννάκης 10.
Κένταυρος(Βλοστός): Σελεμενάκης 18, Θαλασσινός Α. 2, Λουλουδιάδης 6, Κατσαρός, Δόμπρογλου 2, Θαλασσινός Κ. 17(1), Δασκαλάκης 16(1), Ζαπαντζής 2, Κανακόγλου 23, Κωνσταντινίδης.

2) Πευκοχώρι Β- Γαλάτιστα 56-26
Δεκάλεπτα: 10-8, 23-12, 39-18, 56-26
Πευκοχώρι(Παπαστεφάνου): Παπαδόπουλος 4, Δεληγιάννης, Μουρελάτος 4, Παπαδημητρίου 4(1), Σμυρλής 10(1), Καλαμβούκας5(1), Χαλκιδης 7, Καπουράνης 5(1), Δαλαμάγκας 7(1), Σερέτης 2, Κερμεντής 4, Δεληγιάννης Γ 4.
Γαλάτιστα(Κασαπίδης): Kατσιούρης, Γεωργίου Β., Γιαννάκης 3, Σιδηράς, Θεολόγης, Καζλάρης 5(1), Γιαλιάς 7, Κύρος, Τσιοκάνος 2, Παπαδόπουλος Μ. 9(1), Καλογεράς.

3) N.Ρόδα-Διαγόρας 50-63
Δεκάλεπτα: 13-20, 26-31, 34-47, 50-63
Ν.Ρόδα(Κιακιλίδης): Tαλέας Α., Αντωνιάδης, Ταλέας Γ. 5, Χατζηλίδης 15(1), Βορεινός 18(2), Φιδέογλου, Καμενάκης Μ. 6, Καμενάκης Ν., Δραγουμάνος 4, Κουκουμής 2, Δουλάκης.
Διαγόρας(Τσομπανάκης): Μιχαηλίδης 4(1), Χαραλάμπους, Λινάρδος, Παντζάκης 13(3), Γκιουλής 2, Σουμελίδης 13(3), Βασιλειάδης 17(1), Παναγιωτόπουλος 12, Καρβέλης, Παυλίδης 2

4) Ιερισσός-Αετός Μουδανιών 104-49
Δεκάλεπτα: 31-10, 64-21, 82-35, 104-49
Ιερισσός( Κατσιφός): Ευθυμίου Γ., Ντούζα 15(1), Κεσκεσιάδης 25(1), Κατσιφός, Ευθυμίου Π. 20(1), Κόμνος Ν. 20(1), Ματάκος, Κουτσουπής, Μπαντής 12, Γιώργου 1, Φαρμακόπουλος 2, Ευθυμίου Γ(Η) 5.
Aετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος): Τεζετζίδης, Νικολόπουλος 3, Φιλοξενίδης  Ι. 8, Τσιφτσής 2, Τσουρέκου, Αποστόλου 4, Λαυκίδης 9, Τορουνίδης, Τσοπουρίδης 17, Σούρλας 2, Μαναβάκης 4(1), Ταμπούρλος.

5) Ορμύλια- Μαρμαράς 46-55
Δεκάλεπτα: 20-20, 28-35, 40-44, 46-55
Oρμύλια(Τσιάρας): Βράκας 4(1), Μπουρλής 8(1) Τσικούρης, Μαχαίρας 4, Καγιαμπασλίδης 8, Μπουρλής Χ., Μυλωνάς 16(4), Αρβανίτης 6
Μαρμαράς(Αλεξόπουλος): Kαραστέργιος 10(2), Κισκιρόπουλος 13(1), Μιλκονίδης 7, Δεληγιάννης 8, Ρόδιος 2, Λάζογλου 15

6) Σίθωνες-Αρναία 62-78
Δεκάλεπτα: 19-23, 38-35, 54-52, 62-78
Σίθωνες( Μίκιτς): Βρασταμινός, Σαχίνι 13, Κρικελίκος 5, Αναγνωστάρας 3, Δημητριάδης 16(2), Χασάπης 7(1), Αλεξιάδης 9, Καλλιμάνης 1, Δαλδογιάννης 6,  Τσικούρης 2.
Αρναία(Μοσχόπουλος): Μοσχόπουλος Α. 9(3), Κατσάγγελος, Μοσχόπουλος Α 6(2), Κατσαμπρόκος, Κατράνης 25(4), Στόικος 25(1), Τζιτζιρίκας, Κυπαρισσάς 7, Ταμβάκης Κ., Ταμβάκης Π. 6

6η Αγωνιστική
1)Μαρμαράς- Ν.Ρόδα 55-40
Δεκάλεπτα: 16-17, 31, 26, 39-33, 55-40
Μαρμαράς( Αλεξόπουλος): Kαραστέργιος 3, Λαζόγλου 11, Κισκιρόπουλος 6, Μιλκονίδης 11, Ζουμπούλης 4(1), Δεληγιάννης 8, Κανατάς 12.
Ν.Ρόδα(Κιακιλίδης): Ταλέας, Ταλέας Γ., Χατζηλίδης 3, Ζηζηλιώτης 12(2), Βορεινός 11(1), Καμενάκης Μ., Καμενάκης 4, Δραγουμάνος 4, Κουκουμής 6.

2) Τρίγλια-Ορμύλια 74-72
Δεκάλεπτα: 28-19, 38-36, 55-58, 74-72
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Καρπούζης 4, Γιαννόγλου, Τσιαουσίδης 32(5), Παπαδόπουλος, Κοντολέων 4, Γιαννόγλου Αθ. 4, Λαλιώτης 7(1), Κοσμίδης 8(2), Γεώργογλου Γ., Καραγιαννάκης 13.
Ορμύλια(Τσιάρας): Μιμάνης Μ., Τσιάρας 29(7), Μπουρλής 24(1), Τσικούρης 2, Μαχαίρας 5, Καγιαμπασλίδης, Μπουρλής. 5, Αρβανίτης 7(1)

3) 17.10 Διαγόρας-Πευκοχώρι Β 58-39
Δεκάλεπτα: 8-10, 23-17, 33-38, 58-39
Διαγόρας(Τσομπανάκης): Παπαγεωργίου Ν., Μιχαηλίδης Π. 5(1), Λινάρδος, Παντζάκης, Σουμελίδης 4(1), Γκιουλής, Γελαδάρης, Παναγιωτόπουλος, Βασιλειάδης, Καρβέλης.
Πευκοχώρι(Πλατής): Παπαδόπουλος , Δεληγιάννης 2, Μουρελάτος 3, Παπαδημητρίου 14(2), Σμυρλής 8(2), Παπανικολάου 4, Χαλκίδης 2, Καπουράνης, Ζαφειρίου 4, Δεληγιάννης Γ.

4)Κένταυρος-Αρναία 82-70
Δεκάλεπτα: 13-10, 42-28, 57-47, 82-70
Κένταυρος( Βλοστός): Σελεμενάκης 14, Θαλασσινός 9, Λουλουδιάδης 3, Κατσαρός, Σταύρου, Ανφιμιάδης, Θαλασσινός 16(2), Δασκαλάκης 14(2), Σακκοράφας 12, Ζαπαντζής 3, Κανακόγλου 9, Κωνσταντινίδης 2.
Αρναία(Μοσχόπουλος):Kατσάγγελος, Μοσχόπουλος Αρ 4, Καραθανάσης 2, Κατράνης 11, Στόικος 16(2), Ταμβάκης Π. 5(1), Μοσχόπουλος Α. 3(1), Κυπαρισσάς 29(2).

5) Γαλάτιστα-Ιερισσός 69-68
Δεκάλεπτα: 18-17, 32-41, 53-53, 69-68
Γαλάτιστα(Κασαπίδης):Γιαννάκης, Παπαδόπουλος, Τερζής 6(1) , Ματσούκης 31(4), Γεωργίου 6(2), Παπαγεωργίου, Κωστακίδης 22, Καζλάρης 4, Κύρος.
Ιερισσός(Κατσιφός): Nτούζα 4, Κεσκεσιάδης 12, Ευθυμόπουλος 11(1), Ευθυμίου 29(3), Κόμνος 12, Ματάκος, Μπαντής, Φαρμακόπουλος

6) Αετός Μουδανιών- Σίθωνες 49-51
Δεκάλεπτα: 4-12, 22-26, 31-34, 49-51
Αετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος):
Φιλοξενίδης Ι1, Τσιφτσής 2, Τσουρέκου 6 , Ταμπούρλος , ΦιλοξενιδηςΚ.  8, Νικολόπουλος 2, Μαναβάκης 6, Τσοπουρίδης 11,
Τορουνίδης 12, Αποστόλου 1
Σίθωνες(Μίκιτς): Mποζίνης 7, Δέας 7, Κρικελίκος 5, Βρασταμηνός, Πρατβάρης 6, Ασλανίδης, Αλεξιάδης 3, Χασάπης, Καλλιμάνης 6, Δαλδογιάννης 2, Τσικούρης 15.

7η Αγωνιστική
1) Αρναία – Αετός Μουδανιών 79-63
Δεκάλεπτα: 24-16, 36-36, 48-55, 79-63
Aρναία(Μοσχόπουλος): Κατσαμπρόκος  2, Κατσάγγελος 3(1), Μοσχόπουλος Αρ 11(3), Καραθανάσης 24( 4), Λουκοβίτης, Στόικος 24(4), Τζιτζιρίκας  2, Κυπαρισσάς, Ταμβάκης 10(1).
Αετός Μουδανιών (Παναγιωτόπουλος): Τσιφτσής 4, Τσουρέκου 6, Τεζετζίδης 4, Τορουνίδης 12, Τσοπουρίδης 23, Μαναβάκης 8, Φιλοξενιδης Ι 4, Αποστόλου 2
2) Πευκοχώρι Β- Μαρμαράς 72-47
Δεκάλεπτα: 13-11, 27-27, 51-35,  72-47
Πευκοχώρι(Πλατής): Παπαδόπουλος 7(1), Δεληγιάννης 2, Μουρελάτος 11, Παπαδημητρίου 16(3), Σμυρλής 7(1), Τσιάλας, Χαλκίδης 3(1), Καπουράνης 6, Παπαδόπουλος Ξ. 8, Δεληγιάννης Γ. 12
Μαρμαράς(Ρόδιος): Kαραστέργιος 13(3), Καρνόπουλος 7, Μιλκονίδης 11, Δεληγιάννης 10, Ρόδιος 6.
3) Ορμύλια-Κένταυρος 38-78
Δεκάλεπτα:16-16, 21-35, 32-61, 38-78
Oρμύλια(Τσιάρας): Μυλωνάς 6(2), Τσιάρας 13(2), Καγιαμπασλίδης 4, Στεφανίδης 7, Μπουρλής 2, Μαχαίρας 6
Κένταυρος(Βλοστός): Σελεμενάκης 12, Θαλασσινός 6, Λουλουντιάδης 5(1), Κατσαρός 5(1), Δόμπρογλου 8, Καλλιμαυκίδης 4, Δασκαλάκης 4, Σακοράφας 14, Ζαπαντζής 2, Κανακόγλου 6, Κωνσταντινίδης 12
4) Ν.Ρόδα- Τρίγλια 84-68
Δεκάλεπτα: 19-15, 41-36, 59-55, 84-68
Ν.Ρόδα(Κιακιλίδης): Ταλέας Α. 21(3), Ζηζηλιώτης 25(1), Βορεινός 8(1), Φιδέογλου 2, Καμενάκης 20(1), Κουκουμής 5, Δουλάκης 3
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Καρπούζης 14(1), Γιαννόγλου 5, Τσιαουσίδης 30(4), Λάσκαρης, Κοντολέων 4, Γιαννόγλου Α., Λαλιωτης 7(1), Κοσμίδης 4, Γεώργογλου Γ. 2, Καραγιαννάκης 2.
5) Ιερισσός- Διαγόρας 85-78
Δεκάλεπτα: 12-23, 37-41, 55-59, 85-78
Ιερισσός(Κατσιφός): Eυθυμίου, Ντούζα 12(3), Κεσκεσιάδης 11, Ευθυμόπουλος 6, Ευθυμίου Π. 43(2), Κόμνος 13, Κατσιφός, Μπαντής, Γιωργου Ν., Φαρμακόπουλος, Ευθυμίου Γ τ.Η
Διαγόρας(Τσομπανάκης): Παπαγεωργίου Ν., Μιχαηλίδης 15(4), Χαραλάμπους, Λινάρδος, Παντζάκης 11(1), Γκιουλής 3, Σουμελίδης 10(1), Γελαδάρης 2, Παναγιωτόπουλος 15, Βασιλειάδης 18(1), Παυλίδης, Καρβέλης 4.
6) Σίθωνες- Γαλάτιστα 44-51
Δεκάλεπτα: 10-14, 22-38, 30-44, 44-51
Σίθωνες(Μίκτς): Μποζίνης 4(1), Δέας, Κρικελίκος 9, Βρασταμηνός, Πρατβάρης 10, Καλλιμάνης 5, Αλεξιάδης 8, Σαχίνι 6, Ασλανίδης, Δαλδογιάννης 2
Γαλάτιστα(Κασαπίδης): Γεώργου Β 4, Κατσιούρης, Τερζής 8, Ματσούκης 10(2), Παπούλιος, Παπαγεωργίου 2, Θεολόγης, Κωστακίδης 20(1), Καζλάρης 3(1), Καλογεράς, Κύρος 4.

8η Αγωνιστική
1)Kένταυρος-Αετός Μουδανιών
Δεκάλεπτα: 26-21, 50-25, 68-33, 92-41
Κένταυρος Καλλικράτειας (Βλοστος-Χατζηαλεξης):
Σελεμενακης 14,Θαλασσινος Α. 6,Λουλουδιαδης 18(1),Κατσαρος 5(1),Δομπρογλου 3,Χατζηγιοβανακης 2,Δασκαλακης 9(1),Σακκοραφας 6,Ζαπαντζης 8,Κανακογλου 6,Θαλασσινος Κ. 8,Ανφιμιαδης 5.
Αετός Μουδανιών(Παναγιωτοπουλος):
Ταμπουρλος,Νικολοπουλος,Φιλοξενιδης Ι.4,Τσιφτσης 5,Τσουρεκου,Τεζετζιδης 4,Τορουνιδης 14,Τσοπουριδης 8,Σουρλας,Μαναβακης 7,Λουκιδης.

2) Τρίγλια-Πευκοχώρι Β 80-53
Δεκάλεπτα: 17-14, 40-25, 67-41, 80-53
Τρίγλια (Τσιαουσίδης):Kαρπούζης 15, Τσιαουσίδης 47(4), Κοντολέων 4, Καραγιαννάκης 8, Γιαννόγλου Α. 3, Γεώργογλου Γ. 3
Πευκοχώρι(Πλατής):Δαλαμάγκας 8, Σερέτης 9, Παπαδόπουλος 9, Σμυρλής 11(3), Καμπουράνης 3, Τσιάλας 3 (1), Κερμεντής 3, Δεληγιάννης 7(1).

3)Μαρμαράς- Ιερισσός 51-58
Δεκάλεπτα: 16-18, 27-29, 36-48, 51-58
Mαρμαράς( Αλεξόπουλος):
Λάζογλου 21, Μιλκονίδης 4, Αλεξόπουλος 6(2), Δεληγιάννης 12(2), Κανατάς 5 , Ρόδιος
Iερισσός(Κατσιφός):
Nτούζα 4, Κεσκεσιάδης 15, Ευθυμόπουλος 4, Ευθυμίου Π. 32(4), Κόμνος 3 ,Ματάκος, Μπαντής, Φαρμακόπουλος

4) Γαλάτιστα-Αρναία 76-45a
Δεκάλεπτα: 21-18, 39-26, 65-40, 76-45
Γαλατιστα(Κασαπίδης):
Tσιοκάνος, Σιδηράς, Γεωργίου 15(4), Ματσούκης 13(2), Γιαννάκης, Ντομόπουλος 13, Παπούλιος 3(1), Θεολόγης, Κωστακίδης 26(1), Καζλάρης 2, Καλογεράς, Κύρος 4
Αρναία(Μοσχόπουλος):
Μοσχόπουλος Α. 15(4), Κατσάγγελος 3, Μοσχόπουλος Αρ.3, Κατράνης 7, Στόικος 6(1), Κατσαμπρόκος, Τζιτζιρίκας 2 , Ταμβάκης 10

5) Ορμύλια-Ν.Ρόδα 54-51
Δεκάλεπτα: 21-9, 30-24, 41-37, 54-51
Ορμύλια(Τσιάρας): Στεφανίδης 7(2), Τσιάρας 3(1), Μπουρλής 9, Τσικούρης Μαχαίρας 2, Καγιαμπασλίδης, Μπουρλής Χ. 5, Μυλωνάς 15(2), Αρβανίτης 13(3).
Ν.Ρόδα(Κιακιλίδης): Tαλέας Α. 6, Ζηζηλίώτης 18, Βορεινός 4, Φιδέογλου 3, Καμενάκης Ν 13(1), Δραγουμάνος, Κουκουμής, Δουλάκης 7.

6) Διαγόρας- Σίθωνες 66-58
Δεκάλεπτα: 15-14, 38-24, 51-37, 66-58
Διαγόρας(Τσομπανάκης): Παπαγεωργίου 6, Μιχαηλίδης 8, Παυλίδης 7, Παντζάκης 8(1), Γκιουλής 6, Γελαδάρης 6, Παναγιωτόπουλος 9, Βασιλειάδης 6, Καρβέλης 10
Σίθωνες(Μϊκιτς): Αναγνωστάρας 12, Δέας 6, Μποζίνης 11(1), Πρατβάρης 15, Σαχίνι 5, Τσικούρης 5, Δαλδογιάννης 4

9η Αγωνιστική
1)Ν.Ρόδα- Κένταυρος 65-71

Τα δεκάλεπτα: 15-18, 36-36, 51-59, 65-71
Νέα Ρόδα (Φιδεογλου): Ταλεας 10(2),Ζηζηλιωτης 25(2)Βορεινος18(2)Καμενακης 8(2),Αραγουμανος 2,Κουκουμης,Δουλακης,Αντωνιαδης,Χατζηλιδης,Ταλεας Γ.
Κένταυρος Καλλικράτειας (Βλοστος-Χατζηαλεξης): Σελεμενακης 5,Θαλασσινος Θ.2,Λουλουδιαδης 19(1),Κατσαρος,Δομπρογλου 4,Καλλιμαφκιδης 1,Θαλασσινος Κ. 5(1),Δασκαλακης 10(2),Ζαπαντζης 5,Κανακογλου 15, Κωνσταντινιδης 5.

2) Αρναία-Διαγόρας 76-68
Δεκάλεπτα: 15-31, 30-43, 47-56, 76-68
Αρναία(Μοσχόπουλος):Moσχόπουλος Απ. 6(1) , Κυπαρισσάς 11(1), Μοσχόπουλος Αρ. 14(3), Κατράνης 16(4), Στόικος 19(1), Κατσαμπρόκος , Τζιτζιρίκας 2, Ταμβάκης 8
Διαγόρας 17.10(Τσομπανάκης):Παπαγεωργίου, Μιχαηλίδης 19(6), Χαραλάμπους, Παντζάκης 4, Γκιουλής 7 Παναγιωτόπουλος 7, Γελαδάρης 10(3), Βασιλειάδης 16, Παυλίδης 1, Καρβέλης 4(1)

3) Ιερισσός-Τρίγλια 71-69
Δεκάλεπτα: 4-21, 33-38, 51-53, 71-69
Ιερισσός(Κατσιφός): Ντούζα 8(1), Ευθυμόπουλος 4, Ευθυμίου 26, Κόμνος 21, Μπαντής 2, Φαρμακόπουλος 2, Κατσιφός 8
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Καρπούζης 5, Τσιαουσίδης 40(3), Κοντολέων 4, Γιαννόγλου Β 2, Καραγιαννάκης 10, Λαλιώτης 8(2)

4) Σίθωνες-Μαρμαράς 58-66
Δεκάλεπτα: 11-14, 22-28, 33-42, 58-66
Σίθωνες(Μίκιτς): Κυριακίδης 11, Μποζίνης, Ασλανίδης 5(1), Χασάπης 4, Πρατβάρης 6, Αναγνωστάρας 10, Δημητριάδης 11(3), Σαχίνι 10, Καλλιμάνης, Κόλλιας 1
Μαρμαράς(Αλεξόπουλος): Λάζογλου 8, Μιλκονίδης 22, Αλεξόπουλος 6(2), Καραστέργιος 12, Δεληγιάννης 10, Κανατάς 8

5) Πευκοχωρι Β-Ορμύλια
6) Γαλάτιστα-Αετός Μουδανιών  69-48
Δεκάλεπτα:20-20, 36-30, 52, 40, 69-48
Γαλάτιστα(Κασαπίδης):
Σιδηράς  3, Κατσιούρης 1, _Τερζής 5(1), Ματσούκης 11(1), Παπαδόπουλος , Ντομόπουλος 14, Γεωργίου 10, Τσιόκανος 2, Κωστακίδης 11, Καζλάρης , Γιαλιάς 4, Κύρος
Αετός Μουδανιών (Παναγιωτόπουλος):
Φιλοξενίδης 5, Φιλοξενίδης 2, Τσιφτσής 7, Τσουρέκου 4, Τεζετζίδης, Αποστόλου , Τορουνίδης 4, Τσοπουρίδης 14, Σούρλας, Μαναβάκης 12, Λαυκίδης

10η Αγωνιστική
1) Μαρμαράς- Αρναία 59-32
Δεκάλεπτα: 18-10, 32-14, 47-23, 59-32
Μαρμαράς (Αλεξόπουλος):
Καραστέργιος 5(1),  Λάζογλου 7, Μιλκονίδης 11, Ζουμπούλης 5(1), Δεληγιάννης 14(1), Κανατάς 17
Αρναία(Μοσχόπουλος):
Moσχόπουλος Α. , Λουκοβίτης  2, Κατσάγγελος , Μοσχόπουλος , Σιγηνός, Κατράνης 13(3), Στόικος 7, Κατσαμπρόκος 2, Τζιτζιρίκας , Κυπαρισσάς 4, Ταμβάκης 4

2) Ορμύλια-Ιερισσός  60-77
Δεκάλεπτα: 16-23, 28-40, 41-67, 60-77
Oρμύλια(Τσιάρας):
Στεφανιδης 6, Τσιάρας 15(2), Μπουρλής Α. 16(1), Τσικούρης 5, Μαχαίρας 4, Καγιαμπασλίδης 4, Μπουρλής Χ.  5, Μυλωνάς 5
Ιερισσός:(Kατσιφός):
Ντούζα 10, Κεσκεσιάδης 22(1), Ευθυμόπουλος 5, Ευθυμίου 19, Κόμνος 9, Ματάκος 4, Μπαντής 4, Φαρμακόπουλος 4

3) Κένταυρος-Γαλάτιστα 59-61
Δεκάλεπτα: 12-18, 26-30, 42-44,59-61
Κενταυρος Καλλικρατειας:( Βλοστος-Χατζηαλεξης) Σελεμενακης 2,Ανφιμιαδης,Λουλουδιαδης 21(2),Κατσαρος 3,Δομπρογλου,Καλιμαφκιδης,Θαλασσινος Κ.,Δασκαλακης 5,Σακκοραφας 12(1),Ζαπαντζης,Κανακογλου 9(1),Κωνσταντινιδης 2.
ΑΟ Γαλατιστας (Κασαπιδης):Γιαννακης 2,Τερζης 3,Ματσουκης 14(1),Ντομοπουλος 10(2),Γεωργιου 15(1),Κωστακιδης 14(1),Γιαλιας 2,Κυρος,Παπαδοπουλος 1.

4) Διαγόρας – Αετός Μουδανιών 69-51
Δεκάλεπτα: 17-19, 31-22, 46-40, 69-51
Διαγόρας(Τσομπανάκης):
Παπαγεωργίου 6, Μιχαηλίδης 5, Χαραλάμπους 9, Παντζάκης 13(1), Παυλίδης 3, Σουμελίδης, Γκιουλής , Γελαδάρης 3(1), Παναγιωόπουλος 10, Βασιλειάδης 19, Καρβέλης
Αετός Μουδανιών (Παναγιωτόπουλος):
Λαυκίδης, Νικολόπουλος, Φιλοξενίδης 5, Τσιφτσής 12, Τσουρέκου 1, Τεζετζίδης, Αποστόλου, Τορουνίδης 3, Τσοπουρίδης 20, Μαναβάκης 8, Σούρλας 2, Ταμπούρλος

5) Τρίγλια-Σίθωνες 75-45
Δεκάλεπτα: 19-20, 36-30, 54-45, 75-45
Τρίγλια(Τσιαουσίδης):
Καρπούζης 8, Τσιαουσίδης 39(7), Γιαννόγλου Α 15(1), Κοντολέων, Γιαννογλου Β 2, Λαλιώτης , Γεώργογλου Γ. 2, Καραγιαννάκης 9
Σίθωνες(Μίκιτς):
Βρασταμηνός, Πρατβάρης 4, Αναγνωστάρας  5, Δημητριάδης 13(3), Χασάπης 11(1), Δαλδογιάννης 2,Τσικούρης 10

6) Ν.Ρόδα-Πευκοχώρι Β

11η Αγωνιστική
1) Ιερισσός-Ν.Ρόδα 67-55
Δεκάλεπτα: 11-15, 23- 30, 41-50, 67-55
Ιερισσός(Κατσιφός): Nτούζα 3(1), Κεσκεσιάδης 10, Ευθυμόπουλος Αλ. 10, Ευθυμίου 21(2), Κόμνος 17, Ματάκος, Μπαντής, Φαρμακόπουλος 6.
Ν. Ρόδα(Κιακιλίδης): Tαλέας, ζηζηλιώτης 21(1), Βορεινός 18(2), Φιδέογλου, Καμενάκης, Καμενάκης Ν 9, Δραγουμάνος, Κουκουμής 4, Δουλάκης 2.

2) Σίθωνες-Ορμύλια 65-47
Δεκάλεπτα: 16-13, 29-21, 42-31, 65-47
Σίθωνες(Μίκιτς):Kυριακίδης 11(1), Μποζίνης, Δέας, Αναγνωστάρας 8(1), Καλλιμάνης 4, Τριγωνης 3, Αλεξιάδης 11, Κουτσάκης 2, Δαλδογιάννης 11, Μπαμπάργιος 4, Χασάπης 4(1), Τσικούρης 6.
Ορμύλια(Τσιάρας): Στεφανίδης 6, Τσαμακδάς, Τσιάρας 5(1), Μπουρλής 18(1), Τσικούρης 2, Μποζίνης, Μαχαίρας, Μυλωνάς 8(1), Δρακάκης 8

3) Αετός Μουδανιών-Μαρμαράς 61-56
Δεκάλεπτα: 15-12, 31-27, 47-40, 61-56
Αετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος): Aπoστόλου, Λαυκίδης, Φιλοξενίδης Ι. 2, Τσιφτσης, Τσουρέκου 12, Τεζετζίδης, Νικολόπουλος, Τορουνίδης 14, Τσοπουρίδης 12, Σούρλας, Μαναβάκης 21, Ταμπούρλος.
Μαρμαράς(Αλεξόπουλος): Kαραστέργιος 4, Λάζογλου 13, Μιλκονίδης 14,Ζουμπούλης 6, Αλεξόπουλος, Δεληγιάννης 4, Κανατάς 15.

4) Αρναία-Τρίγλια 63-68
Δεκάλεπτα: 21-23, 37-40, 51-57, 63-68
Αρναία(Ταμβάκης): Μοσχόπουλος 3, Λουκοβίτης 2, Κατσάγγελος, Τζιτζιρίκας 4, Κατράνης 13(3), Στόικος 16(4), Κατσαμπρόκος, Κυπαρισσάς 16(1), Ταμβάκης Π 9.
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Καρπούζης 5, Γιαννόγλου 3, Τσιαουσίδης 37(6), Παπαδόπουλος, Συκόπουλος, Κοντολέων 4, Γιαννόγλου Β., Λαλιώτης 9(1), Γεώργογλου Ε., Γεώργογλου Γ. 4, Καραγιαννάκης 6.

5) Γαλάτιστα-Διαγόρας 63-62|
Δεκάλεπτα:27-15, 36-30, 53- 42, 63-62
Γαλάτιστα(Κασαπίδης): Γιαννάκης, Τερζής 9(1), Ματσούκης 13(2), Ντομόπουλος 10(1), Γεωργίου Β. 20(4), Κωστακίδης 6, Καζλάρης 4(1), Κύρος 1.
Διαγόρας(Τσομπανάκης): Παπαγεωργίου, Μιχαηλίδης 5(2), Χαραλάμπους 3, Σουμελίδης 6, Γελαδάρης 9(3), Βασιλειάδης 26, Καρβέλης 2, Παντζάκης 7, Παναγιωτόπουλος 2, Παυλιδης 2

6) Πευκοχώρι Β- Κένταυρος

 

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/
Alex men's hair club

More in Ά Ανδρών