Web
Analytics Made Easy - StatCounter
Connect with us
molten

Ά Ανδρών

Πρόγραμμα Ά Άνδρων 2014-2015

 

1ος ΓΥΡΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                   ΑΓΩΝΕΣ
18/10/14   18.45    ΚΛ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΛΑΓΙΑ – ΑΡΝΑΙΑ
18/10/14   16.00   ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ     ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
18/10/14   21.00  ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
18/10/14   17.30   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΣΙΘΩΝΕΣ
18/10/14   17.00   ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ       ΤΡΙΓΛΙΑ – Ν. ΡΟΔΑ
18/10/14   18.30   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΕΣ
25/10/14   18.30   ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ        ΑΡΝΑΙΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ
25/10/14   17.30   ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΠΛΑΓΙΑ
25/10/14    17.30   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΜΑΡΜΑΡΑΣ
25/10/14    20.00  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ      ΣΙΘΩΝΕΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ
25/10/14    16.00   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ      Ν. ΡΟΔΑ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
25/10/14    16.00   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ 2012- ΤΡΙΓΛΙΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΕΣ
1/11/14      19.30    ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΟΡΜΥΛΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
1/11/14      17.00    ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ          ΠΛΑΓΙΑ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
1/11/14      19.00    ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ        ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΣΙΘΩΝΕΣ
1/11/14      18.00   ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    ΜΟΥΔΑΝΙΑ – Ν. ΡΟΔΑ
1/11/14      16.30    ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ         ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ
1/11/14      18.00   ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ          ΑΡΝΑΙΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                  ΑΓΩΝΕΣ
8/11/14     16.00   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ
8/11/14     18.30   ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ         ΣΙΘΩΝΕΣ – ΠΛΑΓΙΑ

8/11/14     17.30   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ          Ν. ΡΟΔΑ – ΜΑΡΜΑΡΑΣ
8/11/14     18.00  ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ           ΤΡΙΓΛΙΑ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ
8/11/14     16.00  ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ      ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΑΡΝΑΙΑ
8/11/14     17.30   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ     ΟΡΜΥΛΙΑ 2012- ΙΕΡΙΣΣΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΕΣ
15/11/14   17.30    ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΟΡΜΥΛΙΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ
15/11/14    18.30   ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ          ΠΛΑΓΙΑ – Ν. ΡΟΔΑ
15/11/14    18.30   ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ        ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ
15/11/14   16.00   ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
15/11/14   16.00   ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑ              ΑΡΝΑΙΑ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
15/11/14   16.00    ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΕΣ
22/11/14   18.30    ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ        Ν. ΡΟΔΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ
22/11/14   16.00    ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ        ΤΡΙΓΛΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
22/11/14   17.00    ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ        ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΜΑΡΜΑΡΑΣ
22/11/14   18.30    ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ       ΣΙΘΩΝΕΣ – ΑΡΝΑΙΑ
22/11/14   16.00   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
22/11/14   18.00   ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ       ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΕΣ
30/11/14   16.00   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ     ΟΡΜΥΛΙΑ – ΤΡΙΓΛΙΑ
29/11/14   16.00    ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ         ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
29/11/14   18.30    ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ        ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ
29/11/14   16.00    ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ           ΑΡΝΑΙΑ – Ν. ΡΟΔΑ
29/11/14   18.00    ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ     ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΣΙΘΩΝΕΣ
29/11/14   17.30    ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ 2012-ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                   ΑΓΩΝΕΣ
06/12/14   18.45   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ         ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ
06/12/14   17.15    ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
18/02/15  18.45    ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ         ΤΡΙΓΛΙΑ – ΑΡΝΑΙΑ
06/12/14   17.00  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ          Ν. ΡΟΔΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
06/12/14   16.00  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ         ΣΙΘΩΝΕΣ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
06/12/14  17.45   ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ    ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ                   ΑΓΩΝΕΣ
13/12/14   20.00   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ     ΟΡΜΥΛΙΑ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ
13/12/14   18.00   ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ           ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΜΑΡΜΑΡΑΣ
13/12/14   16.00   ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ            ΑΡΝΑΙΑ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
13/12/14   20.15   ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ      ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ
13/12/14   16.30   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ      ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – Ν. ΡΟΔΑ
13/12/14   18.15   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΟΡΜΥΛΙΑ 2012 – ΣΙΘΩΝΕΣ

1Οη ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΕΣ
20/12/14   20.00   ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ        ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ
20/12/14   15.30   ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΑΡΝΑΙΑ
20/12/14   17.45   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ           ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
20/12/14   21.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ      ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ- ΤΡΙΓΛΙΑ
21/12/14    19.00  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ           ΣΙΘΩΝΕΣ- Ν. ΡΟΔΑ
20/12/14   19.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΟΡΜΥΛΙΑ 2012- ΔΙΑΓΟΡΑΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
10/1/2015   19.30   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΟΡΜΥΛΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10/1/2015   16.00   ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ         ΑΡΝΑΙΑ – ΜΑΡΜΑΡΑΣ
10/1/2015   16.00   ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ
10/1/2015   17.45   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
10/1/2015   18.30   ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ        ΣΙΘΩΝΕΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ
10/1/2015   16.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ 2012 – Ν. ΡΟΔΑ

2ος ΓΥΡΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ           ΓΗΠΕΔΟ                   ΑΓΩΝΕΣ
17/1/2015   18.30  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΡΝΑΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ
17/1/2015   19.30  ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΜΑΡΜΑΡΑΣ
17/1/2015   16.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ
17/1/2015   16.00  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ      ΣΙΘΩΝΕΣ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
17/1/2015   16.00  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ       Ν. ΡΟΔΑ – ΤΡΙΓΛΙΑ
17/1/2015   17.45  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ 2012-ΟΡΜΥΛΙΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ       ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
24/1/2015   20.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ      ΟΡΜΥΛΙΑ – ΑΡΝΑΙΑ
24/1/2015   17.00   ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ       ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
24/1/2015   17.00   ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ     ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
24/1/2015   19.00   ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ
24/1/2015   16.00   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ          ΙΕΡΙΣΣΟΣ – Ν. ΡΟΔΑ
24/1/2015   15.00  ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ       ΤΡΙΓΛΙΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ       ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
31/1/2015   16.00   ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ
31/1/2015   20.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
31/1/2015   16.00  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ        ΣΙΘΩΝΕΣ – ΜΑΡΜΑΡΑΣ
31/1/2015   19.00  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ         Ν. ΡΟΔΑ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ 31/1/2015   18.15  ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ          ΤΡΙΓΛΙΑ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
31/1/2015  18.30  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ 2012 – ΑΡΝΑΙΑ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ                       ΑΓΩΝΕΣ
07/2/2015  18.30 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΟΡΜΥΛΙΑ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
07/2/2015  19.15 ΚΛ ΤΡΙΓΛΙΑΣ          ΔΙΑΓ. ΠΛΑΓΙΩΝ – ΣΙΘΩΝΕΣ
07/2/2015  16.00 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ           ΜΑΡΜΑΡΑΣ – Ν. ΡΟΔΑ
21/2/2015  19.00 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ        ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΤΡΙΓΛΙΑ
07/2/2015  18.30 ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ              ΑΡΝΑΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
07/2/2015  16.00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ      ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ       ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΕΣ
15/2/2015  20.30  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ          ΣΙΘΩΝΕΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ
15/2/2015  17.30  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ        Ν. ΡΟΔΑ – ΔΙΑΓ. ΠΛΑΓΙΩΝ
14/2/2015  17.00  ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ        ΤΡΙΓΛΙΑ – ΜΑΡΜΑΡΑΣ
14/2/2015  19.00  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ        ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ
15/2/2015  15.30  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΑΡΝΑΙΑ         14/2/2015  19.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΟΡΜΥΛΙΑ 2012-ΚΕΝΤΑΥΡ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΕΣ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                     ΑΓΩΝΕΣ
18/2/2015  19.15   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΟΡΜΥΛΙΑ – Ν. ΡΟΔΑ
25/2/2015   18.45  ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ        ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ
18/2/2015   18.00  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ        ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
25/2/2015   19.30  ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ          ΑΡΝΑΙΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ
25/2/2015   21.00  ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
18/2/2015   16.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.      ΟΡΜΥΛΙΑ 2012 – ΜΟΥΔΑΝΙΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ        ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                   ΑΓΩΝΕΣ
28/2/2015   16.00  ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ     ΤΡΙΓΛΙΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ
01/3/2015   17.00   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ  ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΔΙΑΓ.ΠΛΑΓΙΩΝ
28/2/2015   19.45  ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΜΑΡΜΑΡΑΣ
01/3/2015   18.45  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ        Ν. ΡΟΔΑ – ΑΡΝΑΙΑ
04/3/2015   21.00  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ     ΣΙΘΩΝΕΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 28/2/2015   18.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓ.       ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ       ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                 ΑΓΩΝΕΣ
07/3/2015  17.45   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ     ΟΡΜΥΛΙΑ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
07/3/2015  19.30  ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ         ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ
07/3/2015  18.00  ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ          ΑΡΝΑΙΑ – ΤΡΙΓΛΙΑ
28/3/2015  19.00  ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ    ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – Ν. ΡΟΔΑ
07/3/2015  19.30  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ      ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ
07/3/2015  16.00  ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡ. ΟΡΜΥΛΙΑ 2012- ΜΑΡΜΑΡΑΣ
ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ       ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                ΑΓΩΝΕΣ
14/3/2015  18.00   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑ – ΜΑΡΜΑΡΑΣ
14/3/2015  18.30   ΚΛ. AΡΝΑΙΑ           ΑΡΝΑΙΑ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ
14/3/2015  16.00  ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ    ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΙΕΡΙΣΣΟΣ
14/3/2015  19.45   ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ        ΤΡΙΓΛΙΑ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
23/3/2015 21.00   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ       Ν. ΡΟΔΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ
14/3/2015 18.00    ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ     ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                  ΑΓΩΝΕΣ
18/3/2015  18.00   ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ
18/3/2015  19.15   ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ         ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
18/3/2015  19.15   ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ         ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΑΡΝΑΙΑ
18/3/2015  20.00  ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ         ΤΡΙΓΛΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
24/3/2015  20.00  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ         Ν. ΡΟΔΑ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
18/3/2015  17.30  ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ     ΣΙΘΩΝΕΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ                   ΑΓΩΝΕΣ
21/3/2015   18.00   ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ        ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΟΡΜΥΛΙΑ
21/3/2015   18.00   ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ       ΜΑΡΜΑΡΑΣ – ΑΡΝΑΙΑ
21/3/2015   16.00  ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
22/3/2015   19.00  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ        ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ
21/3/2015   20.00  ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ       ΤΡΙΓΛΙΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ
22/3/2015   17.00  ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ        Ν. ΡΟΔΑ – ΟΡΜΥΛΙΑ 2012
PLAY OFFS
25/3/2015   20.00  KΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ      ΤΡΙΓΛΙΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ
28/3/2015   18.00   ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΑΡΝΑΙΑ
30/3/2015  20.00   ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ     ΣΙΘΩΝΕΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ
ΤΕΛΙΚΟΣ
4/4/2015 20.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΣΙΘΩΝΕΣ

Χορηγοί – Υποστηρικτές

https://www.pyramid.gr/

More in Ά Ανδρών