Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

Ά Ανδρών

Ανάλυση Φ.Α. Ά Άνδρων 2015-2016

[tps_header][/tps_header]
1η αγωνιστική A’ Γύρου
1) Ορμύλια – Ιερισσός  48-50
Δεκάλεπτα: 12-09, 25-21, 42-32, 48-50
Διαιτητές: Θωμόπουλος-Μαντάκης
Κριτές: Πλασταράς-Πετικόπουλος
Ορμύλια( Μπολοβίνης): Χριστάκης 14, Μποζίνης, Κανατάς 6, Κληματσίδας 2, Τσικούρης 2, Αλεξιάδης 4, Τριγώνης, Μπουρλής. Mίκιτς 20(1).
Ιερισσός( Κατσιφός): Ντούζα 4, Κεσκεσιάδης 8, Ευθυμόπουλος 7, Κόμνος 11, Λέχος Β. 16(1), Φυδανάκης 4, Φαρμακόπουλος.
2)Σίθωνες – Ευρώπη 87  56-50 
Δεκάλεπτα: 15-8, 26-26, 42-37, 56-50
Διαιτητές:Θωμόπουλος-Μαντάκης
Κριτές: Mπολοβίνης  – Πλασταράς .
Σίθωνες(Μικιτς): Κυριακίδης 11(1), Πρατβάρης 6, Κουτσάκης, Παμπόρης, Δημητριάδης 12(2), Αναγνωστάρας, Κρικελίκος 2, Πολυγυρνός 22(1), Σαχίνι Ε 3, Ασλανίδης, Παπαδάκης, Καλιμάνης. Eυρώπη 87(Πλατής): Mπαλκαμένης 2, Δεληγιάννης 2, Παπαδόπουλος Γ 2, Μιχαηλίδης Μ., Κεσίδης Δ. 16, Σερέτης Π, Παπαδόπουλος Ξ 13, Βελίκης 8, Μαυρομάτης, Βοεβόδας Ε. 7.
3) Ορμύλια 2012 – 17.10 Διαγόρας 38-56
Δεκάλεπτα: 14-21, 18-31, 28-46, 38-56 ,
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β. – Αναστασιάδης Σ.
Κριτές: Boρδός-Στιβαχτάρης.
Ορμύλια 2012(Μουστάκας): Δαλδογιάννης Γ. 9, Μουστάκας Ι., Κουκουβίνος, Καψάλης 3, Μιμάνης, Δαλδογιάννης Μ. 4, Μαχαίρας 6, Γρηγορίου 3(1), Ντάλτος 7(1), Αναγνωστούδης 7(1). ΕΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 17.10( Παντζάκης): Καρπούζης 4, Μιχαηλίδης Π. 2, Παντζάκης 5, Βρογκιστινός Ν. 2, Ρουσσίδης 4, Νουκάρης, Γκιουλής, Γελαδάρης 3, Παυλίδης, Βασιλειάδης 21, Χαραλάμπους Δ. 5, Καρβέλης 8
4) Τρίγλια – AετόςΜουδανιά 67-39
Δεκάλεπτα: 9-6, 35-10, 53-26, 67-39
Διαιτητές: Mανιος – Τσερέκας
Κριτές: Σίμου- Ελιοδώρου
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Γιαννόγλου 2, Αγαπητός 6, Τσιαουσίδης 5, Κοντολέων 4, Παπαδόπουλος 1, Γεώργογλου 2, Γλαράκης, Παναγάκης 8(1), Συκόπουλος 12, Καραγιαννάκης 6, Παραστατίδης, Αγγελίδης 21(1)
Αετός Μουδανιών( Παναγιωτόπουλος):Koυτζούρας, Παπουτσής, Φιλοξενίδης, Τσιφτσής 1, Τσουρεκου Π. 3, Παπαγιάννης 8, Τορουνίδης 11, Τσοπουρίδης 2, Καμπούρης 2, Κουτσάκης 6, Μαναβάκης Γ. 6
5) Αρναία – Μαρμαρά  74-46
Δεκάλεπτα: 17-11, 28-16, 53-32,74-46
Διαιτητές: Αναστασιάδης Σ. – Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Χαριστός – Τζημητρέα
Αρναία( Μοσχόπουλος): Κατράνης 6, Χότζα, Τσιάρας 8, Μοσχόπουλος Α. 10, Μοσχόπουλος Απ. 3(1), Τσουλής 1, Στόικος 19(1), Ταμβάκης 7, Λαλιώτης 3(1), Κυπαρισσάς 13(1), Αργυρίου 4, Πολύζος.
Μαρμαράς ( Αλεξόπουλος): Παύλου 4, Λάζογλου 32, Σταγγώνης 2, Μπουμπούλης, Μιλκονίδης, Αλεξοπουλος 4, Χατζηλίδης, Ρόδιος 4, Μαστρογιάννης.
6) Μουδανιά – Κένταυρος 72-61
Δεκάλεπτα: 15-17, 36-31, 52- 45, 72-61
Διαιτητές:Mανιός Απ. – Θωμόπουλος Β
Κριτές: Σίμου Α. – Σίμου Κ. -Ελιοδώρου
Μουδανιά(Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 2, Βέτσος 19(3), Κίκας, Τσιγγελίδης 10, Αντωνιάδης 8, Τογανίδης 8, Μουλίκας, Χατζηγιοβάννης, Καρατζίδης 20, Παντελέρης 5, Γιανναρίδης.
Κένταυρος(Βλοστός):Βετόπουλος 6(1), Σταύρου, Παπαγωεργίου , Χατζηγιοβάννης 1, Δόμπρογλου 6, Κατσαρός 5(1), Καλλιμαυκίδης 5, Σελεμενάκης 2, Χατζηαλέξης, Δασκαλάκης 4, Κανακόγλου 18(1), Κωνσταντινίδης 14
2η Αγωνιστική
1)Αετός Μουδανιών – Σιθώνες 42-55
Δεκάλεπτα: 11-14, 21-38, 25-41, 42-55
Διαιτητές: Μάνιος-Ταταρίδης
Κριτές : Σίμου- Ελιοδώρου
Αετός Μουδανιών( Παναγιωτόπουλος): Παπαγιάννης 3, Καμπούρης 7, Παπουτσής 8, Σουρλής, Τσοπουρίδης 6, Μπανάβας 2, Τσουρεκοθ, Τσίφτσης Ν. 9, Τορουνίδης Ν. 2, Φιλοξενίδης 5
Σιθωνες( Μικιτς): Kυριακίδης 10(1), Πρατβάρης 2, Κουτσάκης 3, Λαμπορης 4, Δημητριάδης 8(2), Ξανθόπουλος 11, Κρικελίκος, Πολυγυρνός 15(1), Εργκλικντ 2, Ασλανίδης, Παπαδάκης, Αναγνωστάρας.
2) Μαρμαράς – Ορμύλια 2012 72-61
Δεκάλεπτα: 12-23, 36-42, 57-51, 72-61
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Ελιοδωρου
Κριτής: Πλασταράς.
Μαρμαράς(Αλεξόπουλος): Kαραστέργιος 4, Λάζογλου 20, Τσεπελίδης, Σταγγώνης 7(1), Καρνόπουλος 13(3), Αλεξόπουλος 5(1), Καρατζιαβάλης 15(1), Ρόδιος 8.
Ορμύλια 2012( Μουστάκας): Koυκουβής, Μαχαιράς 7, Μουστάκας 4, Μιμάνης, Δαλδογιάννης 4, Καψάλης 12(2), Γρηγορίου 12(2), Ντάλντος 23(3), Αναγνωστούδης 11(2).
3) Κένταυρος – Αρναία 87-63
Δεκάλεπτα: 25-19, 46-34, 73-47, 87-63
Διαιτητές: Aργυρίου-Θωμόπουλος Β.
Κριτές: Κοντογιάννη- Μπουτζής
Κένταυρος(Βλοστός):  Βετόπουλος 3, Καλαθάς, Παπαγεωργίου Ν. 4, Χατζηγιοβαννάκης Χ. 2, Καλιμαυκίδης 9, Κατσαρός 26(4), Δόμπρογλου 6, Δοσπράς, Χατζηαλέξης Δ., Δασκαλάκης 2, Κανακόγλου 17, Κωνσταντινίδης 18.
Αρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης 9, Χότζα, Τσιάρας 18(2), Μοσχόπουλος 1, Αργυρός, Τσουλής 3, Στόικος 9, Ταμβάκης 4, Γεωργάκας, Κυπαρισσάς 18(3), Αργυρίου Χ. 1, Πολύζος.
4) 17.10. Διαγόρας – Ορμύλια 43-57
Δεκάλεπτα: 7-23, 20-33, 33-42, 43-57
Διαιτητές: Μανιός Απ. – Ταταρίδης
17.10 Διαγόρας( Παντζάκης): Γκιουλής 2, Παντελής 4, Βρογκιστινός, Ρουσσίδης 4, Μουτσάκης, Γελαδάρης, Καρπούζης 6, Βασιλειάδης 17(1), Χαραλάμπους 8(1), Παυλίδης, Παντζάκης, Καρβέλης 2.
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Χριστάκης, Κανατάς 10(1), Κληματσίδας 4, Τσικούρης, Αλεξιάδης 10, Τριγώνης 4, Μίκιτς 29(1), Μποζίνης.
5) Ιερισσός – Τρίγλια 96-81
Δεκάλεπτα: 21-22, 50-43, 72- 59,  96- 81
Διαιτητές: Aναστασιάδης Σ- Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Σουλτάνη – Λαφαντάρη
Ιερισσός( Κατσιφός):Mατάκος, Μαγκάρης, Κεσκεσιάδης 26(1), Ευθυμόπουλος 16, Τσακούλης 2, Κόμνος Ν. 11, Λέχος Β. 28, Φυδανάκης 4, Βυρρασι 3(1), Λέχος Χ., Φαρμακόπουλος 6(2), Καραθανάσης Π.
Τρίγλια( Τσιαουσίδης): Γιανννόγλου 8, Τσιαουσίδης 36(4), Κοντολέων 4, Παπαδόπουλος 2, Παναγάκης, Γλαράκης, Γεώργογλου Γ., Αγγελίδης 23(4), Καραγιαννάκης 8
6) Πευκοχώρι Β – Μουδανιά 34-75
Δεκάλεπτα: 9-22, 20-46, 28-58, 34-75
Διαιτητές: Μανιός Απ. – Ελιοδώρου
Κριτές: Λειβαδιώτου – Χατζηπέτρου
Πευκοχώρι( Πλατής): Mπαλκαμένης, Δεληγιάννης Γ. 4, Παπαδόπουλος Γ. 1, Σμυρλής 3, Μιχαηλίδης, Κεσίδης 6, Σερέτης Π., Παπαδόπουλος Ξ. 12, Βελίκης Ν. 1, Μαυρομάτης Γ. 2, Βοιβόδας 5
Μουδανιά(Παναγιωτόπουλος): Παντελέρης Ν. 16, Βέτσος 8, Κίκας Α. 6, Τσιγγελίδης 7., Μουλίκας 8, Αντωνιάδης Ν. 8, Βαρβαρός 6, Τογανίδης 2, Χατζηγιοβάννης 6, Καρατζίδης 2, Κοκκίνης  6, Γιανναρίδης 4
3η Αγωνιστική
1) Σίθωνες-Τρίγλια 73-71
Δεκάλεπτα: 20-13, 30-36, 47-53, 73-71
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Μαντάκης
Κριτές: Mπολοβίνης-Πλασταράς
Σίθωνες(Μίκιτς): Kυριακίδης 7(2), Ξανθόπουλος 27(5), Κουτσάκης, Βαφείδης 10(2), Δημητριάδης 17(2), Παμπόρης, Κρικέλικος 2, Καρράς 4, Σαχίνι 6, Ασλανίδης, Καλλιμάνης, Χασταμουρατίδης
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Γιαννόγλου 12, Τσιαουσίδης 36(6), Κοντολέων6(1), Παπαδόπουλος 2, Τσίκουτας, Γεώργογλου 4, Αγγελίδης, Καραγιαννάκης 11
2) Ορμύλια-Μαρμαράς 65-46
Δεκάλεπτα: 18-10, 32-25, 48-32, 65-46
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β. – Μαντάκης
Κριτές:Πλασταράς-Παπαδόπουλος
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Μπουρλής 7(1), Κανατάς 20, Τσικούρης 2, Αλεξιάδης 6, Κληματσίδας 2, Καίκης 4, Μίκιτς 19(2), Μποζίνης 5
Μαρμαράς (Αλεξιάδης): Λάζογλου 17, Σταγγώνης 6(2), ΜιλκονίδηςΠ. 5, Μπουμπούλης 3(1), Αλεξόπουλος 3(1), Ρόδιος 7(1), Μαστογιάννης 5(1)
3) Ιερισσός – 17.10 Διαγόρας 89-79
Δεκάλεπτα: 21-21, 44-39, 67-54, 89-79
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ. – Μαντάκης
Κριτές: Λαφαντάρη – Ευθυμίου
Ιερισσός( Κατσιφός): Kαραθανάσης Π., Κουτσουπής Γ 1, Κεσκεσιάδης 21, Ευθυμόπουλος 26(1), Τσακούλης, Κόμνος 11, Λέχος Β. 21(3), Φυδανάκης 2, Βύρρας 2, Λέχος Χ., Φαρμακόπουλος 5, Μπόγος
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης): Μιχαηλίδης 7(1), Παντζάκης 2, Νουκάρης , Γελαδάρης 7(1), Βασιλειάδης 22, Χατζηνικολάου, Καρβέλης 15(1), Χασάπης, Χαραλάμπους 12(1), Χατζόπουλος, Καρπούζης 14
4) Μουδανιά – Αετοί Μουδανιών 97-21
Δεκάλεπτα:27-6,  45-12, 76-19, 97-21
Διαιτητές: Mάνιος – Μερσινάς
Κριτές: Αποστόλου – Σίμου
Μουδανιά(Παναγιωτόπουλος): Σπένδας 2, Βέτσος 14(1), Κίκας 6, Τσιγγελίδης 10, Μουλίκας 2, Βαρβαρός 10, Νάστος 8, Κοκκίνης 4, Χατζηγιοβάννης 24, Καρατζίδης 4, Παντελέρης 9, Γιανναρίδης 4
Αετοί Μουδανιών(Τσοπουρίδης): Σκουμπούρης, Παπουτσής 2, Φιλοξενίδης 2, Τσιφτσής 6, Τσουρέκου 2, Σούρλας, Λαυκίδης, Τορουνίδης 2, Τσοπουρίδης 4, Καμπούρης, Κουτσάκης 3, Μαναβάκης.
5) Αρναία – Πευκοχώρι Β 60-51
Δεκάλεπτα: 20-4, 35 -20, 49-31, 60-51
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Παναγάκης
Κριτές: Xαριστός – Τζημητρέα
Αρναία( Μοσχόπουλος): Kατράνης 2, Γεωργάκας 2, Τσιάρας 1, Μοσχόπουλος 19(3), Αργυρός Χ. 4, Τσούλης 7, Στόικος 7, Ταμβάκης 2 , Λαλιώτης 7(2), Κυπαρισσάς 2, Αργυρίου Χ. 3, Πολύζος 4.
Πευκοχώρι Β( Πλατής):  Μπαλκαμένης 6, Δεληγιάννης 4, Παπαδόπουλος Γ. 17(3), Παπαδημητρίου 2, Σμυρλής 2, Μιχαηλίδης 4, Κεσίδης, Σερέτης, Παπαδόπουλος Ξ. 8, Βελίκης 1, Αλεξός, Βοιβόδας 7.
6) Ορμύλια 2012-Κένταυρος 43-72
Δεκάλεπτα: 11-26, 24-42, 39-60, 43-72
Διαιτητές: Αναστασιάδης Σ. – Αναστασιάδης Β.
Κριτής: Βορδός
Ορμύλια 2012(Μουστάκας): Koυκουβίνος 4, Μουστάκας 3, Μιμάνη Μ., Καψάλης, Δαλδογιάννης Γ.2, Μαχαίρας Φ 4, Δαλδογίαννης Μ. 9, Γρηγορίου, Ντάλντος 16(3), Αναγνωστούδης 5(1)
Κένταυρος(Bλοστος): Beτόπουλος 11(1), Μπαρμπούνης, Παπαγεωργίου 4, Κατσαρός 4, Καλιμαυκίδης 14, Σταυρου, Δόμπρογλου16, Δόσπρας, Γκογκόρης, Καπουράνης 2, Κανακόγλου 10, Κωνσταντινίδης 9
4η Αγωνιστική
1) Σίθωνες-Ιερισσός 67-73
Δεκάλεπτα: 17-10, 33-39, 55-52, 67-73
Διαιτητές:  Θωμόπουλος Ι- Μάνιος
Κριτές Μπολοβίνης – Σαχίνι
Σίθωνες(Μίκιτς): Κυριακίδης – Ξανθόπουλος 15, Βαφείδης 12(1), Δημητριάδης 18(4), Ασλανίδης 6(2), Κρικελίκος, Πολυγυρνός 14, Σαχίνι , Αναγνωστάρας 2, Παμπόρης, Χασταμουρατίδης
Ιερισσός (Κατσιφός): Ματάκος Δ. 6, Κουτσουμπής, Κεσκεσιάδης 11, Ευθυμόπουλος 6, Τσακούλης, Κόμνος 18, Λέχος Β. 18(1), Φυδανάκης 4, Μαγκάρης, Μπότας 8, Φαρμακόπουλος 2, Κόντας Δ.
2) Τρίγλια – Μουδανιά 47-69
Δεκάλεπτα: 13-25, 21-39, 39-49, 47-69
Διαιτητές: Αργυρού – Ταταρίδης
Κριτές: Σίμου – Χατζηπέτρου
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Μερσινάς 2, Τσιαουσίδης 21, Κοντολέων 2, Παπαδόπουλος, Λάμπρος, Συκόπουλος 10, Γεώργογλου, Καραγιαννάκης 12.
Μουδανιά(Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος4, Βέτσος 6, Κίκας 4, Τσιγγελίδης 5, Σερέτης 4, Αντωνιάδης 7(1), Χατζηπαππάς, Τογανίδης 8, Χατζηγιοβάννης 4, Καρατζίδης 9, Γιανναρίδης 2, Παντελέρης 16
3) Μαρμαράς – Διαγόρας 50-64
Δεκάλεπτα: 12-14, 21-35, 42-50, 50-64
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Μάνιος
Κριτές: Γκιοργκιεβα – Πλασταρας
Μαρμαράς(Αλεξόπουλος):  Kαραστέργιος 3, Λάζογλου 24(3), Καρνόπουλος, Σταγγώνης, Αλεξόπουλος 3(1), Παύλου, Δεληγιάννης 17(2), Ρόδιος 3, Τσεπελίδης
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης): Τσομπανάκης 13(1), Μιχαηλίδης 3, Χαραλάμπους 7, Παντζάκης, Γκουλής, Νουκάρης 2, Χατζόπουλος 10(1), Γελαδάρης 2, Παυλίδης 2, Βαιλειάδης 15, Καρπούζης 4, Καρβέλης 6.
4) Αετός Μουδανιών – Αρναία 28-78
Δεκάλεπτα: 4-28, 7-41, 17-57, 28-78
Διαιτητές: Αργυρού – Τσερέκας
Κριτές: Xατζηπέτρου – Σίμου
Αετός Μουδανιών( Τσοπουρίδης): Παπουτσής 7, Φιλοξενίδης 2, Τσιφτσής 5, Τσουρέκου, Σουρλας 2, Παπαγιάννης 2, Τορουνίδης 4, Τσοπουρίδης 4, Καμπούρης, Κουτσάκης 2, Μαναβάκης.
Αρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης 12(1), Χότζα , Τσιάρας 18(1), Μοσχόπουλος Α. 8(2), Μοσχόπουλος Απ., Τσουλής 12(1), Στόικος 12, Ταμβάκης 3, Κυπαρισσάς, Αργυρίου Χ. 6, Πολύζος 7.
5) Πευκοχώρι Β. – Ορμύλια 2012 61-66
Δεκάλεπτα: 15-9, 29-35, 45-49, 61-66
Διαιτητές: Mανιός Απ. – Τσερέκας
Κριτές: Δεληγιάννης – Λειβαδιώτου
Πευκοχωρι(Πλατής): Μπαλκαμένης 1, Δεληγιάννης 4, Παπαδόπουλος 24(4), Σμυρλής Γ. 6, Κεσίδης 10(1), Παπαδόπουλος Ξ. 8, Βοιβόδας 4, Μαυρομάτης 2, Αντωνής 2
Ορμύλια 2012(Μουστάκας): Δρακάκης, Μουστάκας, Δαλδογιάννης Μ.10, Γρηγορίου 9(2), Ντάλντος 32(1), Αναγνωστούδης 11(1)
6) Κένταυρος – Ορμύλια 72-77
Δεκάλεπτα: 11-18, 27-36, 48-60, 72-77
Διαιτητές: Αναστασιάδης Σ.- Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Κοντογιάννη -Δήμου-Καραμίτσιος
Κένταυρος(Βλοστος): Bετόπουλος 12(1), Καλαθάς, Παπαγεωργίου, Χατζηγιοβανάκης Χ.5(1), Δόμπρογλου 6, Μπαρμπούνης, Καλιμαυκίδης 14, Χατζηαλέξης 4, Κατσαρός, Κανακόγλου 20, Σταύρου , Κωνσταντινίδης11
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Μπουρλής 4, Κανατάς 10, Τσικούρης 2, Αργυροπουλος Μ. 17(1), Αλεξιάδης 6, Τριγώνης 5, Καίκης 6, Μίκιτς 27(3), Μποζίνης.
5η Αγωνιστική
1)Αρναία – Τρίγλια 77-55
Δεκάλεπτα: 20-9, 35-35, 53-42, 77-55
Διαιτητές: Αναστασιάδης Σ. -Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Χαριστός – Τζημητρέα
Αρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης 11, Χότζα, Τσιάρας 12(3), Μοσχόπουλος Αρ. 7, Αργυρός Χ. 2, Τσουλής 4, Στοικος 17, Ταμβάκης, Λαλιώτης 6(1), Κυπαρισσάς 10(1), Μοσχόπουλος Απ. 2, Πολύζος 4.
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Γιαννόγλου 8(1), Τσιαουσίδης 24(3), Μερσινάς 1, Παπαδόπουλος 4, Παναγάκης 12, Κοντολέων , Γλαράκης 2, Γεώργογλου 2, Καραγιαννάκης 2.
2) Ιερισσός – Μαρμαράς 81-43
Δεκέλεπτα: 19-13, 41-21, 58-35, 81-43
Διαιτητές: Αναστασιάδης Σ. – Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Φόρα – Λαφαντάρη
Ιερισσός( Κατσιφός): Ματάκος Δ. 7, Ντούζα 22(4), Κεσκεσιάδης 6, Ευθυμόπουλος 15(1), Κόμνος 6, Λέχος Β. 16(1), Φυδανάκης, Μπόγας 1, Φαρμακόπουλος 2, Κουτσουπής 4.
Μαρμαράς(Αλεξόπουλος): Λάζογλου 27, Σταγγώνης, Αλεξόπουλος 3, Καρνόπουλος, Ρόδιος 4, Μαστρογιάννης 9(2)
3) 17.10 Διαγόρας-Κένταυρος 68-75
Δεκάλεπτα: 21-17, 48-38, 64-57, 68-75
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Μάνιος
Κριτές: Μπιγίτης – Χατζηπέτρου
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης): Τσομπανάκης 6, Καρπούζης 2, Χαραλάμπους 11, Βρογκιστινός 7(1), Παντζάκης 5(1), Γκιουλής 4, Γελαδάρης 11(3), Χατζόπουλος 2, Βασιλειάδης 17, Παυλίδης, Καρβέλης 3
Κένταυρος (Βλοστός): Βετόπουλος 14(3), Καλαθάς 3, Παπαγεωργίου Ν., Κατσαρός 8(2), Δόμπρογλου 11, Καλιμαυκίδης 8, Δασκαλάκης 4, Σταύρου, Δόσπρας , Κανακόγλου 18, Κωνσταντινίδης 9
4) Μουδανιά – Σίθωνες 98-26
Δεκάλεπτα: 30-6, 56-15, 74-24, 98-26
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Μανιος
Κριτές: Xατζηπέτρου – Σίμου
Μουδανιά(Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 10, Βέτσος 14, Κίκας 4, Τσιγγελίδης 7, Νάστος 4, Αντωνιάδης 10, Σερέτης 4, Τογανίδης 8, Χατζηγιοβάνης 8, Καρατζίδης 13, Χατζηπαππάς 8, Παντελέρης 8.
Σίθωνες(Μίκιτς): Κυριακίδης, Ξανθόπουλος 4, Δημητριάδης Ι. 12(2), Αναγνωστάρας, Καλλιμάνης, Κρικελίκος, Πολυγυρνός 8, Σαχίνι, Ασλανίδης, Κουτσάκης 2
5) Ορμύλια – Πευκοχώρι Β 63-34
Δεκάλεπτα: 20-2, 34-7, 49-24, 63-34
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ. – Ελιοδώρου
Κριτές: Σαχίνι – Πλασταράς
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Καίκης, Βράκας, Μπουρλής 16, Τσικούρης Γ., Τσικούρης Κ. 2, Μποζίνης 11(1), Κανατάς 20, Μίκιτς14(2)
Πευκοχώρι Β(Πλατής): Μπαλκαμένης, Δεληγιάννης 4, Αντωνιάδης 2, Αλεξός Π., Σμυρλής, Μαλίκι, Σερέτης Π., Παπαδόπουλος Ξ 2, Παπαδόπουλος Γ. 18(2), , Μαυρομάτης 2, Βοιβόδας 6
6) Ορμύλια 2012- Αετός Μουδανιών 81-48
Δεκάλεπτα: 20-16, 46-22, 64-35, 81-48
Διαιτητές: Μανιος – Μαντάκης
Κριτές: Ζούνη – Βορδός
Ορμύλια 2012(Μουστάκας): Δρακάκης 8, Μουστάκας , Μιμάνης, Καψάλης 2, Δαλδογιάννης 12, Μαχαίρας 12, Δαλδογιάννης Μ. 4, Γρηγορίου 3, Ντάλντος 28, Αναγνωστούδης 12.
Αετός Μουδανιών (Τσοπουρίδης): Δομενικιώτης 2, Παπουτσής 6, Φιλοξενίδης 6, Τσιφτσής, Τσουρέκου, Σουρλας 2, Παπαγιάννη Ν., Τορουνίδης 15, Τσοπουρίδης 8, Καμπούρης , Κουτσάκης 6, Μαναβάκης
6η Αγωνιστική
1)Τρίγλια- Ορμύλια 2012 67-48
Δεκάλεπτα: 18-18, 32-30, 50-40,67-48
Διαιτητές: Mανιός- Θωμόπουλος Γ.
Κριτες: Mπιγίτης – Ελιοδώρου
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Γιαννόγλου 4, Μερσινάς, Τσιαουσίδης 24(3), Κοντολέων, Παπαδόπουλος 2, Γλαράκης, Παναγάκης 6, Συκόπουλος 19(1), Τσίκουτας, Καραγιαννάκης 8, Γεώργογλου Γ. 4
Ορμύλια 2012 (Μουστάκας): Μουστάκας Ι. , Δρακάκης 4, Μιμάνης Μ., Καψάλης Δαλδογιάννης Γ., Μαχαίρας 7, Γρηγορίου 4(1) , Ντάλντος 14(2), Αναγνωστούδης 8(1).
2) Αετός Μουδανιών – Ορμύλια 33-75
Δεκάλεπτα: 6-26, 12-49, 24-60, 33-75
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Τσερέκας
Κριτές: Σίμου Α., Σίμου Κ.- Μπιγίτης
Αετός Μουδανιών(Τσοπουρίδης): Δομενικιώτης, Παπουτσής 6, Φιλοξενίδης 4, Τσιφτσής 2, Τσουρέκου, Σουρλής, Παπαγιάννης 5, Τορουνίδης 6, Καμπούρης, Κουτσάκης 5, Μαναβάκης, Τσοπουρίδης 5
Ορμύλια (Μίκιτς): Καίκης 2, Τριγώνης 6, Τσικούρης Γ. 1, Τσικούρης Κ. 6, Αλεξιάδης 10, Κληματσίδας 11(2), Μποζίνης 3, Κανατάς 27(1), Μίκιτς, Μπουρλής 9.
3) Σίθωνες- Αρναία 57-67
Δεκάλεπτα: 12-23, 25-39, 35-54, 57-67
Διαιτητές:  Αναστασιάδης Σ- Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Σαχίνι – Πλασταράς
Σίθωνες( Πετικόπουλος): Kυριακίδης 9(1), Ξανθόπουλος 6, Κουτσάκης 4, Βαφείδης , Δημητριάδης 21(5), Πρατβάρης 10, Κρικελίκος, Πολυγυρνός 4, Σαχίνι, Ασλανίδης, Χασταμουρατίδης 3(1), Καλλιμάμης
Αρναία( Μοσχόπουλος): Κυριακίδης 9, Χότζα, Τσιάρας 5(1), Μοσχόπουλος Αργ. 3(1), Μοσχόπουλος Απ., Τσουλής 12(2), Στόικος 15, Ταμβάκης 3, Λαλιώτης 6(2), Κυπαρισσάς 12(3), Πολύζος, Αργυρίου Χ. 2
4) Moυδανιά – Ιερισσός 71-51
Δεκάλεπτα: 17-9, 28-20, 48-37, 71-51
Διαιτητές: Μανιός – Θωμόπουλος
Κριτές: Σίμου Α. – Σίμου Κ. – Ελιοδώρου
Μουδανιά(Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 2, Βέτσος 12(1), Κίκας, Τσιγγελίδης 12, Νάστος, Αντωνιάδης 5, Σερέτης, Τογανίδης 2, Χατζηγιοβάννης 2, Καρατζίδης 22(2), Γιανναρίδης, Παντελέρης 14
Ιερισσός(Κατσιφός): Ματάκος, Ντούζα, Κεσκεσιάδης 19(1), Ευθυμόπουλος 7, Κόμνος 11, Λέχος Β. 13, Φυδανάκης, Μαγκάρης, Μπόγας, Φαρμακόπουλος 1, Κουτσουπής.
5) Πευκοχώρι Β – 17.10 Διαγόρας 0-20 α.α
6) Κένταυρος – Μαρμαράς 65-49
Δεκάλεπτα: 30-12, 49-20, 55-36, 65-49
Διαιτητές: Αργυρού Μ. – Μαντάκης
Κριτές: Κοντογιάννη – Δήμου-Καραμίτσιος
Κένταυρος( Βλοστός): Bετόπουλος10(2), Μπαρμπούνης, Παπαγεωργίου 2, Χατζηγιοβαννάκης, Δόμπρογλου 14, Κατσαρός 4, Καλιμαυκίδης 21(1), Καπουράνης 3(1), Χατζηαλέξης 8, Δασκαλάκης 2, Σταύρου, Κωνσταντινίδης
Μαρμαράς(Αλεξόπουλος): Λάζογλου 26, Σταγγώνης 11(1), Μπουμπούλης 2, Αλεξόπουλος 7(1), Παύλου, Καρνόπουλος, Ρόδιος 3
7η Αγωνιστική
1. Αρναία-Μουδανιά 54-64
Δεκάλεπτα: 12-21, 24-40, 45-52, 54-64
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β-Μανιός
Κριτές:Χαριστός- Τζημητρέα
Aρναία(Μοσχόπουλος):Kατράνης 7, Χότζα, Μοσχόπουλος Απ., Μοσχόπουλος Αρ. 6(2), Λαλιώτης 9(3), Τσουλής 13, Στόικος 4, Ταμβάκης 9, Λουκοβίτης, Κυπαρισσάς 4(1), Αργυρίου Χ. 2, Πολύζος Α.
Μουδανιά ( Παναγιώτοπουλος): Παπαδόπουλος, Βέτσος 10(1), Σερέτης, Τσιγγελίδης 6, Μουλίκας, Αντωνιάδης 8, Νάστος, Τογανίδης 7, Χατζηγιοβάνννης, Καρατζίδης 16, Βαρβαρός 2, Παντελέρης 15.
2) 17.10 Διαγόρας- Αετός Μουδανιών 69-29
Δεκάλεπτα: 22-8, 38-19, 50-26, 69-29
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ.- Τσερέκας
Kριτές:Μπιγίτης – Ελιοδώρου
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης): Mιχαηλίδης 10(1), Παντζάκης 6, Βρογκιστινός 1, Κασάπης, Νουκάρης 3, Γκιουλής 11, Χατζόπουλος, Παυλίδης, Βασιλειάδης 17, Καρπούζης 9, Καρβέλης 12
Αετός Μουδανιών (Τσοπουρίδης): Δομενικιώτης 2, Παπουτσής 6, Φιλοξενίδης 4, Τσιφτής 2, Τσουρέκου, Σούρλας, Παπαγιάννης 3,  Τορουνίδης 5, Τσοπουρίδης 2, Καμπούρης 3, Κουτσάκης, Μαναβάκης2
3) Ιερισσός – Κένταυρος 75-54
Δεκάλεπτα:14-5, 36-17, 52-36, 75-54
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β- Μανιός
Kριτές:Λαφαντάρη – Σουλτάνη
Iερισσός (Κατσιφός): Mατάκος, Ντούζα 18(4), Κεσκεσιάδης 20(2), Ευθυμόπουλος 10, Φαρμακόπουλος 3(1), Κόμνος 9, Λέχος Β. 10, Φυδανάκης 2, Μαγγάρης, Κουτσουπής 2, Τσακούλης 1, Κούτας.
Κένταυρος(Βλοστός): Βετόπουλος 11(1), Καλαθάς 1, Σταύρου, Κατσαρός 5(1), Δόμπρογλου 12, Καλιμαυκίδης Μ. 4, Καλιμαυκίδης Π. 9, Καμπουράνης, Χατζηάλεξης 4, Κωνσταντινίδης 8
4) Ορμύλια 2012-Σίθωνες 75-65
Δεκέλεπτα:20-19, 40-28, 60-45, 75-65
Διαιτητές:Aργυρού- Μάνιος
Kριτής: Boρδός
Oρμύλια 2012(Μουστάκας):Μουστάκας, Δρακάκης 7, Μιμάνης, Καψάλης, Δαλδογιάννης Γ. 6, Μαχαίρας 2, Δαλδογιάννης Μ. 12(2), Γρηγορίου 9(2), Ντάλντος 28(3), Αναγνωστούδης 11
Σίθωνες (Πετικόπουλος):Κυριακίδης, Ξανθόπουλος 19(1), Βαφείδης 11, Σπύρου 6(2), Δημητριάδης 22(3), Παμπόρης, Αναγνωστάρας, Πολυγυρνός 2, Εργκλιντ 4, Κουτσάκης 1, Καλλιμάνης, Κρικελίκος.
5) Ορμύλια- Τρίγλια 79-45
Δεκάλεπτα: 19-12, 40-26, 62-30, 79-45
Διαιτητές: Αναστασιάδης Σ.- Αναστασιάδης Β.
Kριτές:Μπολοβίνης-Πλασταράς
Oρμύλια(Μπολοβίνης):Καίκης 2, Κληματσίδας, Μπουρλής 13(1), Τσικούρης, Αλεξιάδης 7, Τριγώνης 11, Μποζίνης 7(1), Κανατάς 20, Μπολοβίνης, Μίκιτς 19(2)
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Ναλμπάντής, Γιαννόγλου 6, Τσιαουσίδης 26(3), Κοντολέων, Παπαδόπουλος, Παναγάκης 4, Λάμπρου, Γεώργογλου Δ 5(1), Γεώργογλου Γ., Κοσμίδης, Γλαράκης 2, Καραγιαννάκης 2
6) Mαρμαράς- Πευκοχώρι Β 63-41
Δεκάλεπτα:12-12, 32-18, 44-33, 63-41
Διαιτητές: Αναστασιάδης – Αναστασιάδης Β
Κριτές:Γκιοργκιεβα-Πλασταράς
Mαρμαράς ( Αλεξόπουλος):Λάζογλου 24, Καρνόπουλος, Σταγγώνης 8, Μπουμπουλης 3(1), Συγκούρλης 1,Παύλου 5(1), Δεληγιάννης Ν. 21, Ρόδιος Χ.2
Πευκοχώρι Β(Πλατής):Χαλκιδης, Ταμπούρλος, Αντωνής Γ. , Αντωνής Ζ. 2, Σμυρλής Γ. 11(3), Δεληγιάννης 2, Σερέτης, Καπουράνης, Παπαδόπουλος Α. 18(2), Παπαδόπουλος Δ., Μαυρομάτης Γ8
8η Αγωνιστική
1)Τρίγλια – 17.10.Διαγόρας  72-61
Δεκάλεπτα:18-19, 32-31, 54-51, 72-61
Διαιτητές: Μανιος-Ταταρίδης.
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Γεώργογλου 2, Γιαννόγλου 16, Τσιαουσίδης 22(2), Κοντολέων, Παπαδόπουλος 2, Παναγάκης 1, Λάμπρου 2, Γλαράκης, Συκόπουλος-Μπέλλος 21(1), Κοσμίδης, Μερσινάς , Καραγιαννάκης 6.
17.10 Διαγόρας(Σταμπουλής): Tσομπανάκης 7(1), Μιχαηλίδης , Χαραλάμπους 4, Παυλίδης, Καρπούζης 5, Νουκάρης 1, Γκιουλής, Γελαδάρης 6(1), Χατζόπουλος , Βασιλειάδης 21, Παντζάκης 12(2), Καρβέλης 5.
2)Κένταυρος- Πευκοχώρι Β 66-57
Δεκάλεπτα:21-18, 36-34, 59-49, 66-57
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β. – Ζυκιρίδου
Κριτές: Koντογιάννη – Δήμου
Κένταυρος(Βλοστός): Bετόπουλος 12, Καλαθάς 5, Παπαγεωργίου, Χατζηγιοβανάκης 2, Δόμπρογλου 12, Κατσαρός 22(6), Καλιμαυκίδης11(1), Μπαρμπούνης, Χατζηαλέξης 1, Σταύρου, Δόσπρας, Καλιμαυκίδης Μ
Πευκοχώρι Β(Πλατής): Κεσίδης 8, Παπαδημητρίου 6, Παπαδόπουλος 14(1), Χαλκίδης, Σμυρλής, Δεληγιάννης 2, Αμπατζίδης 17(3)Σερέτης, Παπαδόπουλος 7, Βελίκης, Μαυρομάτης, Βοιβόδας.
3) Μουδανιά-Ορμύλια 2012 81-44
Δεκάλεπτα: 20-11, 40-17, 57-30, 81-44
Διαιτητές: Αργυρού- Μαντάκης 81-44
Κριτές: Παπαδόπουλος – Ελιοδώρου
Μουδανιά(Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 6, Βέτσος 11(1), Σερέτης 2, Τσιγγελίδης 4, Μουλίκας 12, Αντωνιάδης 5(1), Νάστος 4, Τογανίδης 18(1), Γιανναρίδης 2, Κοκκινης 4, Βαρβαρός 9, Παντελέρης4
Ορμύλια 2012(Μουστάκας):Mουστάκας, Δρακάκης 8, Μιμάνης, Καψάλης, Δαλδογιάννης Γ 11, Μαχαίρας, Δαλδογιάννης Μ 3, Γρηγορίου6(2), Ντάλντος 2, Αναγνωστούδης 14(1)
4) Αετοί Μουδανιών – Μαρμαράς 51-57
Δεκάλεπτα:4-10, 17-28, 29-41, 51-57
Διαιτητές: Aργυρού-Μαντάκης
Kριτές:Παπαδόπουλος – Ελιοδώρου
Αετοί Μουδανιών(Τσοπουρίδης): Παπουτσής 6, Φιλοξενίδης 2, Τσιφτής 2, Τσουρέκου, Σούρλας 2, Παπαγιάννης 5, Τογανίδης4 , Τσοπουρίδης 12, Καμπούρης4 , Κουτσάκης9, Μαναβάκης 4
Μαρμαράς ( Ροδιος):Λαζογλου 30, Σταγγώνης 18, Μπουμπούλης, Συγκουρλής 2, Παύλου 7(1), Ρόδιος.
5) Σίθωνες-Ορμύλια 53-76
Δεκάλεπτα:  11-24, 20-35, 39-56, 53-76
Διαιτητές: Τσερέκας – Καρπούζης
Κριτές: Κούρα- Σαχίνι – Πλασταράς
Σίθωνες(Γιοβαν): Κυριακίδης 7(1), Κρικελίκος 9(1), Σπύρου 6(2), Δημητριάδης 14(2), Καλιμάνης , Καρράς 9(1), Σαχίνι, Ασλανίδης 3(1), Πρατβάρης 3(1), Μανουσαρίδης 2.
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Kαίκης 4, Βράκας 4, Μπουρλής 20, Αλεξιάδης 10, Μποζίνης 3(1), Κανατάς 26(2), Τσικούρης 9
6) Αρναία- Ιερισσός 63-73
Δεκάλεπτα: 11-16, 29-44, 44- 63, 63-73
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ. – Μάνιος
Κριτές: Χαριστός – Τζημητρέα
Αρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης 5, Κυπαρισσάς 8, Τσιάρας 17(3), Μοσχόπουλος , Λαλιώτης 4, Τσουλής 7, Στοικος 18, Ταμβάκης, Αργυρός Δ., Αργυρός Σ 2., Αργυρίου Χ. 2, Πολύζος.
Ιερισσός(Κατσιφός):Μαγκάρης, Ντούζα12(2), Κεσκεσιάδης11, Ευθυμόπουλος 15 , Τσακούλης, Κόμνος2 , Λέχος Β. 25(3), Φυδανάκης 2, Μπατζής, Κούτας, Φαρμακόπουλος 6(1), Κουτσουπής.
9η Αγωνιστική
1)Ορμύλια – Μουδανιά 49-57
Δεκάλεπτα: 17-14, 27-34, 36-45, 49-57
Διαιτητές:Θωμόπουλος Β- Αργυρού Μ.
Kριτές: Ελιοδώρου – Πλασταράς
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Καίκης 3(1), Μπουρλής 8, Τσικούρης, Αργυρόπουλος 15, Αλεξιάδης 2, Τριγώνης 5, Μποζίνης, Κανατάς12(1), Τσικούρης, Μίκιτς 4
Μουδανιά (Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 2, Βέτσος 7, Σερέτης, Τσιγγελίδης 20(2), Μουλίκας, Βαρβαρός, Νάστος, Τογανίδης 2, Χατζηγιοβάννης, Καρατζίδης 14, Γιανναρίδης 2, Παντελέρης Νικ.10
2)Ιερισσός – Πευκοχώρι Β 87-51
Δεκάλεπτα: 21-13, 39-24, 56-31, 87-51
Διαιτητές: Tσερέκας – Λεμπίδα
Κριτές: Λαφαντάρη- Σουλτάνη
Ιερισσός ( Κατσιφός): Μαγγαρης 2, Ντούζα 9(1), Κεσκεσιάδης 6, Ευθυμόπουλος 18, Τσακούλης 7, Κουτσουπής 3(1), Λέχος Β. 15(1), Φυδανάκης 7, Κούτας 6, Λέχος Χ. 5(1), Φαρμακόπουλος 7(1), Μπόγας 2.
Πευκοχώρι(Πλατής):Tαμπούρλος, Δεληγιάννης 8, Παπαδόπουλος 10, Αντωνής Ζ. 12, Σμυρλής 5(1), Χαλκίδης, Σερέτης Π. 7, Μιχαηλίδης . 2, Ζαφειρίου, Παπαδημητρίου 5(1), Μαυρομάτης, Βοιβόδας 2.
3)Μαρμαράς – Τρίγλια 60-53
Δεκέλεπτα: 8-11, 24-22, 44-40, 60-53
Διαιτητές: Αργυρού – Θωμόπουλος Β
Κριτές: Γκιοργκίεβα -Πλασταράς
Μαρμαράς(Ρόδιος): Καραστέργιος 9(1), Λάζογλου 24, Χατζιδάκης, Παύλου 2, Δεληγιάννης 20(1), Σταγγώνης 5, Ρόδιος, Μπουμπούλης
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Γεώργογλου Γ., Γιαννόγλου 2, Τσιαουσίδης 25, Κοντολέων 2, Παπαδόπουλος, Παναγάκης, Λάμπρος, Γλαράκης, Συκόπουλος 19(1), Κοσμίδης, Μερσινάς, Ναλμπάντης 5.
4)17.10 Διαγόρας – Σιθωνες 65-47
Δεκάλεπτα: 12-19, 26-31, 43- 40, 65-47
Διαιτητές: Aναστασιάδης Σ.- Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Mπιγίτης Χ., Ελιοδώρου.
17.10 Διαγόρας( Σταμπουλής): Tσομπανάκης 8, Μιχαηλίδης . 4, Παντζάκης 9(3), Νουκάρης , Γκιουλής 4, Γελαδάρης, Χατζόπουλος 6, Βασιλειάδης 32, Παυλίδης, Καρβελής 2.
Σίθωνες(Μίκιτς): Κυριακίδης, Ασλανίδης 2, Κουτσάκης, Βαφείδης 4, Δημητριάδης 8(2), Πρατβάρης, Καλλιμάνης, Πολυγυρνός 17(1)-Καρράς, Σαχίνι 2, Κρικελίκος, Ξανθόπουλος 11(2), Αναγνωστάρας 3(1)
5) Κένταυρος – Αετός Μουδανιών 88-38
Δεκάλεπτα: 20-4, 39-22, 64-28, 88-38
Διαιτητές:Θωμόπουλος – Ζικυρίδου
Κριτές: Koντογιάννη – Δήμου
Κένταυρος(Βλόστος): Βετόπουλος 13(1), Καλαθάς 5, Μπαρμπούνης, Χατζηγιοβανάκης 2, Δόμπρογλου 24, Κατσαρός 4(1), Καλιμαυκίδης 24, Καπουράνης 2, Κωνσταντινίδης 7, Ζαπαντζής 7.
Αετός Μουδανιών( Τσοπουρίδης): Δομενικιώτης, Παπουτσής 4, Φιλοξενίδης 4, Τσιφτής, Τσουρέκου, Σούρλας, Παπαγιάννης 7, Τορουνίδης 11, Τσοπουρίδης, Καμπούρης 2, Κουτσάκης 10, Μαναβάκης
6) Ορμύλια 2012- Αρναία 57-71
Δεκάλεπτα: 20-14, 29-33, 43-54, 57-71
Διαιτητές: Aναστασιάδης Σ.- Αναστασιάδης Β.
Κριτής: Βορδός
Ορμύλια 2012(Μουστάκας): Δαλδογιάννης Γ. 5, Δρακάκης 6, Μουστάκας, Καψάλης, Μιμάνης Μ., Μαχαίρας Φ. 10, Δαλδογιάννης 10(2), Γρηγορίου 1, Ντάλντος 14(1), Αναγνωστούδης 11(2).
Αρναία(Μοσχόπουλος): Tσιάρας 17(3), Μοσχόπουλος Αρ. 15(2), Αργυρός Δ. 3, Στόικος 10, Ταμβάκης 8, Λαλιώτης 14(4), Αργυρίου Χ. 4, Ταμβάκης
10η Αγωνιστική
1) Αρναία-Ορμύλια 64-68
Δεκάλεπτα: 13-10, 33-30, 49-54, 64-68
Διαιτητές: Αναστασιάδης Σ.-Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Χαριστός – Τζημητρέα
Αρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης 4, Λουκοβίτης, Τσιάρας 9(1), Μοσχόπουλος 10(1), Λαλιώτης 8(2), Στόικος 17(2), Τσουλής 7, Ταμβάκης 7(1), Χότζα, ΑργυρόςΔ., Αργυρίου 2., Πολύζος.
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Καίκης 2, Μπουρλής 25(1), Τσικούρης 3, Αργυρόπουλος 10(1), Αλεξιάδης 10, Τριγώνης 8, Μποζίνης, Χούτας 2.
2) Τρίγλια-Κένταυρος 55-70
Δεκάλεπτα: 19-17, 30-35, 41-57, 55-70
Διαιτητές: Αργυρού – Μανιός Απ.
Κριτές: Mπιγίτης – Ελιοδώρου
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Γιαννόγλου6, Τσιαουσίδης 21(4), Κοντολέων 2, Παπαδόπουλος, Μερσινάς, Παναγάκης, Συκόπουλος 14(1), Κοσμίδης, Γεώργογλου 2, Καραγιαννάκης 10
Κένταυρος(Βλοστός): Βετόπουλος 6(1), Καλαθάς 2, Σταύρου 2, Χατζηγιοβαννάκης 2, Δόμπρογλου 9, Κατσαρός 19(4), Καλιμαυκίδης  Π.13, Δασκαλάκης 4, Χατζηαλέξης, Ζαλαντζής, Καλιμαυκίδης Μ. 2, Κωνσταντινίδης 11
3) Αετός Μουδανιών – Πευκοχώρι Β 50-72
Δεκάλεπτα:10-14, 23-32, 38-56, 50-72
Διαιτητές: ΘωμόπουλοςΙ.- Ζυκιρίδου
Κριτές: Μπιγίτης – Ελιοδώρου – Σίμου
Αετός Μουδανιών(Τσοπουρίδης): Δομενικιώτης 1, Παπουτσής 4, Φιλοξενίδης 8, Τσιφτής 3, Τσουρέκου, Σουρλής, Παπαγιάννης. Τορουνίδης 10, Τσοπουρίδης 4, Καμπούρης 9, Κουτσάκης 11, Μαναβάκης
Πευκοχώρι Β(Πλατής): Kεσίδης 8, Παπαδημητρίου 6, Παπαδόπουλος 6, Αντωνής 9, Σμυρλής 11(1), Δεληγιάννης, Σερέτης 6, Μιχαηλίδης 1, Παπαδόπουλος 7, Βελίκης, Μαυρομάτης 4, Βοιβόδας 14
4) Ιερισσός – Ορμύλια 2012 97-73
Δεκέλεπτα: 32-28, 56-40, 85-47, 97-73
Διαιτητές: Μάνιος Θ. – Ελιοδώρου Χ.
Κριτές:  Φόρα – Σουλτάνη
Ιερισσός( Κατσιφός): Μαγγάρης, Ντούζα 12(2), Κεσκεσιάδης 14, Ευθυμόπουλος 12, Τσακούλης 2, Κόμνος 13, Λέχος Β. 22, Κουτσουπής 3, Μπαντής 4, Λέχος Χ. 10, Φαρμακόπουλος 3(1), Μπόγας 2.
Ορμύλια 2012(Μουστάκας): Δαλδογιάννης Γ 6, Καψάλης, Μιμάνης, Μαχαίρας 19 , Δαλδογιάννης Μ. 8, Γρηγορίου 1, Ντάλντος 29(3), Αναγνωστούδης 10(1)
5) Σίθωνες – Μαρμαράς 45-65
Δεκάλεπτα:  6-15, 23-25, 17-47, 43-65
Διαιτητές: Μαντάκης – Ταταρίδης
Κριτές: Πλασταράς – Σαχίνι
Σίθωνες(Μίκιτς): Κυριακίδης 5(1), Ξανθόπουλος, Κουτσάκης 6, Σπύρου, Δημητριάδης 10(2), Χασταμουρατίδης, Ασλανίδης, Κρικελίκος, Καρράς 15, Καλλιμαυκίδης ι, Παμπορης, Πρατβάρης 9(1).
Μαρμαράς ( Ρόδιος): Kαραστέργιος 6, Λάζογλου 34, Μπουμπούλης 2, Σταγγώνης 11(1), Χατζηδάκης, Καρνόπουλος 6, Παύλου, Ρόδιος, Μαστρογιάννης 6
6) Μουδανιά – 17.10 Διαγόρας 68-65
Δεκάλεπτα: 12-14, 35-35, 54-48, 68-65
Διαιτητές: Μαντάκης – Τσερέκας
Κριτές: Μπιγίτης- Παπαδόπουλος- Σίμου
Μουδανιά(Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 8, Βέτσος 8, Σερέτης, Τσιγγελίδης 11, Μουλίκας 6, Χατζηπαππάς 5, Νάστος, Τογανίδης 3, Χατζηγιοβάννης, Κοκκίνης 7(1), Γιανναρίδης 1, Παντελέρης 19
17.10 Διαγόρας ( Παντζάκης): Παντζάκης 4(1), Μιχαηλίδης 5(1), Χαραλάμπους 12, Παυλίδης, Νουκάρης , Γκιουλής , Γελαδάρης 8(2), Χατζόπουλος 8, Βασιλειάδης, Καρβέλης 5
11η Αγωνιστική
1)Κένταυρος – Σίθωνες 75-45
Δεκάλεπτα:11-8,34-19,  46-34, 75-45
Διαιτητές: Αργυρού – Ελιοδώρου Χ
Κριτές:Κοντογιάννη – Δήμου- Καραμίτσιος
Kένταυρος(Βλοστός): Βετόπουλος 14(3), Καλαθάς 2, Δασκαλάκης 8, Χατζηγιοβανάκης 2, Δόμπρογλου 11, Κατσαρός 9, Καλιμαυκίδης 13, Δόσπρας 2, Χατζηαλέξης Δ. 4, Ζαπαντζής 3, Μπαρμπούνης 3, Κωνσταντινίδης4
Σίθωνες(Mίκιτς): Κυριακίδης 4, Πρατβάρης 2, Κουτσάκης 2, Παμπόρης, Δημητριάδης 9, Βαφείδης 9, Πολυγυρνός 15, Εργκλίντ 2, Ασλανίδης 2, Κρικελίκος, Αναγνωστάρας.
2)Ιερισσός – Αετός Μουδανιών 99-35
Δεκάλεπτα:33-6, 62-17, 80-21, 99-35
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ- Ιωάννου
Kριτές:Φόρα – Σουλτάνη
Ιερισσός(Κατσιφός): Μαγγάρης, Ντούζα 13(2), Κεσκεσιάδης 7(1), Ευθυμόπουλος 4, Τσακούλης 2, Κόμνος 13 , Λέχος Β. 28(1), Φυδανάκης 11, Κουτσουπής 4, Λέχος Χ. 5(1), Φαρμακόπουλος  8(1), Κούτας 4.
Αετος Μουδανιών (Τσοπουρίδης): Τσουρέκου, Παπουτσής 2, Φιλοξενίδης, Τσιφτσής 7, Λαυκίδης, Σούρλας, Παπαγιάννης 7, Τορουνίδης 5, Τσοπουρίδης 4, Καμπούρης 2, Κουτσάκης 8, Μαναβάκης
3) 17.10 Διαγόρας- Αρναία 53-62
Δεκάλεπτα: 7-18, 33-30,  42-40, 53-62
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β.- Μάνιος Θ.
Κριτές: Μπιγίτης- Ελιοδωρου
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης): Τσομπανάκης 2, Μιχαηλίδης, Χαραλάμπους 8(1), Παντζάκης, Γκιουλής 4, Νουκάρης, Χατζόπουλος 9(1)), Γελαδάρης 3, Παυλίδης, Βασιλειάδης 23, Καρπούζης 2, Καρβέλης 2
Αρναία(Μοσχόπουλος): Kατράνης 7, Χότζα, Τσιάρας 10(2), Μοσχόπουλος Α. 8, Μοσχόπουλος Απ., Τσούλης 7, Στοικος 7(1), Ταμβάκης Κ. 5, Ταμβάκης Π., Κυπαρισσάς 17(3), Αργυρίου 1, Πολύζος.
4) Πευκοχώρι Β- Τρίγλια 49-43
Δεκάλεπτα:9-8, 17-24, 34-28, 49-43
Διαιτητές: Θωμόπουλος-Ι.- Μανιός Απ.
Kριτές: Ραχμανίδης
Πευκοχώρι(Πλατής): Παπαδημητρίου , Παπαδόπουλος 11(1), Αντωνής , Σμυρλής 8, Δεληγιάννης 2, Σερέτης 5(1), Χαλκίδης, Παπαδόπουλος 10(1), Βελίκης 4, Μιχαηλίδης 2, Βοιβόδας 6
Τρίγλια(Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος, Γιαννόγλου 14, Γεώργογλου 4, Κοντολέων 4, Ναλμπάντης 12(1) , Μερσίνας 2, Λάμπρος, Παναγάκης 4, Συκόπουλος, Κοσμίδης 3, Καραγιαννάκης, Γλαράκης.
5) Ορμύλια – Ορμύλια 2012 92-63
Δεκάλεπτα: 23-13, 46-36, 68-51, 92-63
Διαιτητές: Aναστασιάδης Σ. – Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Λελεγιάννης-Πλασταράς
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Καίκης, Βράκας, Μπουρλής 30(1), Χούτας 18, Αργυρόπουλος, Αλεξιάδης, Τριγώνης, Μποζίνης, Κανατάς 19(1), Τσικούρης 3, Μίκιτς 22
Ορμύλια2012(Μουστάκας): Δρακάκης, Καψάλης, Δαλδογιάννης Γ. 12, Μαχαίρας 2, Δαλδογιάννης Μ. 18(4), Γρηγορίου 9(2), Ντάλντος 5, Αναγνωστούδης 17(1)
6) Μαρμαράς – Μουδανιά 44-89
Δεκάλεπτα:14-20, 27-45, 42-62, 44-89
Διαιτητές: Aναστασιάδης Σ.- Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Mπολοβίνης-Πλασταράς
Μαρμαράς ( Αλεξόπουλος): Καραστέργιος 17(1), Λάζογλου 9, Μπουμπούλης 1, Αλεξόπουλος, Ρόδιος, Συγκούρλης, Παύλου 4, Τσεπελίδης 3, Καρνόπουλος 3, Μαστρογιάννης  7
Μουδανιά(Παναγιωτόπουλος):  Βαρβαρός 7(1), Καραγιάννης 4, Σερέτης 6, Τσιγγελίδης 2, Μουλικας 10, Κοκκινης 11(1), Νάστος 11, Τογανίδης 9, Χ’Γιοβάννης 6, Καρατζίδης 12, Γιανναρίδης , Παντελέρης 11.
2oς Γυρος-1η Αγωνιστική
1) 17.10 Διαγόρας- Ορμύλια 2012 90-56
Δεκάλεπτα: 22-17, 42-30, 65-41, 90-56
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ- Μαντάκης
Κριτές: Mπιγίτη – Ελιοδώρου
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης): Tσομπανάκης, Μιχαηλίδης 6, Χαραλάμπους 9(1), Γελαδάρης, Βασιλειάδης 30(1), Καρβέλης 7(1), Παντζάκης, Γκιουλής 2, Χατζόπουλος 25(2), Παυλίδης 3(1), Καρπούζης 3
Ορμύλια 2012(Μουστάκας): ΔαλδογιάννηςΓ. 6, Μαχαίρας 7, Δαλδογιάννης Μ. 2, Γρηγορίου 3(1), Ντάλντος 26(4), Αναγνωστούδης 10, Δρακάκης 2, Μουστάκας
2)Αετός Μουδανιών – Τρίγλια  34-48
Δεκάλεπτα: 12-13, 20-23, 30-38, 34-48
Διαιτητές: Αργυρού – Ελιοδώρου
Αετός Μουδανιών ( Τσοπουρίδης): Tσουρέκου, Παπουτσής 4, Φιλοξενίδης 8, Τσιφτής2, Σούρλας 1, Παπαγιάννης, Τορουνίδης 5, Τσοπουρίδης 4, Καμπούρης 10, Κουτσάκης, Μαναβάκης.
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Γεώργογλου 9, Γιαννόγλου 14, Τσιαουσίδης1, Κοντολέων 1, Παπαδόπουλος 6, Λάμπρος 5(1), Γλαράκης 4, Παναγάκης, Καραγιαννάκης 3, Κοσμίδης 4
3) Πευκοχώρι Β- Σίθωνες 47-58
Δεκάλεπτα:9-16, 26-32, 36-42, 47-58
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ- Μαντάκης
Κριτές: Μπιγίτης – Ελιοδώρου
Πευκοχώρι (Πλατής): Παπαδημητρίου 2, Παπαδόπουλος 6, Αντωνής 2, Σμυρλής 9(1), Δεληγιάννης Γ., Κεσσίδης 8, Σερέτης 3(1), Παπαδόπουλος 8, Βελίκης 5, Βοιβόδας, Μιχαηλίδης 4
Σίθωνες(Μίκιτς): Κυριακίδης 1, Ασλανίδης 2, Κουτσάκης 5, Σαχίνι 4, Δημητριάδης 25(5), Ξανθόπουλος 15, Κρικελίκος , Αναγνωστάρας, Καλιμανης, Πρατβάρης 6
4) Κένταυρος – Μουδανιά 50-63
Δεκάλεπτα: 14-24, 27-38, 35-55, 50-63
Διαιτητές: Αργυρού – Αναστασιάδης Β.
Κένταυρος(Βλοστός): Βετόπουλος 8, Καλαθάς, Λάσκαρης, Χατζηγιοβανάκης 1, Δόμπρογλου 4, Κατσαρός 6(2), Καλιμαυκίδης 12, Σελεμενάκης, Χατζηαλέξης 2, Δόσπρας, Κανακόγλου 6, Κωνσταντινίδης 11
Μουδανιά (Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 4, Βέτσος 10, Σερέτης 2, Τσιγγελίδης 14, Μουλίκας, Βαρβαρός, Κοκκίνης, Τογανίδης 4, Χατζηγιοβάννης 1, Καρατζίδης 11, Γιανναρίδης 3, Παντελέρης 14
5) Μαρμαράς – Αρναία 61-60
Δεκάλεπτα:18-6, 29-25, 47-41, 61-60
Διαιτητές: Μανιος Απ. – Μάνιος
Κριτής: Πλασταράς
Μαρμαράς(Μαστρογιάννης): Kαραστέργιος10, Λάζογλου 22, Σταγγώνης 8(2), Καρνόπουλος, Αλεξόπουλος 6(2), Δεληγιάννης Ν. 14(1), Μπουμπούλης1
Αρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης 13, Χότζα, Τσιάρας 10, Μοσχόπουλος Α. 7(1), Αργυρίου 6, Τσουλής, Ταμβάκης, Ν. , Ταμβάκης Κ., Ταμβάκης Π., Κυπαρισσάς 15(2), Λαλιώτης 9(3), Στόικος
6) Ιερισσός- Ορμύλια 0-20
2η Αγωνιστική
1)Ορμύλια 2012-Μαρμαράς 62-49
Δεκάλεπτα: 21-9, 41-32, 50-39, 62-49
Διαιτητές: Αναστασιάδης Σ.- Αναστασιάδης Β.
Κριτής: Βορδός
Ορμύλια 2012(Μουστάκας):Δρακάκης 4, Μιμάνης Μ., Καψάλης, ΔαλδογιάννηςΓ. 2, Μαχαίρας 10, Δαλδογιάννης Μ. 1, Γρηγορίου 10(2), Ντάλντος 22(1), Αναγνωστούδης 13(1).
Mαρμαράς ( Αλεξόπουλος): Χατζηδάκης, Λάζογλου 35, Μπουμπούλης, Σταγγώνης 9(2), Καρνόπουλος 2, Αλεξόπουλος, Συγκούρης, Αλεξόπουλος 3(1)
2) Aρναία-Κένταυρος 69-40
Δεκάλεπτα: 18-15, 29-20, 49-32, 69-40
Διαιτητές: Αναστασιάδης Σ. – Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Xαριστός-Τζημητρέα
Αρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης 8(1), Μοσχόπουλος Α. 12(2), Τσουλής, Στόικος 19(1),Ταμβάκης Κ. 4, Κυπαρισσάς 16, Αργυρίου 3, Λαλιώτης 7.
Kένταυρος(Βλοστός):Βετόπουλος 4(1), Καλαθάς, Δασκαλάκης 5, Χατζηγιοβανάκης 2, Καλιμαυκίδης, Κατσαρός 17(6), Καλιμαυκίδης Π. 6, Χατζηαλέξης 2, Ζαπαντζής, Κανακόγλου 4
3) Τρίγλια-Ιερισσός 71-56
Δεκάλεπτα: 21-24, 35-38, 53-47, 71-56
Διαιτητές: Αργυρού – Μαντάκης
Κριτές:Μπιγίτης – Ελιοδώρου
Tρίγλια(Τσιαουσίδης): Γεώργογλου , Γιαννόγλου 2, Τσιαουσίδης 34(3), Κοντολέων 9(1), Παπαδόπουλος, Λάμπρος, Παναγάκης, Συκόπουλος 14, Κοσμίδης, Γλαράκης, Καραγιαννης 12
Ιερισσός(Κατσιφός): Nτούζα, Κεσκεσιάδης 10, Ευθυμόπουλος 16, Κόμνος 9, Μπογάς, Φυδανάκης 4, Κουτσουμπής, Λέχος 12(3), Φαρμακόπουλος 5(1), Κούτας
4)Μουδανιά-Πευκοχωρι 79-51
Δεκάλεπτα: 23-17, 45-26, 61-38, 79-51
Διαιτητές: Θωμόπουλος Ι.- Ζυκιρίδου
Κριτές:Μπιγίτης – Ελιοδώρου
Mουδανιά(Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 6, Βέτσος 9, Σερέτης 3, Τσιγγελίδης 10(1), Κοκκίνης 2, Βαρβαρός 9(1), Νάστος 4, Τογανίδης 17, Χατζηγιοβάννης 7, Σπένδας, Γιανναρίδης 3, Παντελέρης 9
Πευκοχώρι(Πλατής): Παπαδόπουλος Γ. 7, Βελίκης, Σμυρλής 16, Δεληγιάννης, Μιχαηλίδης 2, Σερέτης, Παπαδόπουλος Ξ. 13, Παπαδημητρίου 5, Μαυρομάτης, Βοιβόδας 8
5) Ορμύλια-17.10. Διαγόρας 60-54
Δεκέλεπτα: 19-14, 35-38, 45-36, 60-54
Διαιτητές: Μάνιος – Ταταρίδης
Κριτές: Λελεγιάννης- Πλασταράς
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Καίκης, Χούτας 8(1), Μπουρλής 10, Τσικούρης 3, Αλεξιάδης 4, Τριγώνης 8, Κανατάς 11(1), Μίκιτς 16
17.10(Διαγόρας): Μιχαηλίδης 2, Χαραλάμπους 4, Παντζάκης, Χατζόπουλος17(1), Παυλίδης, Γκιουλής. Γελαδάρης6(1), Καρπούζης 4, Βασιλειάδης 12, Καρβέλης 8.
6) Σίθωνες-Αετός Μουδανιών 50-39
Δεκάλεπτα: 19-14, 30-19, 38-28, 50-39
Διαιτητές: Mάνιος – Ταταρίδης
Κριτές: Λελεγιάννης- Πλασταράς
Σίθωνες(Μίκιτς): Κυριακίδης 2, Ασλανίδης 2, Κουτσάκης, Καλλιμάνης 1, Δημητριάδης 17(3), Αναγνωστάρας 6, Κρικελίκος, Καρράς 13(1), Σαχίνι 7, Πρατβάρης 2.
Αετός Μουδανιών ( Τσοπουρίδης): Παπούτσης 8, Φιλοξενίδης 3, Τσιφτής 3, Λαυκίδης 4(1), Σούρλας 2, Παπαγιάννης 4, Καμπούρης 7, Κουτσάκης 4, Μαναβάκης 4
3η Αγωνιστική
1)Αετός Μουδανιών – Μουδανιά 50-86
Δεκάλεπτα:7-17, 17-46,34-71, 50-86
Διαιτητές: Ταταρίδης – Ζυκιρίδου
Κριτές:Μπιγίτης – Σίμου
Aετός Μουδανιών(Τσοπουρίδης):Παπουτσής 7, Φιλοξενίδης 7, Τσιφτσής 11, Λαυκίδης, Σούρλας 7, Παπαγιάννης 2, Τορουνίδης, Καμπούρης 1, Κουτσάκης 12(1), Μαναβάκης 3
Mουδανιά (Παναγιωτόπουλος):Παπαδόπουλος 12, Βέτσος 10, Σερέτης 2, Τογανίδης 20, Μουλίκας 2, Βαρβαρός 2, Νάστος 9, Κοκκίνης 3, Χατζηγιοβάννης 3(1), Καρατζίδης 12, Γιανναρίδης 4, Παντελέρης 7
2) Tρίγλια-Σίθωνες 73-54
Δεκάλεπτα: 23-13, 41-35, 60-46, 73-54
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β- Μαντάκης
Kριτές: Μπιγίτης – Ελιοδώρου
Tρίγλια(Τσιαουσίδης): Γεώργογλου Γ. 2, Γιαννόγλου 12(1), Τσιαουσίδης 37(3), Κοντολέων 2, Παπαδόπουλος 2, Μερσινάς, Λάμπρου 4, Παναγάκης 2, Συκόπουλος 8, Κοσμίδης 3(1), Γλαράκης, Καραγιαννάκης 1
Σίθωνες(Μίκιτς): Κυριακίδης 4, Μανουσαρίδης, Κουτσακης 2, Αναγνωστάρας 7(1), Δημητριάδης 16(3), Κρικελίκος 2, Πολυγυρνός 7, Σαχίνι 6, Ασλανίδης , Πρατβάρης 8(1), Καλλιμάνης 2.
3) 17.10 Διαγόρας-Ιερισσός 74-72
Δεκάλεπτα:15-21, 39-36, 57-49, 74-72
Διαιτητές: Θωμόπουλος β- Μαντάκης
Κριτές: Μπιγίτης- Ελιοδώρου
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης):Mιχαηλίδης 19(3), Παντζάκης 4, Γκιουλής 4, Γελαδάρης 10(2), Χατζόπουλος 5(1),Βασιλειάδης 15, Καρπούζης 6, Καρβέλης10
Ιερισσός(Κατσιφός): Ντούζα 6(2), Κεσκεσιάδης 16(2), Ευθυμόπουλος 20, Τσιακούλης, Κόμνος Ν. 14(1), Μπόγας, Μπαντής, Λέχος Χ. 8(2), Φαρμακόπουλος 8(2), Κούτας
4) Mαρμαράς -Ορμύλια
Δεκάλεπτα:7-19, 20-36, 33-53, 52-71
Διαιτητές: Μάνιος – Ελιοδώρου
Kριτές:Λελεγιάννης – Πλασταράς
Mαρμαράς(Αλεξόπουλος): Καραστέργιος 8(2), Λάζογλου 27, Καρνόπουλος, Αλεξόπουλος 9(3), Ψηλογιάννης, Μπομπούλης 2, Ρόδιος 6
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Καίκης10, Μπουρλής 18(1), Τσικούρης, Μποζίνης 2, Κανατάς 12, Τσικούρης 6, Μίκιτς 23(5)
5) Πευκοχώρι Β- Αρναία
Δεκάλεπτα: 16-20, 29-30, 41-41- 56-54
Διαιτητές: Μαντάκης – Ταταρίδης
Κριτές: Παπαστεφάνου- Δεληγιάννης
Πευκοχώρι Β(Πλατής):Μιχαηλίδης 4, Παπαδημητρίου 6, Παπαδόπουλος Γ. 7(1), Αντωνής 2, Σμυρλής 4(1), Δεληγιάννης 2, Κεσίδης 6, Σερέτης, Παπαδόπουλος Ξ. 6, Βελίκης 7, Μαυρομάτης 4, Βοιβόδας 8
Aρναία (Μοσχόπουλος):Κατράνης20(3), Τσιάρας 5(1), Μοσχόπουλος Α.10(2), Ταμβάκης Ν., Τσουλής, Στόικος 10, Ταμβάκης Κ 4,  Αργυρίου5
6) Kένταυρος-Ορμύλια 2012
Δεκάλεπτα:17-14, 38-28, 58-45, 89-61
Διαιτητές:Aργυρού-Παπαδόπουλος
Κριτές: Κοντογιάννη-Δήμου
Kένταυρος(Βλοστός): Βετόπουλος 5(1), Καλαθάς, Λάσκαρης 4, Κατσαρός 12(3), Δόμπρογλου 20, Δασκαλάκης 9(1), Σταύρου 6(2), Χατζηαλέξης 4, Ζαπαντζής 3, Κανακόγλου 16, Κωνσταντινίδης 8, Μπαρμπούνης 2
Oρμύλια 2012(Μουστάκας): Δρακάκης 2, Μιμάνης Μ., Δαλδογιάννης Γ. 4, Μαχαίρας 6, Δαλδογιάννης Μ. 9, Γρηγορίου 8(1), Ντάλντος 18(1), Αναγνωστούδης 14
4η Αγωνιστική
1)Αρναία – Αετός Μουδανιών 85-33
Δεκάλεπτα:15-6, 41-17, 64-24, 85-33
Διαιτητές: Μάνιος-Ταταρίδης
Kριτές:Χαριστός – Τζημητρέα
Aρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης 9(1), Χότζα 2, Τσιάρας 12(1), Μοσχόπουλος Αρ. 29(3), Τσουλής 7, Κυπαρισσάς 2, Ταμβάκης Π., Ταμβάκης Κ. 10, Αργυρίου Χ., Μοσχόπουλος Αγ. 2, Στόικος 12
Aετός Μουδανιών(Τσοπουρίδης): Φιλοξενίδης 6, Λαυκίδης , Σούρλας, Παπαγιάννης 6, Τορουνίδης 1, Καμπούρης 2, Τσοπουρίδης 6, Μαναβάκης 5, Κουτσάκης 7
2)17.10 Διαγόρας – Μαρμαράς69-54
Δεκέλεπτα:20-16, 42-27, 57-44, 69-54
Διαιτητές: Aργυρού-Ελιοδώρου
Κριτές: Mπιγίτης – Ελιοδώρου
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης): Mιχαηλίδης 11(3), Χαραλάμπους 11, Παντζάκης, Καρπούζης 8, Χατζόπουλος 25(5), Γκιουλής 2, Γελαδάρης 3, Καρβέλης 9
Μαρμαράς (Αλεξόπουλος):Λάζογλου 17(1), Καραστέργιος 9(1), Μπουμπουλης, Αλεξόπουλος 3(1), Δεληγιάννης 15, Ρόδιος 10
3) Ιερισσός – Σιθωνία 68-50
Δεκάλεπτα: 12-11, 32-24, 53-35, 68-50
Διαιτητές: Aναστασιάδης Σ- Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Φόρα- Σουλτάνη
Ιερισσός(Κατσιφός):Ψέμμας, Ντούζα, Κεσκεσιάδης 19, Ευθυμόπουλος 7, Τσακούλης, Κόμνος 9, Λέχος Β. 15, Φυδανάκης 3, Κουτσουπής 2, Λέχος Χ. 11(1), Φαρμακόπουλος 2, Μπόγας
Σίθωνες(Μίκιτς): Κυριακίδης 4, Κουτσάκης 4, Αναγνωστάρας 3, Δημητριάδης 16(1), Κρικελίκος, Πολυγυρνός-Καρράς 12, Εργκλιντ 8, Ασλανίδης, Πρατβάρης 3
4) Ορμύλια – Κένταυρος  64-36
Δεκάλεπτα: 17-4, 29-17, 48-21, 64-36
Διαιτητές:Θωμόπουλος Γ- Αναστασιάδης
Κριτές: Σαχίνι- Μαυρίδου- Πλασταράς
Ορμύλια(Μπολοβίνης):Καίκης, Χούτας 2, Μπουρλής 6, Τσικούρης, Αργυρόπουλος Μ. 9, Αλεξιάδης6, Τριγώνης 8, Κανατάς 12, Μίκτς 21(2)
Kένταυρος(Βλοστός): Βετόπουλος 5(1), Δασκαλάκης 3, Κατσαρός 3(1), Δόμπρογλου 4, Καλλιμαυκίδης 3, Σακοράφας 2, Καλλιμαυκίδης Π. , Χατζηαλέξης 2, Ζαπαντζής 4, Κανακόγλου 6, Κωνσταντινίδης 4
5) Μουδανιά-Τρίγλια 82-68
Δεκάλεπτα:19-16, 41-40, 60-48, 82-68
Διαιτητές: Mάνιος-Ζυκιρίδου
Κριτές:  Μπιγίτης – Χατζηπέτρου
Μουδανιά(Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 4, Βέτσος 19(3), Τσιγγελίδης 11(1), Μουλίκας 2, Βαρβαρός 3, Νάστος, Τογανίδης 7, Χατζηγιοβανάκης , Καρατζίδης 4, Γιανναρίδης, Παντελέρης 28
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Γεώργογλου 1, Γιαννόγλου 8, Τσιαουσίδης 41(6), Κοντολέων 5, Παπαδόπουλος 2, Λάμπρος 5, Παναγάκης 2, Κοσμίδης 2, Καραγιαννάκης 2
6) Ορμύλια 2012-Πευκοχώρι Β 56-61
Δεκάλεπτα: 18-16, 31-33, 48-50, 56-61
Διαιτητές: Ταταρίδης- Ελιοδώρου
Κριτές: Xαριστός-Τζημητρέα
Ορμύλια 2012(Μουστάκας): Δαλδογιάννης Γ. 9, Μαχαιράς 13, Δαλδογιάννης Μ. 8(1), Γρηγορίου 4, Νταλντος 4, Αναγνωστούδης 4, Δρακάκης 14
Πευκοχώρι(Πλατής): Μιχαηλίδης 2, Παπαδημητρίου 16(1), Παπαδόπουλος Γ. 6, Αντωνής 4, Σμυρλής 12(3), Παπαδόπουλος Ξ. 5, Βελίκης 2, Βοιβόδας 3, Κεσίδης 9
5η Αγωνιστική
1)Αετός Μουδανιών – Ορμύλια 2012 43-61
Δεκάλεπτα: 12-16, 16-26, 26-44, 43-61
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β.- Ταταρίδης
Αετός Μουδανιών(Τσοπουρίδης): Παπουτσής 10, Φιλοξενίδης 4, Τσιφτσής 2, Σούρλας 2, Παπαγιάννης 4, Καμπούρης 8, Κουτσάκης 10, Μαναβάκης 3
Ορμύλια 2012(Μουστάκας): Δαλδογιάννης Γ. 18, Δαλδογιάννης Μ. 17, Μαχαίρας 4, Μουστάκας 10, Κουκοβίνος , Αναγνωστούδης 1
2) Κένταυρος-17.10 Διαγόρας 62-55
Δεκάλεπτα: 19-11, 31-26, 49-42, 62-55
Διαιτητές: Αργυρού – Μαντάκης
Κένταυρος(Βλοστός): Βετόπουλος 18(2), Κατσαρός, Δόμπρογλου 5, Καλλιμαυκίδης 2, Δασκαλάκης 4, Χατζηαλέξης 5, Ζαπαντζής , Κανακόγλου 14, Κωνσταντινίδης 14
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης): Μιχαηλίδης 7(1), Χαραλάμπους 6, Γκιουλής 4, Χατζόπουλος 9, Καρπούζης 5(1), Γελαδάρης 3(1), Καρβέλης 11, Βασιλειάδης 10
3) Τρίγλια-Αρναία 83-85
Δεκάλεπτα: 25-18, 44-43, 66-57, 83-85
Διαιτητές:Θωμόπουλος Β. – Ταταρίδης
Κριτές: Mπιγίτης – Ελιοδώρου
Tρίγλια(Τσιαουσίδης): Γεώργογλου Γ. 7, Γιαννόγλου 18(1), Τσιαουσίδης 34(3), Κοντολέων 1, Αγγελίδης 3, Παναγάκης 2, Συκόπουλος 14, Καραγιαννάκης 4, Γλαράκης
Aρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης, Αργυρός Δ., Τσιάρας 15(1), Μοσχόπουλος 4, Τσουλής 8, Στόικος Χ. 13(2), Ταμβάκης 6, Λαλιώτης 18(6), Κυπαρισσάς 19(3), Αργυρίου Χ., Τρικαλιώτης 2
4) Πευκοχώρι – Ορμύλια 36-54
Δεκάλεπτα:4-11, 16-20, 26-43, 36-54
Διαιτητής: Mάνιος
Κριτές: Λελεγιάννης-Μιχαηλίδης
Πευκοχώρι(Πλατής):Μιχαηλίδης 2, Χαλκίδης, Παπαδόπουλος Γ. 2, Αντωνής 2, Σμυρλής 9(1), Δεληγιάννης Γ. , Κεσίδης 13(1), Σερέτης 2, Παπαδόπουλος Ξ. 3, Βελίκης 2, Μαυρομάτης 1, Βοιβόδας 2
Oρμύλια(Μπολοβίνης): Καίκης, Μπουρλής 26(3), Τσικούρης, Αλεξίου 10, Κανατάς 18, Τσικούρης, Μίκιτς
5) Σιθώνες-Μουδανιά 43-75
Δεκάλεπτα: 10-15, 21-42, 37-63, 43-75
Διαιτητές: Αναστασιάδης Σ.- Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Πλασταράς – Σαχίνι
Σίθωνες(Μίκιτς): Kυριακίδης, Κουτσάκης 4, Αναγνωστάρας 8, Δημητριάδης 9, Κρικελίκος, Καρράς 10(1), Σαχίνι 6, Ασλανίδης 3(1), Πρατβάρης
Μουδανιά(Παναγιώτοπουλος): Koκκίνης 11(1), Βέτσος 6, Σερέτης 2, Τσιγγελίδης 2, Μουλίκας Βαρβαρός 6, Νάστος 2, Τογανίδης 14, Χατζηγιοβάννης 11, Καρατζίδης 14, Γιανναρίδης 4, Παντελέρης
6) Μαρμαράς- Ιερισσός 47-62
Δεκάλεπτα: 6-14, 14-22, 24-43, 47-62
Διαιτητές: Αναστασιάδης Σ.- Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Πλασταράς – Σαχίνι
Μαρμαράς (Αλεξόπουλος): Kαραστέργιος 3(1), Λάζογλου 30, Σταγγώνης 2, Ψιλογιαννης 2, Αλεξόπουλος 3(1), Ζουμπούλης 2, Ρόδιος 4, Μπουμπούνης 1
Ιερισσός(Κατσιφός):Ψέμμας, Ντούζα, Κεσκεσιάδης 12(2), Ευθυμόπουλος 16, Κόμνος 2, Φυδανάκης , Λέχος Β. 21(2), Λέχος Χ. 4, Φαρμακόπουλος
6η Αγωνιστική
1) Ορμύλια 2012-Τρίγλια 47-81
Δεκάλεπτα: 14-31, 28-45, 36-69, 47-81
Διαιτητές: Μαντάκης- Ταταρίδης
Κριτής: Boρδός
Ορμύλια 2012(Μουστάκας) : Δρακάκης 4, Κουκουβίνος 6, Μιμάνης, Καψάλης, Δαλδογιάννης Γ. 4, Μαχαίρας 11, Δαλδογιάννης Μ. 2, Γρηγορίου 6(1), Ντάλντος, Αναγνωστούδης 14(1).
Τρίγλια(Τσιαουσίδης):Γεώργογλου , Γιαννόγλου 22, Τσιαουσίδης 23(4), Κοντολέων, Παναγάκης 4,  Συκόπουλος 20, Γλαράκης 4, Καραγιαννάκης 8
2)Αρναία- Σίθωνες 69-64
Δεκάλεπτα: 18-25, 38-38, 48-51, 69-64
Διαιτητές: Mαντάκης-Ταταρίδης
Κριτές: Χαριστός – Τζημητρέα
Αρναία( Μοσχόπουλος): Kατράνης 13, Αργυρός Δ. 4, Τσιάρας 18, Μοσχόπουλος Αρ 10(2), Στοικος 10, Ταμβάκης Κ. 2, Κυπαρισσάς 10(1), Αργυρίου Χ., Τρικαλιώτης 2
Σίθωνες(Μίκιτς): Kυριακίδης 10, Πολυγυρνός 7, Πρατβάρης 5, Ξανθόπουλος 10, Δημητριάδης 12(2), Εργκλιντ 16, Κουτσάκης 4
3) Ιερισσός-Μουδανιά 70-71
Δεκάλεπτα: 15-20, 31-36, 50-53, 70-71
Διαιτητές: Θωμόπουλος-Αναστασιάδης
Κριτές: Φόρα- Σουλτάνη
Ιερισσός(Κατσιφός): Nτούζα 8(2), Κεσκεσιάδης 22(1), Ευθυμόπουλος 8, Κόμνος Ν. 3, Λέχος Β. 18, Φυδανάκης, Λέχος Χ. 6(1), Φαρμακόπουλος 5(1)
Μουδανιά(Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 2, Βέτσος 14, Σερέτης 9, Τσιγγελίδης 7(1), Τογανίδης 10, Χατζηγιοβάννης 4, Καρατζίδης 14, Γιανναρίδης, Παντελέρης 11
4) 17.10 Διαγόρας- Πευκοχώρι Β 80-71
Δεκάλεπτα 15-15, 35-35, 65-56, 80-71
Διαιτητές:Θωμόπουλος- Ζυκιρίδου
Κριτές: Μπιγίτη – Ελιοδώρου
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης):Μιχαηλίδης 5(1), Χαραλαμπους 12, Παντζάκης 5, Γκιουλής 9, Χατζόπουλος 19(2), Παυλίδης, Γελαδάρης 20(6), Καρπούζης 8, Καρβέλης 2
Πευκοχώρι(Παπαστεφάνου): Μιχαηλίδης 1, Παπαδημητρίου , Παπαδόπουλος 9, Χαλκίδης 12(3), Δεληγιάννης 2, Κεσσίδης 22(3), Σερέτης 6(1), Παπαδόπουλος, Βελίκης 6, Μαυρομάτης 4, Βοιβόδας 9
5) Oρμύλια- Αετός Μουδανιών 79-28
Δεκάλεπτα: 25-5, 40-14, 59-24, 79-28
Διαιτητές: Mάνιος – Ελιοδώρου
Κριτές: Σαχίνι-Πλασταράς
Ορμύλια(Μπολοβίνης):Καίκης 13, Μπουρλής 13(1), Τσικούρης Γ. 8, Μποζίνης 4, Κανατάς 20, Τσικούρης Κ. 4, Μίκιτς 17(2)
Aετός Μουδανιών (Τσοπουρίδης):Παπουτσής 4, Φιλοξενίδης 4, Τσιφτσής 7, Τσουρέκου, Σούρλας 2, Παπαγιάννης 3, Τορουνίδης , Καμπούρης 2, Μαναβάκης 4
6) Μαρμαράς- Κένταυρος 50-59
Δεκάλεπτα: 17-18, 27-38, 39-48, 50-59
Διαιτητές: Μάνιος- Ελιοδώρου
Κριτές: Πλασταράς- Γεωργάκη
Μαρμαράς (Μαστρογιάννης):Λάζογλου 28, Ψηλογιάννης, Καρνόπουλος, Αλεξόπουλος 9(3), Συγκουρλής 4, Ρόδιος 9
Kένταυρος(Βλοστός): Καλαθάς, Δόμπρογλου 6, Καλλιμαυκίδης Π. 14, Καλλιμαυκίδης 4, Δασκαλάκης 4, Σακκοράφας 8, Ζαπαντζής 2, Κανακόγλου 14, Κωνσταντινίδης 3
7η Αγωνιστική
1)Κένταυρος-Ιερισσός 79-53
Δεκέλεπτα:24-17, 41-33, 62-42, 79-53
Διαιτητές:Θωμόπουλος Γ- Αργυρού
Κριτές:Κοντογιάννη – Δήμου
Κένταυρος(Βλοστος):Βετόπουλος 9(1), Κατσαρός 2, Κανακόγλου 19, Δόμπρογλου 4, Καλλιμαυκίδης Μ. 2, Καλλιμαυκίδης Π. 5, Δασκαλάκης 11, Σακκοράφας 5, Ζαπαντζής, Κωνσταντινίδης 22
Ιερισσός(Κατσιφός): Ντούζα, Κεσκεσιάδης 21(3), Ευθυμόπουλος 6, Κόμνος Ν. 5, Λέχος Β. 14, Λέχος Χ. 2, Φαρμακόπουλος 5
2)Αετός Μουδανιών-17.10 Διαγόρας 50-88
Δεκάλεπτα: 4-20, 18-47, 32-76, 50-88
Διαιτητές:Αναστασιάδης Σ. – Αναστασιάδης Β.
Κριτές:Χατζηπέτρου- Σίμου Κ.
Αετός Μουδανιών(Τσοπουρίδης): Tσουρέκου 4, Παπουτσής 8, Φιλοξενίδης 6, Τσιφτσής 10, Λαυκίδης, Σούρλας, Παπαγιάννης 8, Καμπούρης 6, Κουτσάκης 4, Μαναβάκης 4
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης):Χατζόπουλος 20(1), Μιχαηλίδης 9(1), Χαραλάμπους 16(1), Παυλίδης 5(1), Παντζάκης 5, Γκιουλής 14, Γελαδάρης 12, Καρβέλης 7
3) Τρίγλια-Ορμύλιά 85-87
Δεκάλεπτα:20-14, 46-34, 68-57, 85-87
Διαιτητές:Μάνιος – Ελιοδώρου Χ.
Κριτές: Μπιγίτης – Ελιοδώρου Ν.
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Γεώργογλου 2, Γιαννόγλου 9, Τσιαουσίδης 43(7), Κοντολέων 5, Παναγάκης 6, Συκόπουλος 8, Καραγιαννάκης 12
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Καίκης 4, Χούτας 1, Μπουρλής 13(1), Τσικούρης, Αργυρόπουλος 9, Αλεξιάδης 10, Τριγώνης , Μποζίνης , Κανατάς 14, Μίκιτς 32(1)
4) Σίθωνες-Ορμύλια 2012 73-54
Δεκάλεπτα: 23-16, 43- 32, 57-46, 73-54
Διαιτητές:Μαντάκης – Ζυκιρίδου
Κριτές:Πλασταράς- Σαχίνι – Μαυρίδου
Σίθωνες(Μίκιτς): Κυριακίδης 18(2), Ξανθόπουλος 13, Κουτσάκης , Βαφείδης 2, Δημητριάδης 16(3), Κρικελίκος 4, Ασλανίδης 2, Καρράς 11, Σαχίνι 6, Αναγνωστάρας , Πρατβάρης , Καλλιμάνης 1
Ορμύλια 2012(Μουστάκας): Δρακάκης 13, Κουκοβίνος 2, Μιμάνης 2, Δαλδογιάννης Γ. 8, Μαχαίρας 18(2), Δαλδογιάννης Μ 4, Γρηγορίου 3, Αναγνωστούδης 4, Ντάλντος.
5) Μουδανιά- Αρναία 84-50
Δεκάλεπτα:17-9, 30-26, 51-38, 84-50
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ.- Αναστασιάδης
Κριτές: Παπαδόπουλος- Μπιγίτης – Ελιοδώρου
Μουδανιά(Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 8(1), Βέτσος 13(1), Σερέτης 4, Τσιγγελίδης 11(1), Μουλίκας 6, Κοκκίνης 8, Μάστος 4, Τογανίδης 6, Χατζηγιοβάννης 2, Καρατζίδης 6, Γιανναρίδης 6, Παντελέρης 10
Αρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης, Ταμβάκης Π. , Τσιάρας 28(3), Μοσχόπουλος 2, Αργυρός Δ., Τσουλής 6, Στόικος 3, Ταμβάκης Κ., Λαλιώτης, Κυπαρισσάς 11, Αργυρίου Χ., Τρικαλιώτης
6) Πευκοχώρι -Μαρμαράς –
8η Αγωνιστική
1)Ορμύλια-Σίθωνες 65-59
Δεκάλεπτα: 18-11, 32-20, 43-38, 65-59
Διαιτητές: Aναστασιάδης Σ- Αναστασιάδης Β
Κριτές: Πλασταράς-Σαχίνι
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Kαίκης 7(1), Μπουρλής 21, Τσικούρης Γ. 2, Αλεξιάδης 10, Κανατάς 12, Τσικούρης Κ. 12
Σίθωνες(Μίκιτς): Kυριακίδης, Ξανθόπουλος 17(1), Κουτσάκης 2, Δημητριάδης Ι. 19(4), Κρικελίκος 6, Καρράς Ι. 8, Πρατβάρης 7(1)
2)Ιερισσός – Αρναία 72-60
Δεκάλεπτα: 15-17, 23-35, 44-46, 72-60
Διαιτητές: Aναστασιάδης Σ.- Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Φόρα-Σουλτάνη
Ιερισσός(Κατσιφός): Ντούζα, Κεσκεσιάδης 29(2), Ευθυμοπουλος 19(2), Κόμνος Ν. 4, Φυδανάκης 2, Κουτσουπής Γ., Λέχος Χ. 4, Φαρμακόπουλος 14(4), Μπόγιας.
Αρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης, Τσιάρας 9(1), Μοσχόπουλος 13(2), Μοσχόπουλος Απ. 13(2), Τσουλής 6, Στόικος 15, Ταμβάκης κ., Ταμβάκης Π., Κυπαρισσάς 17(3)
3) 17.10 Διαγόρας-Τρίγλια 63-72
Δεκάλεπτα:14-17, 33-36, 48-49, 63-72
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Μάνιος
Κριτές: Mπιγίτης-Ελιοδώρου
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης):Μιχαηλίδης 15(3), Χαραλάμπους 6, Χατζόπουλος 6, Παυλίδης, Καρπούζης 6, Γκιουλής 4, Καρβέλης, Βασιλειάδης 19, Γελαδάρης 7
Tρίγλια(Τσιαουσίδης):Γεώργογλου 2, Γιαννόγλου 8, Τσιαουσίδης 11, Κοντολέων 7(1), Παπαδόπουλος 2, Παναγάκης, Συκόπουλος 28(2), Καραγιάννης 12, Παντζάκης 2
4) Ορμύλια 2012- Μουδανιά 38-107
Δεκάλεπτα: 10-29, 13-54, 25-79, 38-107
Διαιτητές:Θωμόπουλος – Ταταρίδης
Κριτές: Σαχίνι- Πλασταράς
Oρμύλια 2012(Μουστάκας):Δρακάκης 4, Κουκοβίνος , Μιμάνης, Δαλδογιάννης Γ.4, Μαχαίρας 4, Δαλδογιάννης Μ 2, Γρηγορίου 3, Ντάλντος 6, Αναγνωστούδης 15
Moυδανιά(Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 3, Βέτσος 11(1), Σερέτης 4(1), Τσιγγελίδης 7, Μουλίκας 4, Κοκκίνης 26(1), Νάστος 8, Τογανίδης 12(1), Χατζηγιοβάννης 10, Καρατζίδης 17, Γιανναρίδης, Παντελέρης 5
5) Μαρμαράς- Αετός Μουδανιών 62-42
Δεκάλεπτα: 15-8, 31-20, 46-34, 62-42
Διαιτητές: Θωμόπουλος- Ταταρίδης
Κριτές: Πλασταράς- Γεωργακη
Mαρμαράς(Μαστρογιάννης):Λάζογλου 22, Μπουμπούλης 2, Αλεξόπουλος, Συγκουρλής 5(1), Ψηλογιάννης 13(2), Πάυλου 2, Καρνόπουλος 4, Ρόδιος 14
Αετός Μουδανιών (Τσοπουρίδης): Τσορέκου 2, Παπουτσής 9, Φιλοξενίδης 12, Τσιφτσής 4, Λαυκίδης 6, Τσοπουρίδης , Παπαγιάννης 6, Καμπούρης, Κουτσάκης 3, Μαναβάκης
6) Πευκοχώρι Β- Κένταυρος –
9η Αγωνιστική
1)Μουδανιά-Ορμύλια 0-20
2) Αρναία-Ορμύλια 2012 80-64
Δεκάλεπτα: 20-15, 36-35, 57-53, 80-64
Διαιτητές: Aναστασιάδης Σ.- Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Χαριστός- Τζημητρέα
Αρναία(Μοσχόπουλος):Kατράνης 2, Τσιάρας 15(1), Δημάκος 2, Μοσχόπουλος 9(1), Τσουλής 5, Στόικος 34(1), Ταμβάκης Κ. 2, Κυπαρισσάς 9, Ταμβάκης Π 2
Ορμύλια 2012(Μουστάκας):Μουστάκας 3, Μαχαίρας 6, Δαλδογιάννης 7, Ντάλντος 31(4), Αναγνωστούδης 17
3) Πευκοχώρι Β- Ιερισσός 20-0
4) Σίθωνες-Διαγόρας68-83
Δεκάλεπτα: 8-19, 24-36, 55-62, 68-83
Διαιτητές:Θωμόπουλος- Τσερέκας
Kριτές:Πλασταράς- Μαυρίδου-Σαχίνι
Σίθωνες(Mίκιτς):Kυριακίδης 9(1), Ξανθόπουλος 16(2), Κουτσάκης 5(1), Αναγνωστάρας 8, Κρικελίκος, Ασλανίδης 2, Δημητριάδης 16(3), Σαχίνι 12, Καλλιμάνης 2
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης): Mιχαηλίδης 11(1), Παντζάκης, Χατζόπουλος 30, Παυλίδης, Καρπούζης 15, Γκιουλής 4, Βασιλειάδης 15, Καρβέλης 8
5) Τριγλια-Μαρμαράς 71-63
Δεκάλεπτα:17-22, 32-31, 50-51, 71-63
Διαιτητές:Θωμόπουλος-Ταταρίδης
Kριτές: Μπιγίτης
Tρίγλια(Τσιαουσίδης):Γεώργογλου, Γιαννόγλου 12, Τσιαουσίδης 45(6), Κοντολέων 3, Παπαδόπουλος 3, Μέγας 2, Γιαννόγλου, Παναγάκης 6, Γλαράκης
Mαρμαράς(Αλεξόπουλος): Καραστέργιος 25(3), Λάζογλου 23, Μιλκονίδης , Καρνόπουλος, Αλεξόπουλος, Ρόδιος 9
6) Αετός Μουδανιών-Κένταυρος 0-20
10η Αγωνιστική
1)Κένταυρος – Τρίγλια 71-58
Δεκάλεπτα:10-23, 25-37, 41-48, 71-58
Διαιτητές:Θωμόπουλος Γ- Μάνιος
Κριτές: Κοντογιάννη- Δήμου-Καραμίτσιος
Κένταυρος(Βλοστός):Bετόπουλος 2, Καλαθάς, Σταύρου 2, Κατσαρός 3(1), Δόμπρογλου 6, Καπουράνης, Καλιμαυκίδης Π. 11, Χατζηαλέξης 5, Ζαπαντζής 4, Κανακόγλου 18, Σακκοράφας 10, Καλιμαυκίδης Μ. 10
Tρίγλια(Τσιαουσίδης): Γεώργογλου , Γιαννόγλου 13, Τσιαουσίδης 27(3), Κοντολέων 5(1), Παπαδόπουλος, Παναγάκης 9, Καραγιαννάκης 4
2)Πευκοχώρι- Αετός Μουδανιών 69-34
Δεκάλεπτα:18-9, 34-17, 53-26, 69-34
Διαιτητές: Θωμόπουλος – Μάνιος
Κριτές: Μπιγίτης – Σίμου Κ.- Ελιοδώρου
Πευκοχώρι(Πλατής):Μιχαηλίδης 7, Παπαδημητρίου 10, Παπαδόπουλος Γ. 6, Σμυρλής 5(1), Δεληγιάννης Γ. 11, Κεσίδης , Ταμπούρλος 4, Παπαδόπουλος 14, Μαυρομάτης , Βοιβόδας 6, Βελίκης 6
Aετός Μουδανιών(Παναγιωτόπουλος):Τσουρέκου, Φιλοξενίδης 11, Τσιφτσής 6, Σούρλας , Παπαγιάννης 2, Καμπούρης 4, Κουτσάκης , Μαναβάκης 5, Τορουνίδης 6
3)Διαγόρας – Μουδανιά 68-65
Δεκάλεπτα:22-13, 45-32, 54-48, 68-65
Διαιτητές:Aργυρού- Θωμόπουλος B
Κριτές:Μπιγίτης – Ελιοδώρου
Διαγόρας(Παντζάκης):Μιχαηλίδης 15(3), Παντζάκης, Χατζόπουλος 17(2), Παυλίδης, Γκιουλής 2, Γελαδάρης 4(1), Καρπούζης 7, Βασιλειάδης 17, Καρβέλης 6
Μουδανιά( Παναγιωτόπουλος):Παπαδόπουλος 2, Βέτσος 16, Σερέτης 3(1), Τσιγγελίδης 5, Μουλίκας, Βαρβαρός 2, Κοκκίνης 8, Τογανίδης 6, Χατζηγιοβάννης, Καρατζίδης 12(2), Γιανναρίδης , Παντελέρης 11
4)Μαρμαράς-Σίθωνες 62-72
Δεκάλεπτα:17-25, 28-37, 43-54, 62-72
Διαιτητές: Αναστασιάδης – Ζυκιρίδου
Κριτές: Πλασταράς- Σαχίνι
Μαρμαράς( Αλεξόπουλος): Καραστέργιος 16(2), Λάζογλου 22, Αλεξόπουλος 6(1), Καρνόπουλος, Ζουμπούλης 2, Παύλου, Γκοτίνος 6, Ρόδιος 10
Σίθωνες(Μίκιτς):Κυριακίδης 6(1), Ξανθόπουλος 15(1), Κουτσάκης 2, Αναγνωστάρας, Δημητριάδης 29(7), Ασλανίδης , Καρράς 12, Σαχίνι 2, Σπύρου 2, Πρατβάρης 2, Καλλιμάνης , Κρικελίκος 2
5)Ορμύλια-Αρναία 54-67
Δεκάλεπτα:16-22, 34-42, 49-52, 54-67
Διαιτητές: Aναστασιάδης- Ζυκιρίδου
Κριτές: Πλασταράς- Σαχίνι
Ορμύλια(Μπολοβίνης):Καίκης 2, Χούτας 5, Μπουρλής 10, Τσικούρης 2, Κανατάς 8, Τσικούρης , Μίκιτς 27(2)
Aρναία(Μοσχόπουλος):Κατράνης 8(1), Δημάκος 4, Τσιάρας 10(1), Μοσχόπουλος Α. 19(4), Τσουλής 2, Στόικος 13, Ταμβάκης κ. 4, Κυπαρισσάς 5(1), Αργυρίου Χ. 2.
6)Ορμύλια 2012-Ιερισσός 20-0
11η Αγωνιστική
1)Ορμύλια 2012-Ορμύλια 62-79
Δεκάλεπτα: 15-18, 31-32, 44-53,  62-79
Διαιτητές: Θωμόπουλος Β- Μάνιος Θ
Kριτές:Πλασταράς- Μαυρίδου
Ορμύλια 2012(Μουστάκας): Δρακάκης 13(1), Μουστάκας 2, Δαλδογιάννης 7(1), Γρηγορίου 5(1), Ντάλντος 24(3), Αναγνωστούδης 11(1)
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Kαίκης 2, Mπουρλής 6, Τσικούρης 6, Αργυρόπουλος 21(1), Μποζίνης, Κανατάς 11, Τσικούρης 10, Μίκτς 23(3)
2) Aετός Μουδανιών-Ιερισσός 20-0
3) Αρναία-Διαγόρας 56-59
Δεκάλεπτα: 17-18, 32-30, 44-35, 56-59
Διαιτητές: Aναστασιάδης Σ-Αναστασιάδης Β
Κριτές:Xαριστός-Τζημητρέα
Αρναία(Μοσχόπουλος): Kατράνης, Τσιάρας 14, Μοσχόπουλος 11(1), Τσουλής 5(1), Στόικος 8(1), Ταμβάκης Π. 3(1), Κυπαρισσάς 15(3)
17.10 Διαγόρας(Παντζάκης):Παντζάκης 20(2), Γκιουλής 6, Παυλίδης 2, Καρπούζης 17(1), Γελαδάρης 5(2), Βασιλειάδης 9,
4) Σίθωνες- Κένταυρος 20-0
5) Τρίγλια-Πευκοχώρι Β 59-53
Δεκάλεπτα: 17-12, 32-21, 50-33, 59-53
Διαιτητές: Θωμόπουλος-Ζυκιρίδου
Κριτές Μπιγίτης – Ελιοδώρου
Τρίγλια(Τσιαουσίδης): Γεώργογλου 2, Γιαννόγλου 12(1), Τσιαουσίδης 27(2), Κοντολέων 6(1), Παπαδόπουλος 4, Μέγας , Παναγάκης 4, Γλαράκης, Γιαννόγλου 4
Πευκοχώρι (Πλατής): Μιχαηλίδης , Παπαδόπουλος 14(1), Βελίκης 4, Μαυρομάτης 3, Βοιβόδας 10, Δεληγιάννης 5, Σερέτης 2
6) Μουδανιά- Μαρμαράς 20-0
PLAY OFFS
Α ΦΑΣΗ
1)Μουδανιά- Κένταυρος 91-67
Δεκάλεπτα: 16-21, 38-42, 67-52, 91-67
Διαιτητές: Aργυρού- Θωμόπουλος Β-Ταταρίδης
Κριτές:  Μπιγίτης- Σίμου-Ελιοδώρου
Μουδανιά(Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 4, Βέτσος 15, Σερέτης 11(1), Τσιγγελίδης 18, Κοκκίνης 7(1), Νάστος 2, Τογανίδης 13, Χατζηγιοβάννης 4, Καρατζίδης 4, Γιανναρίδης 2, Παντελέρης 11
Κένταυρος(Βλόστος): Βετόπουλος 3, Καλαθάς, Κατσαρός 8(2), Δόμπρογλου 12, Καλλιμαυκίδης Μ., Σακκοράφας 10, Καλλιμαυκίδης Π., Χατζηαλέξης , Ζαπαντζής, Κανακόγλου 25, Κωνσταντινίδης 9
2) Ορμύλια-Αρναία 70-62
Δεκάλεπτα: 22-8, 36-17, 51-40, 70-62
Διαιτητές: Θωμόπουλος Ι- Αναστασιάδης Σ- Μάνιος
Κριτές: Τζημητρέα- Παπαδόπουλος- Πλασταράς
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Καίκης 2 , Μπουρλής 10, Τσικούρης Γ 5, Αλεξιάδης 13, Τριγώνης, Κανατάς 16, Μίκιτς 24(3)
Αρναία(Μοσχόπουλος): Kατράνης 16(2),Τσιάρας 12(2), Μοσχόπουλος Α 4(1), Στόικος 5(1), Τσουλής 3(1), Ταμβάκης Κ. 6, Κυπαρισσάς, Λαλιώτης 12(4), Τρικαλιώτης
3) Αρναία-Ορμύλια 65-61
Δεκάλεπτα:  9-18, 26-32, 51-44, 65-61
Διαιτητές:Θωμόπουλος Γ- Θωμόπουλος Β- Αναστασιάδης Β.
Κριτές: Xαριστός-Τζημητρέα-Παπαδόπουλος
Αρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης 7, Τσιαρας 9(2), Τσουλής 12, Στόικος 11(2), Κυπαρισσάς 18(1), Λαλιώτης 8(2), Τρικαλιώτης
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Καίκης 6, Αλεξιάδης 8, Τριγώνας, Μποζίνης 2, Κανατάς 11(1), Τσικούρης 2, Μίκιτς 31(3).
4) Ορμύλια-Αρναία 72-63
Δεκάλεπτα: 20-24, 34-34, 54-46, 72-63
Διαιτητές: Aργυρού- Θωμόπουλος Β- Μάνιος
Κριτές: Παπαδόπουλος-Χαριστός-Ελιοδώρου
Ορμύλια(Μπολοβίνης): Kαίκης 1, Μπουρλής 10, Τσικούρης, Αργυρόπουλος 15(1), Αλεξιάδης 3, Μποζίνης, Κανατάς 15, Τσικούρης 2, Μίκιτς 26(2)
Αρναία(Μοσχόπουλος): Κατράνης 3, Τσιάρας 14(3), Μοσχόπουλος Α 3(1), Τσουλής 2, Στόικος 17(4), Ταμβάκης κ. , Κυπαρισσάς 19(3), Λαλιώτης 3(1), Τρικαλιώτης 2

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Μουδανιά-Ορμύλια 70-65
Δεκάλεπτα:24-18, 38-34, 48-47, 70-65
Διαιτητές: Θωμόπουλος Γ- Αργυρού- Αναστασιάδης Β
Kριτές: Μπιγίτης Χ- Σίμου Χ- Ελιοδώρου Ν.
Μουδανιά(Παναγιωτόπούλος):Βέτσος 12, Σερέτης 2, Τσιγγελίδης 4, Κοκκίνης 8(2), Νάστος, Παπαδόπουλος 2, Τογανίδης 9, Χατζηγιοβάννης 2, Καρατζίδης 13(3), Γιανναρίδης , Παντελέρης 18
Oρμύλια(Μπολοβίνης): Καίκης 2, Μπουρλής 14, Τσικούρης, Αργυρόπουλος Μ. 12, Αλεξιάδης 5, Τριγώνης , Κανατάς 8, Τσικούρης , Μίκιτς 24(4)

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/
Alex men's hair club

More in Ά Ανδρών